Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Rregullorja e forumit "Bashkimi Kombetar"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Riki30
Admin
Admin
avatar


Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 46
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

Rregullorja e forumit "Bashkimi Kombetar" Empty
MesazhTitulli: Rregullorja e forumit "Bashkimi Kombetar"   Rregullorja e forumit "Bashkimi Kombetar" EmptyFri Mar 21, 2008 5:08 pm

Rregullore:

Me poshte do te gjeni rregulloren e Bashkimit Kombetar, mosrespektimi i te ciles do te coje ne paralajmerimin dhe me pas ne perjashtimin tuaj. Rregullorja permban disa pika, respektimi i te cilave do te evitonte konfliktet dhe mosmarreveshjet mes antareve te forumit.

- Postimet ne forum duhet te jene ne gjuhen shqipe, pervec rasteve te vecanta si citime, tekste kengesh, etj.
- Postimet tuaja behen publike ne momentin qe ju i shrkuani ato ne Forum, dhe Administratoret nuk mbajne pergjegjesi per keqperdorimin e postimit tuaj nga pale te treta.
- Cdo postim duhet t’i permbahet temes perkatese, dhe cdo teme e re duhet te jete ne forumin perkates. Ne rast te kundert postimet do te editohen ose fshihen.
- Te evitohet dublikimi i temave. Perpara se te hapni nje teme te re, kontrolloni nese nje teme e ngjashme eshte hapur me pare nga dikush tjeter.


- Ndalohet perdorimi i fjalorit banal dhe ofendues. Thyerja e ketij rregulli do te sjelle paralajmerimin tuaj si më poshte;

- Perjashtim i par 10 ditë,
- Përjashtimi i dytë 1 muaj, dhe nëse nuk përmirësohet
- Përjashtim për gjithmon nga forumi.

- Dialekti i theksuar,
- Shronjat kapitale ( të mëdha)
- Postimet me permbajtje raciste, ofendime krahinore ose fetare jane rreptesisht te ndaluara. Shkrime te tilla mund te cojne ne perjashtimin tuaj pa paralajmerim.
- Postimet qe permbajne materiale pornografike (foto, tekste ose lidhje me faqe te tilla) do te fshihen, dhe autori i tyre do te perjashtohet pa paralajmerim.
- Reklamimi i websiteve te tjera, me qellim komercial eshte i ndaluar.
- Stafi drejtues i Bashkimit Kombetar nuk mban asnje pergjegjesi per temat e hapura nga anetaret e tij, por do te nderhyje sa me shpejt kur keto tema jane ne kundershtim me rregullat.
- Moderatoret kane te drejte te modifikojne apo fshijne cdo postim qe ata e shohin te arsyeshem. Nese mendoni se postimi juaj eshte fshire apo modifikuar pa te drejte, duhet te ankoheni tek administratori. Ne rast te kundert, nese sulmoni direkt nje moderator, do te perjashtoheni pa paralajmerim.

Shtuar më 9.10.2008 ora 9:17
Të gjitha avataret nuk duhet kalojnë këto dimensione : gjerësia 100 px dhe lartësia 100 px.

- Rregullat e mesiperme mund te ndryshohen ne cdo cast nga stafi i forumit, prandaj jeni te lutur te lexoni here pas here kete rregullore.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
 
Rregullorja e forumit "Bashkimi Kombetar"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» LAJMRIM PËR MIQTË E FORUMIT BASHKIMI KOMBËTAR
» Bashkimi i trojeve shqiptare
» Bashkimi Kombëtar
» Bashkimi Kombëtar 2012!?
» Bashkimi kombëtar dhe sinergjia!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Rregullorja-
Kërce tek: