Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 PËRSE ÇDO ÇAST I MIRË ËSHTË FILLIM I RI ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
feneri
V.I.P
V.I.P
feneri


Numri i postimeve : 2101
Registration date : 26/03/2008

PËRSE ÇDO ÇAST I MIRË ËSHTË FILLIM I RI ? Empty
MesazhTitulli: PËRSE ÇDO ÇAST I MIRË ËSHTË FILLIM I RI ?   PËRSE ÇDO ÇAST I MIRË ËSHTË FILLIM I RI ? EmptyFri Oct 24, 2008 10:03 pm

Kam pasur gjithmonë bindjen se forca jonë është e tanishmja! Por, duke rikujtuar të kaluarë e duke projektuar të ardhmen.

Ska randesi se sa herë krijuam skema negative, e randesishme eshte te bëjmë strategji mbarësie!

Ta kuvendojmë pra, përse çdo çast i mirë është fillim i ri !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
PËRSE ÇDO ÇAST I MIRË ËSHTË FILLIM I RI ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Eshte mire te kemi armiq.!
» Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!
» Perse te jesh femer eshte dicka shum e bukur
» A eshte me mire te jesh femer apo mashkull?
» Shume me mire eshte te perballesh me te verteten sa te ikesh

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: