Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Shume me mire eshte te perballesh me te verteten sa te ikesh

Shko poshtë 
AutoriMesazh
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Shume me mire eshte te perballesh me te verteten sa te ikesh Empty
MesazhTitulli: Shume me mire eshte te perballesh me te verteten sa te ikesh   Shume me mire eshte te perballesh me te verteten sa te ikesh EmptyWed Apr 11, 2012 1:06 am

Ndodh,qe shpesh here ndodhemi para situatave te veshtira ,qe nuk dim si ti perballojm ato,duke mos te qen te forte qe ti perballojm keto situata perpiqemi ti largojm.

A mendoni se ai njeri qe iken nga realiteti eshte
i mundur nga jeta?A mendoni se cdo gje bie nen hijen e personalitetit tone ,
kur ne nuk mund te luftojme me gjerat qe na rrethojne dhe nuk mund te
armatosemi me ato arme te forta si: kurajoja, guximi, vullneti….qe mund t’ju
bejne balle ketyre sfidave?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shume me mire eshte te perballesh me te verteten sa te ikesh
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: