Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 PDK si LDK .LDD .AKK-AKR (nje )jo partive politike servile

Shko poshtë 
AutoriMesazh
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 41
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

PDK si LDK .LDD .AKK-AKR (nje )jo partive politike servile Empty
MesazhTitulli: PDK si LDK .LDD .AKK-AKR (nje )jo partive politike servile   PDK si LDK .LDD .AKK-AKR (nje )jo partive politike servile EmptyWed Apr 29, 2009 4:01 pm

te gjitha partit jane bashkue ,jane njesoj pa dallim punojn kunder interesave shqiptare!
Keta e quajn veten kosovare me nje flamur multietnik pro serb!
Kurse shqiptaret ende mbajn flamurin kombetare me shqiponjen dy krenare dhe quhen ende shqiptare!
JO zgjedhjeve jo partive politike..
Vetem Organizatat qlirimtare kombetare duhet perkrah!
U shit kosova shqiperia dhe tokat shqiptare ne maqedoni nga politikan servil te huaj! fla Poshte tradhtaret !
Rrnofshin patriotet shqiptare Rrnofshin AVNI RRUstemat!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

PDK si LDK .LDD .AKK-AKR (nje )jo partive politike servile Empty
MesazhTitulli: Re: PDK si LDK .LDD .AKK-AKR (nje )jo partive politike servile   PDK si LDK .LDD .AKK-AKR (nje )jo partive politike servile EmptyThu Apr 30, 2009 9:40 am

Nuk ja vlen te diskutohet per PDK eshte si LDK LDD AKK AKR.
Pra te gjitha servile! fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

PDK si LDK .LDD .AKK-AKR (nje )jo partive politike servile Empty
MesazhTitulli: Re: PDK si LDK .LDD .AKK-AKR (nje )jo partive politike servile   PDK si LDK .LDD .AKK-AKR (nje )jo partive politike servile EmptyThu Jun 04, 2009 10:36 pm

do zoti e fiton partija e drejtesi se per tjert jan nje,, 0'' qe vetem me genjeshtra mbajn postin , ja shikoj mbasi jan hip ne pozita kan mbaru studimet , nuk e meritojn voten e qytetarve..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

PDK si LDK .LDD .AKK-AKR (nje )jo partive politike servile Empty
MesazhTitulli: Re: PDK si LDK .LDD .AKK-AKR (nje )jo partive politike servile   PDK si LDK .LDD .AKK-AKR (nje )jo partive politike servile EmptyFri Jun 05, 2009 10:56 pm

keta e kan propaganden si ne kohen e Milloshit Fiona!
Nuk kan dallim fare cenzur! fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
PDK si LDK .LDD .AKK-AKR (nje )jo partive politike servile Empty
MesazhTitulli: Re: PDK si LDK .LDD .AKK-AKR (nje )jo partive politike servile   PDK si LDK .LDD .AKK-AKR (nje )jo partive politike servile Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
PDK si LDK .LDD .AKK-AKR (nje )jo partive politike servile
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: