Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Bashkimi Kombëtar

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Bashkimi Kombëtar Empty
MesazhTitulli: Bashkimi Kombëtar   Bashkimi Kombëtar EmptyMon Feb 25, 2013 1:47 am

Forumistë të nderuar duke marrë parasysh se kohëve te fundit pothuajse po flitet me të madhe nëpër mediat publike për Bashkimin Kombëtar, si ta finalizojm këtë amanet të të parëve tanë.


Posht i kamë vënë disa linke në të clat flitet për Bashkimin Kombëtar ndëgjoni dhe jepne mendimin tuaj lidhur me temën.


https://www.youtube.com/watch?v=54oDmxZc_e8&feature=player_detailpage#t=10s


https://www.youtube.com/watch?v=eS0ZzQHrE_o&feature=player_detailpage#t=28s


https://www.youtube.com/watch?v=_YRYIj0NMnI&feature=player_detailpage#t=5s
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom


Male
Numri i postimeve : 767
Age : 52
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Bashkimi Kombëtar Empty
MesazhTitulli: Re: Bashkimi Kombëtar   Bashkimi Kombëtar EmptyMon Feb 25, 2013 4:54 pm

Një këng që flet më shum sa e sa faqe shkrimi.dëgjim të kënshëm


https://www.youtube.com/watch?v=TAGRtZKY80I
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 41
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Bashkimi Kombëtar Empty
MesazhTitulli: Re: Bashkimi Kombëtar   Bashkimi Kombëtar EmptyFri Mar 01, 2013 1:06 amE pasket hapur ket tem me disa linke, edhe un po sjelli ket link qe te kuijtoim se per cka luftuam, per kosov e nje Shqiperi apo per nje kosov multi kulti te izoluar si nje kamp perqendrimi.


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Bashkimi Kombëtar Empty
MesazhTitulli: Re: Bashkimi Kombëtar   Bashkimi Kombëtar Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Bashkimi Kombëtar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» E drejta për vetëvendosje dhe bashkimi kombëtar - LV
» Bashkimi kombëtar si aktualitet dhe histori
» Bashkimi kombëtar dhe sinergjia!
» Bashkimi bënë fuqinë
» A vjen nga qielli Bashkimi Kombëtar?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Politikë-
Kërce tek: