Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 LAJMRIM PËR MIQTË E FORUMIT BASHKIMI KOMBËTAR

Shko poshtë 
4 posters
AutoriMesazh
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

LAJMRIM PËR MIQTË E FORUMIT BASHKIMI KOMBËTAR Empty
MesazhTitulli: LAJMRIM PËR MIQTË E FORUMIT BASHKIMI KOMBËTAR   LAJMRIM PËR MIQTË E FORUMIT BASHKIMI KOMBËTAR EmptyMon Jun 22, 2015 1:19 am

Ka kohë që nuk jemi aktiv në forumin Bashkimi Kombëtar edhe pse herë pas here kam përcjell postime në Forum.

Ju lajmrojë se në këtë Forum kishim një miqësi shumë të sinqert mes vete por tash sa vite në mesin tonë ka shumë të cilët e gjejnë veten më mirë në FB sepse forumet në përgjithësi janë lënë pakashum pas dore....

Deshta t' ju lajmroj se në mesin tonë tani fizikisht nuk janë poeti Adem Berisha, Ferit Ramadani ( Feneri) Jorgo Telo, Shaban Cakolli.

Të gjithëve u shprehi ngushllime për humbjen e këtyre shokve të cilët me pendën e tyre pas vete lanë shumë libra të cilët do të kujtohen nga brezat e ardhëshëm, NGUSHLLIME të gjithëve !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

LAJMRIM PËR MIQTË E FORUMIT BASHKIMI KOMBËTAR Empty
MesazhTitulli: Re: LAJMRIM PËR MIQTË E FORUMIT BASHKIMI KOMBËTAR   LAJMRIM PËR MIQTË E FORUMIT BASHKIMI KOMBËTAR EmptyThu Sep 24, 2015 6:43 pm

Uroj te kthehen sa ma pare të gjithë
sepse na mungojnë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 41
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

LAJMRIM PËR MIQTË E FORUMIT BASHKIMI KOMBËTAR Empty
MesazhTitulli: Re: LAJMRIM PËR MIQTË E FORUMIT BASHKIMI KOMBËTAR   LAJMRIM PËR MIQTË E FORUMIT BASHKIMI KOMBËTAR EmptySat Sep 26, 2015 1:05 am

Ei Xili fillo nga vetvehtja se ke humb si faksi nje kohe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf


Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 53
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

LAJMRIM PËR MIQTË E FORUMIT BASHKIMI KOMBËTAR Empty
MesazhTitulli: Re: LAJMRIM PËR MIQTË E FORUMIT BASHKIMI KOMBËTAR   LAJMRIM PËR MIQTË E FORUMIT BASHKIMI KOMBËTAR EmptySun Oct 04, 2015 10:47 am

Po ju lajmeroj se pas 15 tetorit hapet ekspozita e mona lises ne prizren .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

LAJMRIM PËR MIQTË E FORUMIT BASHKIMI KOMBËTAR Empty
MesazhTitulli: Re: LAJMRIM PËR MIQTË E FORUMIT BASHKIMI KOMBËTAR   LAJMRIM PËR MIQTË E FORUMIT BASHKIMI KOMBËTAR Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
LAJMRIM PËR MIQTË E FORUMIT BASHKIMI KOMBËTAR
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» A vjen nga qielli Bashkimi Kombëtar?
» Bashkimi i trojeve shqiptare
» Bashkimi Kombëtar 2012!?
» Bashkimi kombëtar dhe sinergjia!
» Bashkimi kombëtar si aktualitet dhe histori

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: