Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! Empty
MesazhTitulli: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! EmptyThu Sep 13, 2007 2:18 am

M'bane mbiemrin tende edhe pas martese
T'mjafton vetem nje valixhe per 7 dite pushim
Munde te heqeshe bluzen kure bene shume vap
Nuk ke pse mbane me vete gjithnje centa me budallalleqe


by made in Beton
Vazhdim te mire ne tem......


Edituar për herë të fundit nga në Sat Jan 05, 2008 7:24 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! EmptyThu Sep 13, 2007 3:34 am

Oh Beton te jesh mashkull eshte mire se je dyreku i shtepis dhe je minister i jashtem gjithenji.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 34
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! EmptySat Sep 15, 2007 2:15 pm

Te jesh mashkull eshte dicka e bukur,sepse nuk ke nevoj te qendrosh para pasqyres 1 ore,nuk ke nevoj te nderrosh garderoben cdo dite,nuk ke nevoj te shkosh tek frizerka per cdo darsem ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! EmptySun Sep 16, 2007 3:14 am

Te jesh mashkull je i previligjuem nga nytra qe te lindi mashkull vetem kur mendon qe nuk perjeton dhimt e lindjes se femres eshte e mjaftueshme dhe je gjithekund je burr me nji fjal burrit i ka hije ne fund cka do te bej per ket eshte i previligjuem ne jet ne cdo aspekt .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Riki30
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 45
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! Empty
MesazhTitulli: P'rse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! EmptySun Sep 16, 2007 3:22 am

Anna femrat lindin po edhe ne e kemi veshtire sidomos synetin mos ta harrojme e besa ne dite te sotit me drejta jemi te barabarte me grat nuk eshte ajo koha kur ka koll burri gruja me ardh gaditu jo tash e qan gerrmazin e svjen po duhet me duru Beton mir e ke se na vertet dishemi kur djersitmi po femrat ne pr po dishen pa u djersit dhe se kan problem jet o jet me heret 12 metra material kan qep dimija tash me 20 cm material e mbulon 1/6 e trupit e del Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! EmptySun Sep 16, 2007 3:37 am

Si do te jet te jesh mashkull eshte mire merreni me pak pun vetem nji pun keni te punen e shtetit sod femra edhe nese punon ne pun shteti duhet ti bej edhe punet e shtepis plus te rris femij te pregadis burrin per ato 7dit me valigje e femres kush ja pregadit burri jo se jo por vet do me then femra eshte e nagazhuar 200%ne pun nese punon prandaj meshkujt e kan leht eshte mire te jesh mashkull ne jet .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sofia
Fillestar/e
Fillestar/e
sofia

Numri i postimeve : 43
Registration date : 24/09/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! EmptyTue Sep 25, 2007 8:51 am

Te jesh mashkull eshte disha e bukur sepse,si tha Betoni me lart mund te heki bluzen ne q'do momnt e ku te jem,eshte ishka e bukur edhe sepse kam liri me shume,mud ti nderrojn femrat sa har te duan e jam gjithmon te paster, Very Happy Very Happy dersa nje femer nese e nderroj nje frajer ajo nuk do te jet me e paster e ka edhe shume veshtir me gjen fatin e jetes, Crying or Very sad Crying or Very sad nuk shojn per nje darsem 3 her te frizerka,nuk nderrohem 4 her per nje darsem e shume gjeratjera,keto jam gjera besoj m themeluse per nje mashkull.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! EmptyTue Sep 25, 2007 9:38 am

Anna, shoqja ime, tema eshte per mashkullin, por une po te them qe nuk ka bukuri dhe mrekulli ma te madhe ne bote se sa nje femer me dinjitet e besnike dhe ne kete rast, ja vlen te jesh femer.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! EmptyTue Sep 25, 2007 9:40 am

Jo se eshte bukur te jesh mashkull, por eshte me e volitshme te jesh mashkull. Kur bie ne dore te ndonje ustalleshe mashkulli (sic ndodh ndonjehere) ma merr vesh mashkulli se sa bukur eshte me qene mashkull. Hahahahahaha!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! EmptyTue Sep 25, 2007 1:39 pm

Njerezorja eshte mbi te gjitha,por njeres gjini i duket me e embel gjinia tjeter!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ReSpEkTi_CH
Fillestar/e
Fillestar/e
ReSpEkTi_CH

Numri i postimeve : 12
Registration date : 11/12/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! EmptyFri Dec 14, 2007 2:36 am

Të jesh mashkull është mrekulli..Nga nji anë je themeli shtëpisë,e nga ana tjetër Turist i përjetshëm....:)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! EmptyFri Dec 14, 2007 4:33 am

Eshte mrekulli vetem per faktin se jeton s'bashku-afer me nje femre. Kjo eshte mrekullia me e madhe per nje mashkull.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
**Embelsira**
Hero anëtar
Hero anëtar
**Embelsira**

Female
Numri i postimeve : 2909
Age : 32
Vendi : Kosove
Registration date : 08/12/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! EmptySat Jan 05, 2008 5:00 pm

hahha po asht mir se i kan tana te kqijat hah a(po e din premtim ti)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! EmptySat Jan 05, 2008 5:43 pm

Hahah, kam be hajgare. E verteta pse te jesh mashkull eshte diqka e bukur, kete me mire e deshmojn shume femra qe thone "kisha pas qejf me kon mashkull", dmth ju-femrat ne menyr indirekte e pranoni se eshte me mir te jesh mashkull, por asnjeher se pranoni direkt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
**Embelsira**
Hero anëtar
Hero anëtar
**Embelsira**

Female
Numri i postimeve : 2909
Age : 32
Vendi : Kosove
Registration date : 08/12/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! EmptySat Jan 05, 2008 9:59 pm

hah Jo bre qe une e pranoj ne menyr direkte se edhe vete e kom than kete ,edhe kjo ndoshta me deshmohet me faktin se tri her e kom lexu romanin ''sikur te isha djal''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sy kaltri
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Sy kaltri

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! EmptySat Jan 05, 2008 10:35 pm

Të jesh i sjellshëm dhe të kesh Respekt do të jesh Mashkull shum i bukur
une me duket keshtu jam kam dëshir për çdo Femër Shqipëtare të kam respekt
sepse Femrat kan përparësi në çdo Aspekt
tek ne Shqipëtart Femrav ju cenohet e drejta
keshtu nuk ben
Mbrapsht në krye Shko poshtë
bessa
Anëtar i ri
Anëtar i ri
bessa

Numri i postimeve : 188
Registration date : 26/12/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! EmptySun Jan 13, 2008 5:24 pm

Te jesh mashkull esht ma mir sepse nuk jan te varur prej askuj por synon vet .Dhe e fiton zemren e ndonje vajze te bukur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! EmptySun Jan 13, 2008 5:31 pm

Sikur ne meshkujt shpesh mendojmë të kundërten,mendojmë se femrat kanë privilegjemë të mëdha se meshkujt!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! EmptyThu Jan 17, 2008 5:39 pm

Nder tjera eshte se, nuk ndjen frige se mund te nzihesh ngusht nga gjinia e kunederte. Jemi me te shkathet per gjithqka ahahah.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
**Embelsira**
Hero anëtar
Hero anëtar
**Embelsira**

Female
Numri i postimeve : 2909
Age : 32
Vendi : Kosove
Registration date : 08/12/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! EmptyMon Jan 21, 2008 1:01 pm

Varet nga femra o premtim se ka femer qe burri fol vetem ateher kur ajo ja ben me kry,d.m.th vetem ateher kur i jep shenje te fol,keshtu qe mos sigurohi ju edhe aq ,kan vdek knusat ma spo kendojne hahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! EmptyMon Jan 21, 2008 1:08 pm

te unë kur këndon gjeli,pula thotë ok.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! EmptyMon Jan 21, 2008 4:37 pm

Embelsira, te une po kendon knusi edhe forte, sa qe edhe kojshit po ankohen ahahah. E di qe ka asi meshkuj qe i permende ti, mirepo une mendova ne tjeter kuptim. E kisha fjalen siq jam sot ( beqar) ne pergjithsi me femrat nuk me ka ndodhe qe te nzihem ngushte, edhe nese kam pas raste te kem perballe nje femer intelegjente apo shume me te zgjuar se sa une, ka mjaftu "nje penall" nga ana ime dhe gjithqka eshte kthyer ne favore timin. Jo vetem une, por pergjithsisht meshkujte e kan kete shkathtesi te dhuruar nga natyra, qe te jene dominues perball femrave. Prandaj kjo eshte njera nder arsyet qe na ben te ndihemi bukur si meshkuj.

Mos u prekni femra, se kjo na zgjate deri sa te martohemi, pastaj gjithqka kthehet ne anen e kunderte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
**Embelsira**
Hero anëtar
Hero anëtar
**Embelsira**

Female
Numri i postimeve : 2909
Age : 32
Vendi : Kosove
Registration date : 08/12/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! EmptyThu Jan 24, 2008 11:21 am

Por prap se prap gjithqka po ndryshon kur po vjen femra ne sken ti edhe vete e paske pranu se qikjo burrni ju zgjat deri sa te martoheni hahaPor edhe beqart kur te martohen prap se prap mbesin meshkuj premtim edhe pytja eshte ''perse te jeshe mashkull eshte diqka e bukur''keshtu qe perfshihet ne pergjithesi si beqar si i martune haha edhe qat knus e paske boshnjak se kta te kosoves spo kendojn ma hahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! EmptySat Jan 26, 2008 3:09 am

knuesin boshnjak se duron shteti sovran,knuesi eshte shqiptar,po iaka rendin kenges.Une prap mendoj te jesh femer eshte diqka me mire!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
E_Bukura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
E_Bukura

Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 33
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! EmptySun Jan 27, 2008 6:17 pm

Te jesh mashkull nuk eshte bukur per asgje, por eshte FATKEQESIA me e madhe e nje qenje njerzore.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: