Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Shoqërija

Shko poshtë 
AutoriMesazh
luan mreti
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 1007
Registration date : 15/04/2008

Shoqërija Empty
MesazhTitulli: Shoqërija   Shoqërija EmptyTue Jun 03, 2008 9:06 pm

un mendoj se ma i sjellshum antar ne forum asht sofra
Mbrapsht në krye Shko poshtë
luan mreti
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 1007
Registration date : 15/04/2008

Shoqërija Empty
MesazhTitulli: cilla antare ne forum asht ma e sjellshme   Shoqërija EmptyTue Jun 03, 2008 9:11 pm

un mendoj s e ma e sjellsheme antare ne forum besa gurbetqarja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
luan mreti
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 1007
Registration date : 15/04/2008

Shoqërija Empty
MesazhTitulli: a ka pas raste antaret e forumit me lidh kunor   Shoqërija EmptyWed Jun 04, 2008 1:32 pm

un sjom i sigurt po besoj nese deri tash ska pas raste mu martu antaret e forumit, besoj se dote ket po nese nej lidhje te mir dhe dote ket un i propozoj te na ftojn ne dazem besoj se kish me qen ni mrkulli. fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Jeetaa
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 20
Registration date : 08/07/2008

Shoqërija Empty
MesazhTitulli: Re: Shoqërija   Shoqërija EmptyTue Jul 08, 2008 6:14 pm

Sofra eshte shume i sjellshem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
luan mreti
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 1007
Registration date : 15/04/2008

Shoqërija Empty
MesazhTitulli: Re: Shoqërija   Shoqërija EmptyTue Jul 08, 2008 11:53 pm

te gjith ne forum jon te sjellshum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shqip0nja
Anëtar
Anëtar
shqip0nja

Female
Numri i postimeve : 299
Age : 31
Vendi : kosovë
Registration date : 15/06/2008

Shoqërija Empty
MesazhTitulli: Re: Shoqërija   Shoqërija EmptyWed Jul 09, 2008 10:03 pm

te gjith jane te sjellshem e sidomos vesa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 39
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Shoqërija Empty
MesazhTitulli: Re: Shoqërija   Shoqërija EmptyWed Dec 10, 2008 10:38 am

Shoqeria e ketij forumi eshte shume e kendshme dhe shume terheqese, gjithashtu ve re se kur nuk hyj ne forum kjo shoqeri me mungon. Nuk di ke te vecoj sepse do t'i beja padrejesi gjithsecilit nese do ta harroja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Shoqërija Empty
MesazhTitulli: Re: Shoqërija   Shoqërija EmptyWed Dec 10, 2008 4:56 pm

Shoqëria është shumë e këndshme
me disa njihna dhe takohna
me disa sjam taku por shpresioj ne te ardhmen do takoj te gjithe dhe do te jemi te gjithe nje Shoqeri e Bukur

respekte per te gjithe Nga Xili_Mitrovice
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Shoqërija Empty
MesazhTitulli: Re: Shoqërija   Shoqërija Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shoqërija
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: