Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Latest discussions

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  Persiatje:" Vrullim bisqesh"i autores Bukuri Buçpapa


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani261Wed Nov 03, 2021 9:35 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  "Tipikja në një filllesë poetike premtuese",persiatje per v


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani174Wed Nov 03, 2021 9:32 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  Mërgime Emini Latifi artiste, këngëtare, Shkup


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani202Wed Nov 03, 2021 3:52 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  "Profili i një njeriu të përkorë"nga Prof.Kristaq F. Shabani


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani479Sat May 15, 2021 3:40 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  "Profili i një njeri të përkorë"nga Prof. Kristaq F. Shabani


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani394Sat May 15, 2021 3:25 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  "NË RRUGËN E BLERIMIT" CIKËL POETIK NGA BUKURI BUÇPAPAJ


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani473Mon May 10, 2021 12:55 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  "Ylli i Mëngjesit" libri i dytë nga Ardian Dedi


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Gjuha dhe Letërsia Shqiptare39Kristaq F. Shabani516Mon May 10, 2021 12:06 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  Zonja “Vdekje” dhe skica e tregime nga Ardian Dedi


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Gjuha dhe Letërsia Shqiptare82Kristaq F. Shabani1106Mon May 10, 2021 11:44 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  "Jasharet" epope e lavdishme e kombit tim


Histori0lutfi coka395Sat May 08, 2021 1:09 am
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  Epopeja e ndritshme e UCK


Histori0lutfi coka323Thu Apr 29, 2021 1:45 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  "PUSHOI SË KËNDUARI BILBILI" nga Ëngjëll Shametaj


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani452Sun Feb 21, 2021 1:22 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  "Fjongo e zezuar në skeptrin e GLOBIT" nga KRISTAQ F. SHABAN


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani515Fri Jan 08, 2021 2:11 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  KRONIKA E POETIKËS “LARAMANE” NË SPEKTËR TREMBËDHJETËNGJYROR


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani504Sat Jan 02, 2021 7:39 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  "ÇMIMI I PEGASIANËVE" nga Prof.dr.BEGZAD BALIU


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani503Thu Dec 31, 2020 2:44 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  Zgjedhjet në Kosovë !


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 4, 5, 6 ]
Shqiptarët135Atdhetari10087Tue Dec 29, 2020 5:33 pm
Driniiiii Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  Një dyzinë politikanë


Politikë0lutfi coka533Wed Dec 23, 2020 10:58 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  Kreshnik Musolli: Baleti Kombëtar i Kosovës, 48 vite histori


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani481Mon Nov 30, 2020 4:45 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  NJË AKTORE SHQIPTARE QË ARRITI MAJAT E KINEMATOGRAFISË ITALI


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani439Mon Nov 30, 2020 4:07 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  GJENDJA DHE PERSPEKTIVA E GJUHËS SHQIPE NË PERIUDHËN POSTGLO


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani482Sun Nov 22, 2020 5:43 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  "DUKE LEXUAR SKËNDERBEUN E XHEVAT LIMANIT"


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani474Tue Nov 17, 2020 6:09 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  "DUKE LEXUAR SKËNDERBEUN E XHEVAT LIMANIT"


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani432Tue Nov 17, 2020 6:08 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  "DUKE LEXUAR SKËNDERBEUN E XHEVAT LIMANIT"nga Prof.dr. Begz


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani414Tue Nov 17, 2020 6:07 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  Per ju heronje te shendetesise!


Histori1lutfi coka740Fri Aug 28, 2020 10:54 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  Kush lexon ne ditet e sotme


Politikë0lutfi coka434Thu Aug 27, 2020 2:36 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  Lutfui coka/Proteste e nje nene!


Politikë0lutfi coka479Thu Aug 27, 2020 2:35 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  Lutfui coka/Proteste e nje nene!


Politikë0lutfi coka561Thu Aug 27, 2020 2:35 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  Lutfi coka/Zbtimi i ligjit shoqeri ne zhvillim


Politikë0lutfi coka521Thu Aug 27, 2020 2:33 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  When you enter a "chamber" … of thought and practicality


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani625Fri Jun 19, 2020 11:55 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  GJUHA PELLAZGE , GJUHA E E PERËNDIVE


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani624Fri Jun 19, 2020 11:43 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  Politikane apo matrapaz politike


Politikë0lutfi coka529Fri May 08, 2020 9:56 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  Lutfi coka/vellim me poezi/Ku po shkojmë


Tema të ndryshme0lutfi coka648Wed Apr 15, 2020 9:14 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  Bota digjet,politika lepihet


Politikë0lutfi coka460Sun Apr 12, 2020 9:55 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  Vellim me poezi per virusin e ri


Bota0lutfi coka566Mon Apr 06, 2020 12:10 am
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  KRIJUESE TË REJA , RUDINAT POETIKE TË TROPOJËS,ASJA MULGECI


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani625Sat Feb 29, 2020 3:46 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  Fenomenet e “Perandorisë” së kinematografisë shqiptare


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani730Sun Jan 19, 2020 5:16 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  “Dashuria dhe përkushtimi për trevat e origjinës..."


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani625Sun Jan 19, 2020 4:53 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  “ VLERËSIM I VEPRIMTARISË KINEMATOGRAFIKE TË REGJISORIT


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare4Kristaq F. Shabani957Sun Jan 19, 2020 4:51 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  Vështirësitë na burrëruan me shpejt, na bën njerëz luftarakë


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani510Fri Dec 13, 2019 11:37 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  Te Votojmë


Emigracioni10Driniiiii1323Tue Oct 08, 2019 11:44 pm
Driniiiii Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  KUR LIGJËRONTE PROFESOR SHEFQET PLLANA…Nga Dr. BEXHET ASANI


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare1Kristaq F. Shabani884Thu Oct 03, 2019 1:12 am
Broz Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  Lutfi coka/Vellim me poezi,Hero i Kosoves Halit coka


Tema të ndryshme0lutfi coka606Mon Sep 30, 2019 10:54 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  Albin Kurti


Shqiptarët24Atdhetari4138Sat Sep 28, 2019 11:06 pm
Driniiiii Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  Albin Kurti Parti Politike vendim i mire a apo jo?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Politikë42shqipdon4887Sat Sep 28, 2019 12:35 am
Driniiiii Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  Lutfi coka/Shkatrrim i planifikuar


Politikë0lutfi coka375Fri Sep 27, 2019 9:48 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  Lutfi coka/Cikel poezishe


Shqiptarët0lutfi coka473Fri Aug 09, 2019 12:11 am
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  FALEMINDERIT,BRAZIL!


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani528Sun Jun 30, 2019 2:54 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  OBRIGADO, BRASIL!


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani593Sun Jun 30, 2019 2:51 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  OBRIGADO, BRASIL! faleminderit, brazil!


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani535Sun Jun 30, 2019 2:47 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  Ekspresiviteti i natyrshëm i tipareve stinore në dimensionin


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani520Wed May 29, 2019 7:35 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar Empty

  Lutfi coka/Historia do t,na mallkoj per heshtjen tone


Politikë0lutfi coka536Tue Apr 30, 2019 10:04 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kërce tek: