Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në

Shko poshtë 
AutoriMesazh
an-di
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 168
Age : 92
Vendi : Kushtrimi KOMBIT
Profesioni/Hobi : nuk rri kot!
Registration date : 11/03/2009

"bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në Empty
MesazhTitulli: "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në   "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në EmptyWed Apr 29, 2009 12:10 am

"bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në

kështu po thonë disa në marletingun e RTK-së
sikur i detyron dikush me dhunë por në realitet
sejcili ka marrur nga 100,00 euro për këte rresht!

-si e shihni këtë lloj marketingu?

- e vetmja parti që po ëndrron natë e ditë
për pushtet na qenka PDK-ja apo ku qëndron esenca?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mergimtari
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Mergimtari

Male
Numri i postimeve : 755
Age : 108
Vendi : Jashtë forumit
Registration date : 31/05/2008

"bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në Empty
MesazhTitulli: Re: "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në   "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në EmptyWed Apr 29, 2009 12:20 am

RTK -> RTQK (Radio Televizioni Qeveritar i Kosoves)
RTK -> RTSK (Radio Televizioni Servil i Kosoves)
RTK -> RTPK (Radio Televizioni i Pushtetareve te Kosoves) - pozite+opozite
RTK -> RTASHK (Radio Televizioni AntiShqiptar i Kosoves)
RTK -> RTMK (Radio Televizioni Multietnik i Kosoves)
RTK -> RTDK (Radio Televizioni Dezinformues i Kosoves)
RTK -> RTVIPK (Radio Televizioni i V.I.P-ve* te Kosoves)
RTK -> ...

* Persona te rendesishem , deputet , parlamentare , komandanta , ... kafja e mengjesit e marrezira te tilla ne kohen kur populli eshte ne varferi te skajshme !


Puna e 100,00 € eshte shume e mundur , por ka edhe injorante qe e bejn falas sa me dal ne televizion.

Ky lloj marketingu financohet nga nderkombetaret per t'u siguruar qe PDK-ja te fitoj serish dhe te vazhdoj politiken servile ne vitet e ardhshme , politiken shkombetarizuese-antishqiptare , politiken e perkrahjes se institucioneve paralele serbe , ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
an-di
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 168
Age : 92
Vendi : Kushtrimi KOMBIT
Profesioni/Hobi : nuk rri kot!
Registration date : 11/03/2009

"bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në Empty
MesazhTitulli: Re: "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në   "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në EmptyWed Apr 29, 2009 12:24 am

te gjitha qe i tha mergimtari me pelqyen por nuk mendoj se keto shpenzime i bejne te huajt,atyre u konvenojne LDK-ja (e LDK spo ban marketind se ka cofë) ndonese kurr PDK-ja s'kishte me lidhur kualicion me LDK po t'mos e kishte kusht nga nderkombetaret!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mergimtari
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Mergimtari

Male
Numri i postimeve : 755
Age : 108
Vendi : Jashtë forumit
Registration date : 31/05/2008

"bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në Empty
MesazhTitulli: Re: "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në   "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në EmptyWed Apr 29, 2009 12:32 am

Puna e LDK-se e ka pas , edhe ne keto zgjedhje ndoshta fiton diçka , ne zgjedhjet e ardhshme nje 5 % ndoshta e arrin.

Jane shpernda neper parti te ndryshme sikur te ishin ekipe futbolli , ne RTPK gati çdo dite po thone shkoj filani e fisteku tek X partia , shumica po ikin prej LDK-se...

Jane be bashke , te gjithe m*** te njejte. Nderkombetareve te gjithe u konvenojne PDK-LDK-AAK dhe LDD-AKR.

Mendoj qe duhet te hapet nje parti si lloj karantine ku do ti mbyllnim te gjithe politikanet servile. E me e pastru Kosoven e trojet tjera nga viruset qe po perhapin , viruset antishqiptare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
an-di
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 168
Age : 92
Vendi : Kushtrimi KOMBIT
Profesioni/Hobi : nuk rri kot!
Registration date : 11/03/2009

"bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në Empty
MesazhTitulli: Re: "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në   "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në EmptyWed Apr 29, 2009 12:39 am

Krejt dakord por te del kryeministri i vendit dhe ta ftoj popullin për bashkim në një parti kjo deshmon se ai ka besimin e partise dhe asaj perqindjeje sa ja dhanë votën
dmth ai duhet bere diqka që len pershtypje në diqka te pergjidhshme e jo duke vequ PDK-në!

Une e shoh si teper reklamë banale!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 41
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

"bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në Empty
MesazhTitulli: Re: "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në   "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në EmptyWed Apr 29, 2009 9:55 am

parulla komuniste , me mire dote ishte behuni me servilet tradhtaret!
Ashtu keshtu krejt te ibres jane ne pdk ish udbashet! fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 41
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

"bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në Empty
MesazhTitulli: Re: "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në   "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në EmptyWed Apr 29, 2009 10:55 am

Poshte partit politike servile tradhtare!
Rrnoft Bashkimi kombetare! fla
Ne krye me FBKSH_AKSH!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feratkoca
Anëtar
Anëtar
feratkoca

Male
Numri i postimeve : 294
Age : 32
Vendi : Shqiperi/Mitrovicë
Registration date : 21/10/2008

"bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në Empty
MesazhTitulli: Re: "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në   "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në EmptyWed Apr 29, 2009 11:42 am

nese deshiron me e tradhtu popullin bashkohu me parti politike , nese deshiron qe te mesosh praktik per hajni bashkohu me parti .

ikni bre se kerkush partive nuk ja ka pa hajrin ani ktu te na formojn parti veq deri sa te pasurohen jo ma shum , prej meje kush 1 vot nuk ka me marr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.feratkoca.multiply.com
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 41
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

"bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në Empty
MesazhTitulli: Re: "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në   "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në EmptyWed Apr 29, 2009 3:19 pm

Kurre familja ime ska votue pas lufte per as nje parti!
para lufte kena perkrah UCk...
Ne perkrahmi vetem deshmoret dhe ata individ qe luftuan dhe nuk perkrahin partit lideret e uck servilet tradhtaret qe tradhtuan amanetin e deshmoreve dhe betimin e tyre!
Poshte partit servile antishqiptare!
Asnje vote o popull ketyre laperave antikombetare!

RRnofshin levizjet qlirimtare FBKSH-AKSH LV LB fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 41
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

"bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në Empty
MesazhTitulli: Re: "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në   "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në EmptyWed Apr 29, 2009 3:19 pm

Kurre familja ime ska votue pas lufte per as nje parti!
para lufte kena perkrah UCk...
Ne perkrahmi vetem deshmoret dhe ata individ qe luftuan dhe nuk perkrahin partit lideret e uck servilet tradhtaret qe tradhtuan amanetin e deshmoreve dhe betimin e tyre!
Poshte partit servile antishqiptare!
Asnje vote o popull ketyre laperave antikombetare!

RRnofshin levizjet qlirimtare FBKSH-AKSH LV LB fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 41
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

"bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në Empty
MesazhTitulli: Re: "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në   "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në EmptyWed Apr 29, 2009 3:23 pm

Po pdk eshte bere ldk.AKK eshte bere I.Brahimoviqi!
LDD e akr ishin dhe mbeten ish udbashet!

Kur ti pjestosh te gjithe nje m...servil tradhtare dhe hajna!
rrejn popullin ,mashtrojn si ne kohen e Milloshit..
Hiqen qka ka shqiptare na benen kosovare!
Zoti i marrofte dhe i denofte keta bandit drogagji kriminel e antishqiptare! fla

Allahi i denoft!
Poshte partit servile Hesat Pash Toptanijane!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
an-di
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 168
Age : 92
Vendi : Kushtrimi KOMBIT
Profesioni/Hobi : nuk rri kot!
Registration date : 11/03/2009

"bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në Empty
MesazhTitulli: Re: "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në   "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në EmptyWed Apr 29, 2009 5:28 pm

nese nuk gabohem ne zgjedhjet e kalume dolen nja 38% e popullit! pra njerezit po vetedijesohen por kjo qe e thot vet thaqi

"bëhu pjesë e së ardhmes"
bashkohu me PDK-në

eshtë deshmia se ai eshte kryeminister vetem i PDK-së e jo i Kosovës!!!

turp se jo mahi,fundja nuk jemi as ne parafushatë e as fushatë zgjedhure,

"gomari që frigohet nga por.....të e veta"
nje fjale popullore ka qene por ktij heret i
ka hy frika dhe heret po mendon për te ardhmen
personale dihet!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

"bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në Empty
MesazhTitulli: Re: "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në   "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në EmptyWed Apr 29, 2009 8:01 pm

Poshte pdk,
parti udbashesh dhe poshte te gjitha partit politike servile!
Te lumt Detektiv te pershendes!
Jo zgjedhjeve per servilet e huaj! fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
an-di
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 168
Age : 92
Vendi : Kushtrimi KOMBIT
Profesioni/Hobi : nuk rri kot!
Registration date : 11/03/2009

"bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në Empty
MesazhTitulli: Re: "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në   "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në EmptyMon May 04, 2009 12:20 am

deri me sot parolla behu pjese e se ardhmes bashkohu me PDK i kushtoi "PDK"-së një milion euro!!!(lajmet e sodit)

muajin e kaluar kam pa tri familje shqiptare qe s'kan asgja mbi kokë ndersa Hashimi investon për anetare te rinjë dhe rren popullin qe ky eshte fondi i partise e jo i qeverise!!!!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

"bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në Empty
MesazhTitulli: Re: "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në   "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në EmptyMon May 04, 2009 3:08 am

Bëhu pjesë e së ardhmes dmth të bëhesh pjesë e multietnicitetit, t'ja kthesh shpinën mundit që bëri populli historikisht, të shkelësh mbi gjakun e dëshmorve që e derdhën për mos coptimon e trojeve tona dhe më pas që nuk e ndalën asnjë moment luftën për Çlirim dhe për Bashkim Kombëtar.
Bëhu pjesë e së ardhmes dmth .... t'ua dërgosh në vend mundin djallëzues që e bëri akademia serbe për t'i dalluar dhe për t'i ndar shqiptarët mes vete ...në ata nga Shqipëria dhe ata nga Kosova.

Tekefundit këte kanë filluar ta then haptas edhe shumë analist nga Kosova të cilët thonë se; "Shqiptarët dallojnë mes vete dmth të Jugut dhe të Veriut"....

_________________
Është diçka që vlen...

më shumë se pranvera, që shkëlqen më shumë se dielli ,më shumë se ari...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

"bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në Empty
MesazhTitulli: Re: "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në   "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në EmptyMon May 04, 2009 9:07 am

beru me pdk - beru me hajnat tradhtaret!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gjergji
Fillestar/e
Fillestar/e
gjergji

Male
Numri i postimeve : 25
Age : 42
Vendi : belgjikê
Registration date : 09/11/2008

"bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në Empty
MesazhTitulli: Re: "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në   "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në EmptyMon May 04, 2009 12:22 pm

[img(53,51)]"bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në Gjergj13[/img]
pjesê e se ardhmes po, por jo me pdk.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

"bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në Empty
MesazhTitulli: Re: "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në   "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në EmptyMon May 04, 2009 12:52 pm

bashkohuni me forcat patriotike,jo me servilet PDK Ldk Akk AKr LDd! fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arbeni24
Anëtar
Anëtar
arbeni24

Male
Numri i postimeve : 246
Age : 35
Vendi : Slloveni (Lublan)
Profesioni/Hobi : Biznisman
Registration date : 13/04/2009

"bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në Empty
MesazhTitulli: Re: "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në   "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në EmptyMon May 04, 2009 8:48 pm

bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në

kjo nuk lyp komente me..........


VETEM ME PDK-NE DO BEHEM NJE SHTET I RRESPEKTUESHEM...........

VETEM ME PDK-NE DO JEMI NE TE ARDHMEN NJE FAKTOR PER TE GJITHE SHQIPETARET NE BALLKAN (JO VETEM NE KOSOVE) POR NE TE GJITHE BALLKANIN............


PARTIJA DEMOKRATE E KOSOVES.

ju pershendes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

"bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në Empty
MesazhTitulli: Re: "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në   "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në EmptyMon May 04, 2009 9:41 pm

sgiqoi udben e ldk ne pdk!
Vetem me pdk -drejt shkaterrimit kombetare !
Drejt hajnise dhe servilizimit!
Ne deshi te behi kosovare me pdk!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arbeni24
Anëtar
Anëtar
arbeni24

Male
Numri i postimeve : 246
Age : 35
Vendi : Slloveni (Lublan)
Profesioni/Hobi : Biznisman
Registration date : 13/04/2009

"bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në Empty
MesazhTitulli: Re: "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në   "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në EmptyMon May 04, 2009 10:25 pm

xhiti shkruajti:
sgiqoi udben e ldk ne pdk!
Vetem me pdk -drejt shkaterrimit kombetare !
Drejt hajnise dhe servilizimit!
Ne deshi te behi kosovare me pdk!

PDK-ja ka fillu te vepron me njerz siq je ti.
Kjo esht nje fillim ne nje areal te ri.
Pasterimi nga Mbeturinat duhet te jet pika numer nje per pdk-ne.

Te jesh i sigurt :-)) falenderoju zotit qe e ke bothen ne gjermani se pote ishe ne Kosove:-)) ti e din se cfar bejn njerzit e Thaqit me Trathetar te Kombit:-))........

Por edhe qe nuk je ne Kosove, ta dish se dega e PDK-se ne gjdo PIK te BOTES e ka doren.

SIQ THASH ME PARE ::::: KA FILLU PASTRIMI......

E TIPI IM PER TY ESHT ::::: MSHEFUUUUUUUUUUUUUU; MSHEFUUUUUUUU SE EDHE NE BIR TE MINIT NESE HYN DO TE GJEJM MORE TRATHETAR:-))))

HAUHAUHAU
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

"bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në Empty
MesazhTitulli: Re: "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në   "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në EmptyMon May 04, 2009 10:43 pm

Thaqi eshte bere si Rugova me zi!
Qfare dallimi ka ky servile!
Qe shkaterroi uck,tmk,dhe ofron kosovarizmin!
Ti je nejri prej tyre qe deri dje je palle per Rugoven tashe Thaqi Thaqi!
Te uck-se nuk perkrahin Thaqin ma ata jane rreshtue ne aksh-fbksh lv !
PO vetem kelyshet e udbes lehin per Thaqin tashe! fla
me pdk drejt serbise !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

"bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në Empty
MesazhTitulli: Re: "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në   "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në EmptyMon May 04, 2009 10:43 pm

Thaqi eshte bere si Rugova me zi!
Qfare dallimi ka ky servile!
Qe shkaterroi uck,tmk,dhe ofron kosovarizmin!
Ti je nejri prej tyre qe deri dje je palle per Rugoven tashe Thaqi Thaqi!
Te uck-se nuk perkrahin Thaqin ma ata jane rreshtue ne aksh-fbksh lv !
PO vetem kelyshet e udbes lehin per Thaqin tashe! fla
me pdk drejt serbise !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mergimtari
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Mergimtari

Male
Numri i postimeve : 755
Age : 108
Vendi : Jashtë forumit
Registration date : 31/05/2008

"bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në Empty
MesazhTitulli: Re: "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në   "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në EmptyMon May 04, 2009 11:01 pm

Behu pjese e shkaterrimit te Kosoves , behu pjese e shitjes se Kosoves , pra behu pjese e PDK-se ne krye me Thaçin e Kuçin.

E mbaj mend kur e spiunonin Kuçin titistet e Rugoves ndersa sot hane bashke me ta. Se kam mendu as nuk e kam prit qe disa do te ndryshonin ne 360 °.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
"bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në Empty
MesazhTitulli: Re: "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në   "bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
"bëhu pjesë e së ardhmes" bashkohu me PDK-në
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: