Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Zgjedhjet në Kosovë !

Shko poshtë 
+5
xhema
BashKom
xhiti
Driniiiii
Atdhetari
9 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutoriMesazh
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari


Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 111
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

Zgjedhjet në Kosovë ! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet në Kosovë !   Zgjedhjet në Kosovë ! - Faqe 6 EmptySat Dec 25, 2010 1:23 am

Kendej e perkrahun shume , dhe disa orginizata joqeveritare e kan si parti te veten LVV.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema


Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 56
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Zgjedhjet në Kosovë ! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet në Kosovë !   Zgjedhjet në Kosovë ! - Faqe 6 EmptySat Dec 25, 2010 2:24 pm

Mu pom duket se PDK dhe VETVENDOSJA jan tue lujt nji loj te fort sezacionale dhe po dojn me jav qu kémbet LDK-S me kto dosje udbashve.!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 62
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Zgjedhjet në Kosovë ! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet në Kosovë !   Zgjedhjet në Kosovë ! - Faqe 6 EmptySat Dec 25, 2010 2:54 pm

Eshte interesant qe per mua dhe familjen time votojne qe 10 vjet.
Spo na mundojne fare te dalim ne vota.
Sepse ashtu keshtu ne nuk votojme qe dhjet vjet per askend.
pase me votue per ata qe naj hiqen kombin flamurin dhe na beren multietnik.
Kjo multietnik eshte zevendesim i bashkim vllaznimit te Titos.
vetem emrin ja kane nderrue qe dikush se merr vesh.
Po e keqja eshte qe edhe te vdekurit po votojne Bab e nene e migjallare e kojshi.
Interesant qysh i kishin que prej vorrit.
Te ne o vella edhe te vdekurit qohen e votojne per keta fare ,,politikan te mire".
Qe e shiten e shkaterruan kombin e kosoven.

Valla Parti kena....
Nje dite do te qohen keta te vdekurit e do ti hane keta Politikana per sgjalli...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari


Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 111
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

Zgjedhjet në Kosovë ! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet në Kosovë !   Zgjedhjet në Kosovë ! - Faqe 6 EmptySat Dec 25, 2010 2:57 pm

Kur lexoj ksi lajme nga lloj-lloja analfebi me doket se kjo qeveri nuk esht me e mire se ajo e Milloshevicit http://www.koha.net/index.php?cid=1,22,44596
Kush eshte kunder ktyre , eshte Tradhtar , Spiun, Serb e cka jo ..
Mjer populli ne dur te kuj eshte .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 62
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Zgjedhjet në Kosovë ! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet në Kosovë !   Zgjedhjet në Kosovë ! - Faqe 6 EmptySat Dec 25, 2010 2:57 pm

Akk eshte mbush me udbashe te Tites e MIlloshit .
slan kend pa e marre ne kete parti.
Hik prej ldk e te Akk.
pasi edhe termkollin e murren ja dhane vulen e serbise kesaj partie.
Ku dihet se kjo termkolli ishte bashkpunetorja e ngushte e serbise..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 62
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Zgjedhjet në Kosovë ! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet në Kosovë !   Zgjedhjet në Kosovë ! - Faqe 6 EmptySat Dec 25, 2010 3:13 pm

bash ,disa te uck ishin dhe jane bashkpunetore te serbise.
keta bejne tregti me mall ,cigare naft dhe shume gjera tjera.
krejt malli ushqimoe vjen ng serbia
edhe gjat luftes kishte shume komandant qe bashkpunuan me serbet.
po leni more keto marrina..
ateher po del se te gjithe qenkan me serbine,problem me shqiptare valla..
po shqiptar ka pak shumica kosovar jan.
edhe ne vota u pa se sa perqind jan shqiptare,se pak votun pe albinin.
shumica votun per kosovarizmin tradhtine e hajnine dhe udbashet e serbise te ldk ,pdk akk akr.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari


Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 111
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

Zgjedhjet në Kosovë ! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet në Kosovë !   Zgjedhjet në Kosovë ! - Faqe 6 EmptySat Dec 25, 2010 3:17 pm

Jo per Albinin kan votu boll , sidomos mos te harrojme qe e kan kput tu e vjedh pasi vetem partia VV doli e paster ..
Po kshtu si veprojne keta , ma qon mallin e kohes te Milloshit me keto shpifje DMTH , kush nuk eshte PDK qenka tradhtar . Haj me det , qe tash nuk besoj se aj as qe paska luftu najher , ndoshta ka pengu sipas asaj se si sillen dhe si thiren ne UCK gjdo lajm qe nuk iu pelqen .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 41
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Zgjedhjet në Kosovë ! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet në Kosovë !   Zgjedhjet në Kosovë ! - Faqe 6 EmptySat Dec 25, 2010 4:30 pm

Kto zgjedhje po ma kujtojnë atë thenjen e popullit, shyqyr qe ra qe-kjo dek- mort, e u pame.
VV vetëm VV


Edituar për herë të fundit nga Driniiiii në Tue Dec 29, 2020 5:21 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 41
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Zgjedhjet në Kosovë ! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet në Kosovë !   Zgjedhjet në Kosovë ! - Faqe 6 EmptySat Sep 28, 2019 11:45 pm

A po e bëjmë ndryshimin kësaj radhe ...? Un kam votuar me mendje e zemër VV. Athua anëtaret e forumit BK kë do votojnë ...?

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________


Edituar për herë të fundit nga Driniiiii në Tue Dec 29, 2020 5:22 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 41
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Zgjedhjet në Kosovë ! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet në Kosovë !   Zgjedhjet në Kosovë ! - Faqe 6 EmptyTue Oct 08, 2019 11:49 pm

Erdhi dita fitoj Kosova.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 41
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Zgjedhjet në Kosovë ! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet në Kosovë !   Zgjedhjet në Kosovë ! - Faqe 6 EmptyTue Dec 29, 2020 5:33 pm

Ndryshimi pa kushtëzime po vjen, u erdhi fundi atyre qe vunë maska, ato edhe ende i kishin , ne mes pandemie dhe rrezuan vullnetin e popullit, por ja qe nuk ju zgjati mashtrimeve dhe perse-ri Erdhi dita qe do fitoi jo veç Kosova por ter Shqiptarja

VV dhe veç VV e popullit e për popullin. Përshëndetje për te gjithë anëtaret e forumit BK>

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Zgjedhjet në Kosovë ! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet në Kosovë !   Zgjedhjet në Kosovë ! - Faqe 6 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Zgjedhjet në Kosovë !
Mbrapsht në krye 
Faqja 6 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Zgjedhjet komunale 2013.
» DEMONSTRATA KUNDER ZGJEDHJEVE TE SERBISE
» Zgjedhjet ne Maqedoni
» Zgjedhjet ne SHBA
» Zgjedhjet ne shqiperi 2009

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: