Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Zonë e lirë

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Tema të ndryshme

Biseda rreth jetes... humore, kuriozitete, foto....
20126017 Lutfi coka/ve...
Wed Apr 15, 2020 9:14 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
.Asnjë mesazh i ri

Humor

Humoret më të bukura, foto humoristike, video humoristike.
162034LUTFI COKA/SHpr...
Sat Mar 28, 2015 6:19 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Zonë e lirë Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 221097 artikuj
Forumi ka 7439 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri marjo21928726
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 1 Bot
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 405 më Tue Aug 13, 2019 9:40 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Bots : Google
Users having a birthday today : bala.sandrina@ZBAVITU.NET (27), devis metushi (21), elsa (32), kristian lleshaj (26), Labinot Shehaj (37), Lindita krasniqi (25), lindor (23), madlion (44), skenda 74 (48), smiravitia (26), xadi (59), xhimi_the_best (38)
Users with a birthday within the next 2 days: Agoni (37), albert ademej (41), antea (34), antika (34), arioli (32), Atom Krasniqi (53), bajram1 (30), besi_23 (40), bimi_presheva (35), elinda bani (35), fejzullah fejza (44), Fetah (84), Florand Zene (57), florent (45), futbolli (36), kamberi (35), king (33), klejda (51), kosovar (42), lavdrimi22 (35), leonora cakolli (28), loniskenda@yahoo.com (53), Luki (45), marku (45), mergim123 (28), Merisa (31), nila (25), play (40), pollo (34), quantumi (59), sadiklubishtani (66), saranda zhaveli dobruna (52), shkelqimgashi (30), shkelqimi123 (30), valbona caushi (35), Xhevati (57)
Legjenda : [ Administartor ][ V.I.P. ][ Perparues ][ Miqte e Forumit ][ Ushtarak ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur