Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

  Te Votojmë

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 41
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

 Te Votojmë Empty
MesazhTitulli: Te Votojmë    Te Votojmë EmptySat Jun 07, 2014 3:38 pm

Te votojmë per një ardhmëri me te mire, per njerëzit e duhur e vizionare per VV.
Fund zhgënjimit, interesave personale, klaneve, fund te korruptuarve, e njerëzve te harxhuar.
Kush nuk voton ska te drejt te ankohet.
Mos u verboni votoni  VV .


Edituar për herë të fundit nga Driniiiii në Tue Jun 06, 2017 9:58 pm, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 41
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

 Te Votojmë Empty
MesazhTitulli: Re: Te Votojmë    Te Votojmë EmptySat Jun 14, 2014 12:51 pm

http://koha.net/?id=31&o=175
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

 Te Votojmë Empty
MesazhTitulli: Re: Te Votojmë    Te Votojmë EmptyThu Jun 19, 2014 11:56 pm

Të Votojmë dhe i kemi Votu ata të cilët e kanë Udhëhequr Luften Çlirimtare të Kosoves mos ti votojmë Ata të cilët janë munduar ta përqajnë Luften e UÇK-së të cilët nuk e votuan në parlament statusin e veteranëve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 41
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

 Te Votojmë Empty
MesazhTitulli: Re: Te Votojmë    Te Votojmë EmptyFri Jun 20, 2014 9:52 pm

Tungjatjeta Xili, pranoni ngushëllimet e mija po me dhimbni edhe pse bat koalicion e me pesë parti prapë ky koalicion nuk ju ndihmoi.


Edituar për herë të fundit nga Driniiiii në Tue Jun 06, 2017 8:39 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom


Male
Numri i postimeve : 767
Age : 52
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

 Te Votojmë Empty
MesazhTitulli: Re: Te Votojmë    Te Votojmë EmptyWed Jul 02, 2014 11:25 pm

Ha ha ha Drini Pronto siq duket do të dal fare nji her e përgjithmon .Rrënjët e korrupcionit dhe tradhtive të një pas njijshme ,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 41
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

 Te Votojmë Empty
MesazhTitulli: Re: Te Votojmë    Te Votojmë EmptyThu Jul 03, 2014 11:56 pm

Ende ka te marre ne Kosovën tone te dashur o Bashkom.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 41
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

 Te Votojmë Empty
MesazhTitulli: Re: Te Votojmë    Te Votojmë EmptyTue Jun 06, 2017 9:57 pm

Te Votojmë

Sa te drejt kisha pasur atë kohë kur pata shkruar ketë shkrim, porosia ime te votojmë VV ishte thjeshtë një dëshire e imja e cila nuk u plotësuar, edhe pse VV beri ngritje por nuk arrit te del fituese. Por dëshmoi me sakrifica qe mbron interesat e qytetarit e interesat personale.
Ato zgjedhje përfunduan, e pas një kohe te gjatë politikanet tonë bën marrëveshje, jo qe ti mbanin premtimet e tyre për elektoratin, por marrëveshjen bën për ndarje te posteve te tyre.
Ikën tri vite e Kosova nuk bëri as një progres, për kund razi populli i saj u varfëruar edhe më shumë, në përjashtim te politikanëve ne pushtet, skandal pas skandali e përfshiu Kosovën që u shend-rrua si vendi i pashprese, papunësia me e lartë ne rajon, sistemi shëndetësor jofunksionalë gjendja e arsimit e mjerueshme...! Etj Etj .
Dhe ende pa u ber tri vite vinë zgjedhjet e reja, me te njëjtat premtime, vetëm pakë te ricikluara si ato te fundit.
Athua kësaj radhe populli ka kuptuar intrigat...?
Kësaj radhe nuk është dëshira, por i bej lutje popullit tim që ta votojnë VV te vetmen shprese qe ka mbetur, për përmirësimin e gjendjes së rendë qytetare.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 41
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

 Te Votojmë Empty
MesazhTitulli: Re: Te Votojmë    Te Votojmë EmptyMon Jun 12, 2017 1:47 am

Urime populli i Kosovës për zgjedhjet e që bet ndryshime, urime VV.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 41
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

 Te Votojmë Empty
MesazhTitulli: Re: Te Votojmë    Te Votojmë EmptySun Nov 26, 2017 11:00 pm

URMIE Prishtina Urime Prizreni urime Dardana që votuat me zemër e mendje, Urime populli i Kosovës për fitoren që votuat VV për ndryshim , shpresoj dhe besoj që të po sa zgjedhurit ti mbajnë premtimet e dhenë, në përmirësimin e jetë së qytetareve, dhe të jeni model edhe për komunat tjera ne te ardhmen, me qeverisje te mirë. Fundi i te keqe po vjen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 41
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

 Te Votojmë Empty
MesazhTitulli: Re: Te Votojmë    Te Votojmë EmptySat Sep 28, 2019 11:18 pm

Erdhi dita te votojmë të votojmë për ndryshim , shpresoj që pas 20 viteve populli i Kosovës është ngopur me premtime boshe, dhe kësaj radhe do voton me mendje për VV te vetmen shpresë qe ka mbetur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 41
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

 Te Votojmë Empty
MesazhTitulli: Re: Te Votojmë    Te Votojmë EmptyTue Oct 08, 2019 11:44 pm

Urime populli shqiptar që vendoset për ndryshim , urime aktivist te VV për fitore.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

 Te Votojmë Empty
MesazhTitulli: Re: Te Votojmë    Te Votojmë Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Te Votojmë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Emigracioni-
Kërce tek: