Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Mirë se vini në forumin "Bashkimi Kombëtar".  Së bashku me ju në këtë rrugë të ndritur, s'do të ketë forcë të na ndalë. Kaloni sa më mirë në mesin tonë arbëror.
Flamuri permbledh kujtimet e shkuara te nje Kombi dhe nje gjuhe te pashkruar qe mund ta kuptoj syri dhe zemrëz e qdo njeriu me ndjenja. Cilat jan kujtimet që shfaq duke valuar, Flamuri ynë? Nuk janë kujtimet goditjesh kundra fqinjëve, nuk janë kujtime lakmirash dhe rrlmbimesh: janë kujtime vetmbrojtje me mundime të palodhura dhe me trimërira të gjata e të forta që kanë lënë gjurma në letërsinë e gjithë popujve të qytetëruara. Nga kjo pikëpamje mund te mburremi se Flamuri ynë, siq sht një nga më të vjetrit e botës, është dhe një nga më të drejtët".Në emer të Stafit dhe antarve ju Urojm të gjithve kët Fest të madhe .
Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Rregullorja

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Rregullorja

Para se të postoni, jeni të lutur që ti lexoni rregullat...
11Rregullorja e fo...
Fri Mar 21, 2008 5:08 pm
Riki30 Shiko mesazhin e fundit
Bashkimi Kombëtar Empty
 

Shqiptarët

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Shqiptarët

Çdo gjë që ka të bëjë me Shqiptarët...
135236653"Jasharet" epope...
Sat May 08, 2021 1:09 am
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
.Asnjë mesazh i ri

Politikë

Këtu mund të postohet çdo gjë që ka të bëj me Politikë
46716446Një dyzinë polit...
Wed Dec 23, 2020 10:58 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
.Asnjë mesazh i ri

Histori

Në këtë kategori mund të postoni çdo gjë që ka të bëj me historinë shqiptare, me historinë tonë të lavdishme...
4348853"Jasharet" epope...
Sat May 08, 2021 1:09 am
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Bashkimi Kombëtar Empty
 

Arti dhe kultura

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Art dhe Kulturë

Në këtë kategori mund të postoni tema të ndryshme rreth artit dhe kulturës shqiptare poashtu edhe botërore.
1002477"I HAVE NO TIME"...
Sun Sep 03, 2017 2:56 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Gjuha dhe Letërsia Shqiptare

Gjuha dhe Letërsia Shqiptare, Letersi, Bota shumë dimensionale e librit. Kryeveprat letrare, autorët, kritika etj.
61317349Persiatje:" Vrul...
Wed Nov 03, 2021 9:35 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kinematografi

Këtu mund të postoni çdo gjë që ka të bëj me historinë e kinematografise, veprave filmike dhe njerezve te filmit shqiptar dhe te huaj, festivalet e filmit dhe cdo gje qe ka te beje me kinematografine. Televizionet Radiot shqiptare dhe te huaja.
29699Video historike ...
Sun Jun 19, 2011 8:54 pm
Atdhetari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Muzikë

Në këtë temë të bisedojmë rreth muzikës Shqiptare, për tekstet, instrumentet, këngët e bukura shqipe, poashtu mund të bisedohet edhe për muzikën e huaj.
723410Xhino & Kola
Tue Aug 01, 2017 9:29 pm
BzzzEnt Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kuzhina

Në këtë kategori mund të postoni çdo gjë që ka të bëj me receta gatimi kryesisht nga kuzhina Shqiptare, poashtu edhe receta te vecanta nga mbare bota.
9432Kuzhina shqiptar...
Wed Jan 01, 2014 3:11 pm
Burrelsja Shiko mesazhin e fundit
Bashkimi Kombëtar Empty
 

Ekonomia

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Ekonomia

Në këtë kategori mund të postoni çdo gjë që ka të bëj me ekonominë, financat dhe biznesin.
38553CEZ, MEE Realist...
Mon Feb 20, 2012 2:06 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Bashkimi Kombëtar Empty
 

Bota

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Bota

Në këtë kategori mund te postoni çdo gjë që ka të bëjë me Historinë, Politikën, Ekonominë botërore etj...
501024Vellim me poezi ...
Mon Apr 06, 2020 12:10 am
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Bashkimi Kombëtar Empty
 

Emigracioni

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Emigracioni

Këtu mund të postohet çdo gjë që ka të bëjë me Emigracionin.
39484 Te Votojmë
Tue Oct 08, 2019 11:44 pm
Driniiiii Shiko mesazhin e fundit
Bashkimi Kombëtar Empty
 

Shkencë

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Shkencë

Në këtë kategori mund te postoni çdo gjë që ka të bëjë me shkencën...
882352KIMIA 8
Wed Feb 04, 2015 4:42 pm
Ana maria Shiko mesazhin e fundit
Bashkimi Kombëtar Empty
 

Shëndeti

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Shëndeti

Çdo gjë që ka të bëjë me shëndetin mund të postohet këtu.
71752Dr. Koço Stathi ...
Mon Mar 05, 2018 6:56 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Bashkimi Kombëtar Empty
 

Teologji

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Teologji

Në këtë kategori mund të postohet çdo gjë që ka të bëjë me Teologji.
4725402PROFETETqo
Mon Nov 02, 2015 4:15 pm
rrimtaf Shiko mesazhin e fundit
Bashkimi Kombëtar Empty
 

Zonë e lirë

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Tema të ndryshme

Biseda rreth jetes... humore, kuriozitete, foto....
20126017 Lutfi coka/ve...
Wed Apr 15, 2020 9:14 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
.Asnjë mesazh i ri

Humor

Humoret më të bukura, foto humoristike, video humoristike.
162034LUTFI COKA/SHpr...
Sat Mar 28, 2015 6:19 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Bashkimi Kombëtar Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 221097 artikuj
Forumi ka 7439 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri marjo21928726
25 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 25 vizitorë :: 2 Bots
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 405 më Tue Aug 13, 2019 9:40 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Bots : Google, bing (2)
Users having a birthday today : blerim gjyrevci (33), çami77 (45), erion (33), fatjon (28), fisi1 (35), fisi_kusha (27), Flavjo (42), francesco (29), HATI (36), mc beha1 (33), Melivin islmaj (26), muhamet gubetini (25), Nexhmedin Ramadani (68), Nezir Myrta (110), nuhi aliu (56), Problemi_gv (37), shaip koraçi (58), shpejtim (30), Thyama (45), tomaspepaj (28)
Users with a birthday within the next 2 days: addelinnaa (27), Agron Shele (50), albi pula (46), Anton (32), arlindi 99 (53), arnis kashi (30), bajram kelmendi (27), didare lluhani (55), edona_79 (43), edvina kadiqi (29), eno (32), Festimm (27), gazmend ku (43), gona (25), ili (31), Kosovar Peja (66), Liridon Beqiri (29), loniera (66), mmammba (30), nderim (32), Nje Shqiptar i Thjesht (52), ramadan hyseni (50), selim iljazi (42), tiki (33), valentina (26)
Legjenda : [ Administartor ][ V.I.P. ][ Perparues ][ Miqte e Forumit ][ Ushtarak ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur