Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Profilizimi i partive politike në Kosovë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xhavo_
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
xhavo_


Male
Numri i postimeve : 782
Registration date : 20/03/2008

Profilizimi i partive politike në Kosovë Empty
MesazhTitulli: Profilizimi i partive politike në Kosovë   Profilizimi i partive politike në Kosovë EmptyFri May 23, 2008 12:43 am

Partitë kanë filluar te marrin qendrime te caktuara ndaj qështjeve te ndryshme sociale, ekonomike, politike etj. duke u renditur si liberale apo konservatore, te majta, te djathta apo te qendres.

Partia reformiste ORA si e majtë liberale është për lejimin e marteses se gjinive te njejta dhe lejimin e abortit, çfarë iu merr mendja juve ketë punë?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Profilizimi i partive politike në Kosovë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Adem Demaçi: Për politikë, pa klane
» politikë
» Politikane apo matrapaz politike
» Katedrale katolike apo politike?
» Analizë politike - historike Realpolitika e Ibrahim Rugovës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Politikë-
Kërce tek: