Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Me pak fjale ta pershkruajme kete vite qe lem pas...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


Me pak fjale ta pershkruajme kete vite qe lem pas... Empty
MesazhTitulli: Me pak fjale ta pershkruajme kete vite qe lem pas...   Me pak fjale ta pershkruajme kete vite qe lem pas... EmptyWed Dec 10, 2008 6:53 pm

Forumist te nderuar, do doja qe qdo njeri ne kete teme te permbledhe me pak fjale kete vite qe po lem pas.

Si do e pershkruanit kete vite qdo njeri nga ju, per ate qe u ka ndodhe mire apo keq, qe nga fillimi i vitit deri me tani kur po e lem pas?

Sa u jane realizuar planet tuaja prsonale dhe shoqerore ne pergjithsi?

Une do thoja shkurt se, fillim viti ka qen shume shume i mire pergjithsisht, sepse me kan ndodhur shume gjera te mira, te cilat me kan ber dhe do t'me bejne te ndihem mire per nje kohe te gjate...Mesi i vitit nuk ka qen edhe aq i mire, pershkak se devijuan pak ato gjerat e mira dhe per nje moment shumqka mori nje kuptim tjeter...Kurse pefundimin e ketij viti, do thoja se po e perjetoje si asnjeher me par, sepse po behet edhe me interesant, duke me sjell te papritura....

Respekt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Me pak fjale ta pershkruajme kete vite qe lem pas... Empty
MesazhTitulli: Re: Me pak fjale ta pershkruajme kete vite qe lem pas...   Me pak fjale ta pershkruajme kete vite qe lem pas... EmptyWed Dec 10, 2008 6:54 pm

Ky viti qe lam pas u kan viti ma kurqysh per mu dej qetash.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tina
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
tina

Female
Numri i postimeve : 2564
Age : 38
Vendi : qka po ju interson juve bre
Profesioni/Hobi : me nga mas topi mujsha me zan
Registration date : 18/09/2007

Me pak fjale ta pershkruajme kete vite qe lem pas... Empty
MesazhTitulli: Re: Me pak fjale ta pershkruajme kete vite qe lem pas...   Me pak fjale ta pershkruajme kete vite qe lem pas... EmptyWed Dec 10, 2008 7:50 pm

ishalla tjetri vit se ky katastrof u kan per mu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Elbasan.P
Fillestar/e
Fillestar/e
Elbasan.P

Male
Numri i postimeve : 20
Age : 32
Vendi : Tirane
Registration date : 25/09/2008

Me pak fjale ta pershkruajme kete vite qe lem pas... Empty
MesazhTitulli: Re: Me pak fjale ta pershkruajme kete vite qe lem pas...   Me pak fjale ta pershkruajme kete vite qe lem pas... EmptyWed Dec 10, 2008 7:53 pm

vit i mbare, me te korrura te mira dhe te mbjella te mira dhe me e mira do ishte po te shitej gruri Ha Ha Ha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 39
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Me pak fjale ta pershkruajme kete vite qe lem pas... Empty
MesazhTitulli: Re: Me pak fjale ta pershkruajme kete vite qe lem pas...   Me pak fjale ta pershkruajme kete vite qe lem pas... EmptyWed Dec 10, 2008 8:44 pm

Per mua ka qene nje vit interesant, i ngarkuar shume me pune dhe i lodhshem ne filim te tij. Nje vit me plot surpriza te ndryshme dhe me miqesi te reja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
E_Bukura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
E_Bukura

Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 33
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Me pak fjale ta pershkruajme kete vite qe lem pas... Empty
MesazhTitulli: Re: Me pak fjale ta pershkruajme kete vite qe lem pas...   Me pak fjale ta pershkruajme kete vite qe lem pas... EmptyWed Dec 10, 2008 11:49 pm

Fillimi i vitit qe nga 1 Janari ka qen katastrofal ! Por me pas deri me sot, gjithcka ka shkuar sipas planeve dhe shpresoj qe te permbyll kete fund vite ashtu sic e paramendoje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona

Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 32
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Me pak fjale ta pershkruajme kete vite qe lem pas... Empty
MesazhTitulli: Re: Me pak fjale ta pershkruajme kete vite qe lem pas...   Me pak fjale ta pershkruajme kete vite qe lem pas... EmptyThu Dec 11, 2008 12:49 am

Vit i dhimbjes, i vuajtjes!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
loredana
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
loredana

Numri i postimeve : 886
Registration date : 24/04/2008

Me pak fjale ta pershkruajme kete vite qe lem pas... Empty
MesazhTitulli: Re: Me pak fjale ta pershkruajme kete vite qe lem pas...   Me pak fjale ta pershkruajme kete vite qe lem pas... EmptyThu Dec 11, 2008 1:02 am

vit i mir more super!! yhyyy hala kokna gjall bet hahaha... mashum nuk um vyn Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Me pak fjale ta pershkruajme kete vite qe lem pas... Empty
MesazhTitulli: Re: Me pak fjale ta pershkruajme kete vite qe lem pas...   Me pak fjale ta pershkruajme kete vite qe lem pas... Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Me pak fjale ta pershkruajme kete vite qe lem pas...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: