Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 A ju bren ndergjegjeja .

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

A ju bren ndergjegjeja . Empty
MesazhTitulli: A ju bren ndergjegjeja .   A ju bren ndergjegjeja . EmptySun Sep 16, 2007 5:19 pm

Ne jet mendoj te sillen ne form qe nji dit mos te me vret ndergjegjeja ime .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

A ju bren ndergjegjeja . Empty
MesazhTitulli: Re: A ju bren ndergjegjeja .   A ju bren ndergjegjeja . EmptyTue Sep 18, 2007 3:57 pm

Urime per temen Anaa:


Bindja eshte n'dergjegjja e arsyes,n'se nuk ke mendime te kqija,nuk do te bejshe as veprime te k'qija.

..by Beton
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 34
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

A ju bren ndergjegjeja . Empty
MesazhTitulli: Re: A ju bren ndergjegjeja .   A ju bren ndergjegjeja . EmptyTue Sep 25, 2007 3:16 pm

Cdo here mundohem te punoj dhe te veproj gjera per te cilat me von me sjellin sukses dhe te cilat nuk jane ne kundershtim me jeten time,dhe keshtu qe nuk i le vend dot brejtjes se ndergjegjjes [/b]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Musafir
Vizitor
avatar


A ju bren ndergjegjeja . Empty
MesazhTitulli: Re: A ju bren ndergjegjeja .   A ju bren ndergjegjeja . EmptyTue Sep 25, 2007 3:18 pm

Bukur e thene anna keshtu duhet te ishin te gjithe.... no comment
Mbrapsht në krye Shko poshtë
silvi
Anëtar
Anëtar
silvi

Numri i postimeve : 218
Registration date : 04/09/2007

A ju bren ndergjegjeja . Empty
MesazhTitulli: Re: A ju bren ndergjegjeja .   A ju bren ndergjegjeja . EmptyTue Sep 25, 2007 4:03 pm

Jemi thjesht njerez dhe sigurisht joperfekt,e si te tille dhe gabojme,dhe eshte pikerisht ndergjegjja ajo qe ben dallimin midis nesh...se ciles personalisht nuk i trembem sepse fakti qe me dhemb sa here ajo plagoset,arrin te me qartesoj shikimin dhe ne erresiren me te plote...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dibranja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 542
Registration date : 19/09/2007

A ju bren ndergjegjeja . Empty
MesazhTitulli: Re: A ju bren ndergjegjeja .   A ju bren ndergjegjeja . EmptySat Sep 29, 2007 2:18 am

Une mendoj se nuk ka njeri ne ket rruzull toksor qe nuk ka gabime ne ket jet,vetem nji me pengon shume per disa njerz qe lavderohen dhe asgje nuk jan- kane ne jeten reale, per mendimin time them se , ndergjegjet tregohen me vepra e jo me shkrim,jeriun mendoj se duhet ta vrase edhe ndergjegja ashtu sic duhet ti pranoje gabimet e tij.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

A ju bren ndergjegjeja . Empty
MesazhTitulli: Re: A ju bren ndergjegjeja .   A ju bren ndergjegjeja . EmptyMon Oct 01, 2007 12:50 pm

Ndergjegja nuk eshte shoku yne me i bute dhe mirekuptues, por eshte shoku yne me i drejte e i vertete, deri ne bezdi.

Gjeja me e bukur ne jete eshte te kesh nje shok qe te te behet ndergjegja jote dhe jo nje qe te ben lajka duke te shtyre me thelle ne batak.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

A ju bren ndergjegjeja . Empty
MesazhTitulli: Re: A ju bren ndergjegjeja .   A ju bren ndergjegjeja . EmptyMon Oct 01, 2007 2:04 pm

Njeriu qe nuk ka ndergjegjeje te ndertuar ne qenjen e vet per mua nuk eshte njeri edhe pse eshte me dy kembe .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sy kaltri
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Sy kaltri

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

A ju bren ndergjegjeja . Empty
MesazhTitulli: Re: A ju bren ndergjegjeja .   A ju bren ndergjegjeja . EmptyFri Oct 05, 2007 9:55 pm

Ndërgjegjja me bren çdo her Valla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrebelja
V.I.P
V.I.P
rrebelja

Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

A ju bren ndergjegjeja . Empty
MesazhTitulli: Re: A ju bren ndergjegjeja .   A ju bren ndergjegjeja . EmptySun Oct 07, 2007 9:43 pm

vte nga fakti qe jemi nejrz edhe gabojm por duhet te mundohemi qe keto gabime mos te jan aq te renda saqe te na brej ndergjegjeja kam gabu por jo aq shum saqe per te me bre ndergjegjeja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

A ju bren ndergjegjeja . Empty
MesazhTitulli: Re: A ju bren ndergjegjeja .   A ju bren ndergjegjeja . EmptySun Oct 07, 2007 10:09 pm

Jo mua kohet e fundit hiq se po shikoj qe ter bota mbeti pa ndergjegjeje dhe une dua te jem pa ndergjegjej se nuk ja pashe hajrin .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrebelja
V.I.P
V.I.P
rrebelja

Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

A ju bren ndergjegjeja . Empty
MesazhTitulli: Re: A ju bren ndergjegjeja .   A ju bren ndergjegjeja . EmptyThu Oct 25, 2007 9:51 am

valla mua me bren ndergjegjeja se pse kam qen kaq e mir me disa njerz ? esht dashur te jem e keqe me ata ashtu sic u ben ata me mua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dibranja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 542
Registration date : 19/09/2007

A ju bren ndergjegjeja . Empty
MesazhTitulli: Re: A ju bren ndergjegjeja .   A ju bren ndergjegjeja . EmptyFri Nov 16, 2007 2:07 am

E vertet se te gjith bejm gabime dikush me te vogla e dikush me te medha dhe disa pa vetedije disa me vetedie,nje njeri me ndergjegje te paster shepeshhere zhgenjehet e me von do thote
do behem e keqe? a thua mund te behte e keqe..... por shume nga njerzit jane te pandergjegjshem per ato qe bejne. Ndergjegjja per mua eshte ze i cili me qorton kur bej gab e rendesishme eshte qe une ta kuptoj gabimin e bere dhe mos perseritet me.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dibranja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 542
Registration date : 19/09/2007

A ju bren ndergjegjeja . Empty
MesazhTitulli: Re: A ju bren ndergjegjeja .   A ju bren ndergjegjeja . EmptySat Dec 15, 2007 4:14 pm

Te gjitha ndnjenjat per njeriun jane.....


Ndergjeja eshte koshienca jone. Me termin koshienca gjejme vetedijen e ndjenjave psikologjike.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

A ju bren ndergjegjeja . Empty
MesazhTitulli: Re: A ju bren ndergjegjeja .   A ju bren ndergjegjeja . EmptySat Dec 15, 2007 9:37 pm

kam fillue te ndrroj timonin dhe keshtu sdo te me brej fare ndergjeja ,sepse kjo bote ishte ndertue ne baza te interesit ,dhe une do e shikoj po ashtu .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

A ju bren ndergjegjeja . Empty
MesazhTitulli: Re: A ju bren ndergjegjeja .   A ju bren ndergjegjeja . EmptyThu Aug 27, 2009 6:59 pm

po ndodh qe me bren ndergjegjja ,skam deshir ti lendoj askende. po ndodh dhe nuk ndihem kurr mire nese e lendoj diken padashje se me dashje kurr nuk e bej nje gje till.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 51
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

A ju bren ndergjegjeja . Empty
MesazhTitulli: Re: A ju bren ndergjegjeja .   A ju bren ndergjegjeja . EmptyThu Aug 27, 2009 7:25 pm

kur ju kerkon falje njerezve te cilet i lendon atehere pesha e ndergjegjes lehtesohet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

A ju bren ndergjegjeja . Empty
MesazhTitulli: Re: A ju bren ndergjegjeja .   A ju bren ndergjegjeja . EmptyThu Aug 27, 2009 7:29 pm

e po me mire kishte qen qe mos ti lendojm.dhe mos te na rendoj ndergjegjja . po cti beshe se jeta eshte e till ku pa dashje te fute ne vellon e saje ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

A ju bren ndergjegjeja . Empty
MesazhTitulli: Re: A ju bren ndergjegjeja .   A ju bren ndergjegjeja . EmptyFri Aug 28, 2009 11:07 pm

Fiona
Ti pa e njohur mire njeriun e etiketon keq,ti ske ndergjegje fare !
Ti kur thua keq per mua edhe Adem jasharit i dhin tek varri!U mesova shume nga spiunet shqiptar qe tradhetoni si tja ketheni shpinen!te zi jeni!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

A ju bren ndergjegjeja . Empty
MesazhTitulli: Re: A ju bren ndergjegjeja .   A ju bren ndergjegjeja . EmptySat Sep 19, 2009 1:06 am

oooo sa keq me vi se nuk paskem dhen pergjigje per ket replike ,,oo more haxhi gjyna per koken tend qe e barte per se rendi ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

A ju bren ndergjegjeja . Empty
MesazhTitulli: Re: A ju bren ndergjegjeja .   A ju bren ndergjegjeja . EmptySat Sep 19, 2009 4:09 am

Normal se me brengos
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 51
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

A ju bren ndergjegjeja . Empty
MesazhTitulli: Re: A ju bren ndergjegjeja .   A ju bren ndergjegjeja . EmptyTue Sep 22, 2009 11:32 am

Nuk me bren.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

A ju bren ndergjegjeja . Empty
MesazhTitulli: Re: A ju bren ndergjegjeja .   A ju bren ndergjegjeja . EmptyWed Sep 23, 2009 2:03 pm

po jam njeri dhe gaboj ndoj´ here
dhe nuk ndihem mir deri sa te permisoj ata gabim .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 51
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

A ju bren ndergjegjeja . Empty
MesazhTitulli: Re: A ju bren ndergjegjeja .   A ju bren ndergjegjeja . EmptyWed Sep 23, 2009 6:01 pm

Jo aspak .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
A ju bren ndergjegjeja . Empty
MesazhTitulli: Re: A ju bren ndergjegjeja .   A ju bren ndergjegjeja . Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A ju bren ndergjegjeja .
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: