Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 bezeqeshja,eshte e mire per shume gjera,qka mendoni ju?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

bezeqeshja,eshte e mire per shume gjera,qka mendoni ju? Empty
MesazhTitulli: bezeqeshja,eshte e mire per shume gjera,qka mendoni ju?   bezeqeshja,eshte e mire per shume gjera,qka mendoni ju? EmptyThu Nov 26, 2009 1:10 am

thuhet se buzeqshja hap dyert e hekurta,buzeqeshja eshte gjeja me e bukur qe posedon njeriu,eshte buzeqeshja ajo qe te disponon,softe falesin e saj apo edhe ate qe emerr nje buzeqeshje nga dikush,nje buzeqeshje e sinqert, sheron,gjithashtu thuhet se buzeqeshja eshte dhe e shendetshme dhe te zgjat jeten, eshte nje gje shume e bukur por edhe enigmatike do te thoja me raste...


qka mendoni ju?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
bezeqeshja,eshte e mire per shume gjera,qka mendoni ju?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shëndeti-
Kërce tek: