Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Tema të ndryshme

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Humor

Humoret më të bukura, foto humoristike, video humoristike.
162034LUTFI COKA/SHpr...
Sat Mar 28, 2015 6:19 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Tema të ndryshme Empty
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
42......9999prej Sun Dec 27, 2009 3:34 am
voglushja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
75Anna6011prej Sun Dec 27, 2009 1:51 am
...... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 21, 22]
548naqeta10028prej Fri Dec 25, 2009 12:48 pm
...... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 20, 21]
513Kosovarja10001prej Wed Dec 23, 2009 3:38 pm
Xili Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 1BashKom773prej Tue Dec 15, 2009 5:02 pm
xhema Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 12......1108prej Thu Nov 26, 2009 11:24 am
rrimtaf Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 16, 17]
412rolling9999prej Tue Nov 17, 2009 4:11 pm
...... Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetTema të ndryshme Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 39, 40]
990Gjuetari10069prej Sun Oct 25, 2009 9:22 am
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 23Anna1460prej Wed Sep 23, 2009 6:01 pm
rrimtaf Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetTema të ndryshme Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 39, 40]
990meli10004prej Thu Sep 10, 2009 1:51 am
Luki Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetTema të ndryshme Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 39, 40]
989Guximi9999prej Sat Sep 05, 2009 9:58 pm
...... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 22Driniiiii1775prej Sat Aug 08, 2009 6:03 pm
haxhiu Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
48Leka i Madh2252prej Sun Aug 02, 2009 10:59 pm
Eva0506 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 0Kristaq F. Shabani802prej Wed Jul 22, 2009 10:14 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 4, 5]
111Driniiiii6208prej Tue Jul 21, 2009 12:55 am
Tatoo Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 29, 30]
737Anna10003prej Mon Jul 20, 2009 8:34 pm
...... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
80Veneta4414prej Fri Jul 17, 2009 8:16 pm
Xili Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 1haxhiu644prej Wed Jul 15, 2009 5:20 pm
haxhiu Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 9, 10]
225Riki309999prej Wed Jul 15, 2009 12:01 am
Xili Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 3detektivi760prej Fri Jun 05, 2009 10:56 pm
xhiti Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
34Mirushe5974prej Thu May 28, 2009 7:44 pm
...... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 15, 16]
375Kosovarja9999prej Sun May 24, 2009 12:05 pm
...... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 12Merisa702prej Fri May 08, 2009 11:21 am
arberia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 23an-di1677prej Mon May 04, 2009 11:01 pm
Mergimtari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 0voglushja3009prej Tue Apr 21, 2009 10:44 pm
voglushja Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetTema të ndryshme Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 39, 40]
990Kosovarja10010prej Wed Mar 18, 2009 11:10 am
socratus Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
48zeriatdheut3094prej Sun Mar 15, 2009 10:10 pm
socratus Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 20nadi4186prej Sun Feb 22, 2009 11:28 pm
Agrone Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 2petritkola944prej Sat Jan 24, 2009 12:47 am
petritkola Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetTema të ndryshme Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 39, 40]
990Riki3010001prej Thu Jan 22, 2009 2:45 am
Sofra Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 6, 7]
169Zemrushe6893prej Wed Jan 21, 2009 6:54 pm
Muja e Halili Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 9, 10]
247nadi9999prej Tue Jan 20, 2009 12:22 pm
Eva0506 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 5, 6]
147Beton7220prej Mon Jan 19, 2009 1:43 pm
Parapsikologu Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 18, 19]
474silvi9999prej Wed Jan 14, 2009 9:43 pm
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
27Sofra2474prej Fri Jan 02, 2009 6:30 pm
GocPejone Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 18, 19]
473Anna9999prej Mon Dec 29, 2008 4:50 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 6feneri726prej Sun Dec 28, 2008 9:38 pm
aristokrati Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
33Sofra3040prej Wed Dec 24, 2008 3:36 am
Eva0506 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
61Anna9999prej Mon Dec 22, 2008 9:20 am
foxteam Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 4, 5]
115Kosovarja5554prej Mon Dec 22, 2008 7:41 am
Xili Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
53arbesa4563prej Sat Dec 20, 2008 4:52 pm
Xili Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
73Beton4899prej Wed Dec 17, 2008 7:58 pm
Kasper Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
57Fjona3099prej Thu Dec 11, 2008 11:33 am
thellenza Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 7Vizitor925prej Thu Dec 11, 2008 1:02 am
loredana Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 7luan mreti692prej Wed Dec 10, 2008 4:56 pm
Xili Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 21**Embelsira**2023prej Wed Dec 10, 2008 10:50 am
Eva0506 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 7Sofra817prej Wed Dec 10, 2008 10:31 am
Eva0506 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 8Orfe@1047prej Mon Dec 08, 2008 1:22 am
E_Bukura Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
28Kosovarja10001prej Sat Dec 06, 2008 1:22 pm
ylari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTema të ndryshme Empty 17Nezir Myrta1440prej Thu Nov 20, 2008 9:08 pm
thellenza Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderator:BashKom
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Krye-Temë Krye-Temë
Global announcement Global announcement
Ngjitëse Ngjitëse