Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 A vjen nga qielli Bashkimi Kombëtar?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fatlumii
Fillestar/e
Fillestar/e
Fatlumii

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 29
Vendi : Gjilan
Registration date : 26/09/2010

A vjen nga qielli Bashkimi Kombëtar? Empty
MesazhTitulli: A vjen nga qielli Bashkimi Kombëtar?   A vjen nga qielli Bashkimi Kombëtar? EmptyMon Oct 11, 2010 11:47 pm

Pse politikanët tanë i shmangen procesit të bashkimit kombëtar?
Kush duhet të mar "bajrakun" drejt bashkimit të kombit?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

A vjen nga qielli Bashkimi Kombëtar? Empty
MesazhTitulli: Re: A vjen nga qielli Bashkimi Kombëtar?   A vjen nga qielli Bashkimi Kombëtar? EmptyTue Oct 12, 2010 3:20 pm

Nëse ne nuk angazhohemi askush nuk na bjen te servuar ne tryez Bashkimin Kombëtar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

A vjen nga qielli Bashkimi Kombëtar? Empty
MesazhTitulli: Re: A vjen nga qielli Bashkimi Kombëtar?   A vjen nga qielli Bashkimi Kombëtar? EmptyTue Oct 12, 2010 8:19 pm

po more po na bashkojn e me serbine dhe maqedonin.
edhe pak edhe me Rusine..
Komb i ri ..
kena zbrit prej hane..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
A vjen nga qielli Bashkimi Kombëtar? Empty
MesazhTitulli: Re: A vjen nga qielli Bashkimi Kombëtar?   A vjen nga qielli Bashkimi Kombëtar? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A vjen nga qielli Bashkimi Kombëtar?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: