Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 A eshte me mire te jesh femer apo mashkull?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

A eshte me mire te jesh femer apo mashkull?
Mashkull
A eshte me mire te jesh femer apo mashkull? - Faqe 3 Vote_lcap47%A eshte me mire te jesh femer apo mashkull? - Faqe 3 Vote_rcap
 47% [ 7 ]
Femer
A eshte me mire te jesh femer apo mashkull? - Faqe 3 Vote_lcap53%A eshte me mire te jesh femer apo mashkull? - Faqe 3 Vote_rcap
 53% [ 8 ]
Totali i votave : 15
 

AutoriMesazh
beri
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
beri

Numri i postimeve : 1237
Registration date : 11/12/2007

A eshte me mire te jesh femer apo mashkull? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte me mire te jesh femer apo mashkull?   A eshte me mire te jesh femer apo mashkull? - Faqe 3 EmptyThu Nov 06, 2008 1:35 am

haha femer sjom kon asnjehr se di qysh oshte me kon por uen mendoj se oshte privilegj em kon mashkull krenohem qe jan edhe pse i respektoj femrat shume se edhe ato jan temira
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feratkoca
Anëtar
Anëtar
feratkoca

Male
Numri i postimeve : 294
Age : 32
Vendi : Shqiperi/Mitrovicë
Registration date : 21/10/2008

A eshte me mire te jesh femer apo mashkull? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte me mire te jesh femer apo mashkull?   A eshte me mire te jesh femer apo mashkull? - Faqe 3 EmptyThu Nov 06, 2008 3:05 am

valla ma mire mashkull se femer eshte kogja veshtire sepse ki obligime me rrit femij e sene vene veq ma mire mashkull ama edhe pa femra nuk ban
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.feratkoca.multiply.com
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona

Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 32
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

A eshte me mire te jesh femer apo mashkull? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte me mire te jesh femer apo mashkull?   A eshte me mire te jesh femer apo mashkull? - Faqe 3 EmptyThu Nov 06, 2008 10:58 am

feratkoca shkruajti:
valla ma mire mashkull se femer eshte kogja veshtire sepse ki obligime me rrit femij e sene vene veq ma mire mashkull ama edhe pa femra nuk ban


pse ti si babi i femijut mendon qe je i lir prej obligimeve qe ke ndaj femijut?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
Driola
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Driola

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 25/06/2008

A eshte me mire te jesh femer apo mashkull? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte me mire te jesh femer apo mashkull?   A eshte me mire te jesh femer apo mashkull? - Faqe 3 EmptyFri Nov 07, 2008 6:46 pm

Me mire femer se arushan (mashkull)hahaha...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

A eshte me mire te jesh femer apo mashkull? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte me mire te jesh femer apo mashkull?   A eshte me mire te jesh femer apo mashkull? - Faqe 3 EmptyFri Nov 07, 2008 6:49 pm

hahahahhahahahahhahahhahhgagahahga
me rëndesi është të jesh I/E Respektueshem/e Dhe te kesh sjellje të mira
per mua ska rendesi Gjinia ekam fjalen për Miqësi

respekte nga Xili per te gjithe Anetaret
Mbrapsht në krye Shko poshtë
nardlushnja
Anëtar i ri
Anëtar i ri
nardlushnja

Male
Numri i postimeve : 90
Age : 50
Vendi : Greqi
Registration date : 27/04/2008

A eshte me mire te jesh femer apo mashkull? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte me mire te jesh femer apo mashkull?   A eshte me mire te jesh femer apo mashkull? - Faqe 3 EmptyFri Nov 07, 2008 7:47 pm

Maskull,sepse kam lindur i tille.
Respekt per femrat sepse jane nenat ,motrat ,grate tona.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Veneta
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

A eshte me mire te jesh femer apo mashkull? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte me mire te jesh femer apo mashkull?   A eshte me mire te jesh femer apo mashkull? - Faqe 3 EmptySat Nov 08, 2008 2:09 pm

Nuk mendoj qe duhet te kemi paragjykime te tilla. Mashkulli dhe femra jane krijesa te bukura, me gjithe te mirat dhe te metat e tyre. Nuk e imagjinoj boten me vetem njeren gjini, kjo do te ishte fatale!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
thellenza
Anëtar
Anëtar
thellenza

Female
Numri i postimeve : 384
Vendi : Gjermanise dikund :p
Registration date : 25/08/2008

A eshte me mire te jesh femer apo mashkull? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte me mire te jesh femer apo mashkull?   A eshte me mire te jesh femer apo mashkull? - Faqe 3 EmptyThu Dec 11, 2008 11:33 am

Ne nuk bejm pa njeri tjetrin, por prap mendoj se me mire eshte te jesh femer.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
A eshte me mire te jesh femer apo mashkull? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte me mire te jesh femer apo mashkull?   A eshte me mire te jesh femer apo mashkull? - Faqe 3 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A eshte me mire te jesh femer apo mashkull?
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: