Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Ciles rrug po shkon Forumi.

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriMesazh
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Ciles rrug po shkon Forumi. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. - Faqe 5 EmptyWed Jul 15, 2009 10:17 am

Drini

Ketu e ke me vend dhe vetem kemi lafe shume e pune si fena!
Jan momentet e fundit dhe lokomotiva jone eshte ka fundoset dhe kerkujt si shkon ndermend qe sa ma pare te mblidhemi se kur fundoset çdo gje do na marri dreqi dhe do merr fund qeshtja shqiptare si ne kohen e Plinit sa shtete e helmuan veten sa shtet e varren veten etj!!!!

Sot ne gjygjin e Hages 150 shtete e kan kundershtue pavaresin edhe ato shtete qe e kan pranue i kan ra pishmanit!!Une kete e kam dite,dhe e di se çka do na ndodhi por kerkush nuk eshte ka me beson qe moti para luftes se uçk
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Ciles rrug po shkon Forumi. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. - Faqe 5 EmptyWed Jul 15, 2009 11:59 am

Esht ber me qajt per te

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Ciles rrug po shkon Forumi. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. - Faqe 5 EmptyWed Jul 15, 2009 12:00 pm

drejt Bashkimit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Ciles rrug po shkon Forumi. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. - Faqe 5 EmptyWed Jul 15, 2009 1:00 pm

Ne forum ka njerez te mire pakes e ma shume rriqna qe jan antikombetar se u konvenon keshtu situata ne kosove e gjetiu sepse jetoijn nga matrapazllaket e ndyre e kjo pasuri ka me ua zene frymen e jetes!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Ciles rrug po shkon Forumi. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. - Faqe 5 EmptyWed Jul 15, 2009 1:03 pm

po te kthehet Stafi ne forum per disa tema mi pastru Do esht edhe me mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Ciles rrug po shkon Forumi. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. - Faqe 5 EmptyWed Jul 15, 2009 1:05 pm

Tucave e tucajkave le tja shlyn shkrimet se ne brendesi jeni qelbur dhe vetem era sa nuk e ka marr token e fares se poshter tradhetaresh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Ciles rrug po shkon Forumi. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. - Faqe 5 EmptyWed Jul 15, 2009 2:07 pm

Si mundesh te thuash per Popllin tan keshtu . te gjith jan
Tradhtar si pas mendimit tan veq ti qenke i mir pse nuk
shkon ku esht vendi mu ba trim e jo ne forum .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Ciles rrug po shkon Forumi. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. - Faqe 5 EmptyWed Jul 15, 2009 2:21 pm

Bindjet nuk edukohen lehte.
Sikur shtazet (Vesa) te dini te flisnin, pa dyshim per shum te meta tonat do te shoshin.
Kjo eshte njerzore, sic themi ne Kjo eshte shazarake .
Shkrimin e Haxhiut me lart nuk po di si ta quaj "Marrezi"
smundja e vetme ne bote, se ciles kurre nuk do ti gjindet ilaqi per sherim eshte marrezia.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Ciles rrug po shkon Forumi. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. - Faqe 5 EmptyWed Jul 15, 2009 2:55 pm

Une trimerin e kam tregue kur ju skeni dite mi fshir qyrrat,por baballaret e juaj qe punoishin neper komuna e gjygje e mesusa me malltretojshin ne vend te shkavellarve!E di une mire sa ka shqiptar qe ja dojne te miren kombit shqiptar ketu ne kete forum jan si;Xhiti,Detektivi,Xhavo,Sofra , valmiri,Mergimtari e tjeret jemi pakes por per hunde kemi me ju dal !
Fjalet e mija te drejta vertete per qetniket shqiptar jan jo tjeter pos marrezira sepse marrezirat e juaja ja mveshni atyre qe ne zemer e kan bashkimin dhe lirin e kombit shqiptar!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Ciles rrug po shkon Forumi. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. - Faqe 5 EmptyWed Jul 15, 2009 2:58 pm

Medalimi eshte pika e djalit qe kundershton tradhetaret dhe u kerkon vdekje sa ma te shpejte !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Ciles rrug po shkon Forumi. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. - Faqe 5 EmptyFri Jul 17, 2009 8:13 pm

rruges se duhur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Tatoo
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 37
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

Ciles rrug po shkon Forumi. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. - Faqe 5 EmptyTue Jul 21, 2009 12:55 am

Nje ruge qe ketu disa po dune edhe nenat me i sjell plaka ketu qe ti shajne kure te duan ne kete ruge shkone forumi poqese pranone te te shajne nenen i mire je njeher ishte forumi me emer Bashkimi Kombetare po tani bashkimi i nenave plaka me i sjell se ndryshe te perjashtojne po nuk e pranove kete
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Ciles rrug po shkon Forumi. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. - Faqe 5 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ciles rrug po shkon Forumi.
Mbrapsht në krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: