Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 EmptyFri Feb 01, 2008 4:03 pm

Ew prej kur edhe kush te paska then ty se, te jesh mashkull eshte fatkeqesi? Mos shkruaj me mllef, nuk besoj te keni marrur diqka pa e merituar, qe po e jep kete perkufizim...
Tjetra qe te jesh mashkull eshte diqka e bukur eshte se, nuk jemi xhelozaa sa jane femrat, te cilat nga xhelozia jane ne gjendje te bejn edhe me te keqen...ahahah.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 EmptyFri Feb 01, 2008 8:27 pm

Të jeshë mashkull është e bukur se në mëngjes të vjen kafja te shtrati Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 Caffeedhe aty ktu naj gurabi ose naj llokum me arra he he he. Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 34
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 EmptyFri Feb 01, 2008 8:52 pm

Sofra te jeshe mashkull eshte dicka e bukur,sepse ne mengjes jo qe te vjen kafeja por te vjen Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 Istockphoto_718899_handshahaha
E kuptuat tani se perse eshte mire te jeshe mashkull ???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 EmptyFri Feb 01, 2008 10:50 pm

Të jeshë mashkull është e bukur se në mëngjes ja dërgonPerse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 Caffe nuses te shtrati edhe aty ktu naj Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 5061.62171ose naj Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 Images1 me arra he he he. Wink

Ha ha ha Kosovarja nëse vjen te shpulla atëhere dimë leht me ba edhe rrakadën e madhe në shah .... Arrow
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 EmptySat Feb 02, 2008 12:52 am

Te jesh mashkull eshte gje e bukur se kure te vine jehon obori nga piskama e miqeve ''Oooo i Zoti Shpise'' e jo ''Ooo je zoja e Shpise''.

...by Beton
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 EmptySat Feb 02, 2008 12:33 pm

Te jesh mashkull nuk eshte bukur per asgje, por eshte FATKEQESIA me e madhe e nje qenje njerzore.

Perkundrazi E_Bukura te jeshe mashkull eshte diçka e bukur se mashkulli lune futball (Presenton Kombin) kurrse femra g'dhend thojat,ja ku eshte dallimi qe ti nuk ta kape'.!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
E_Bukura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
E_Bukura

Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 32
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 EmptyWed Feb 06, 2008 2:40 pm

Beton mos harro se edhe perme femres apo me mire permes Bukuris se nje femre prezanton Bukurin e gjithe Kombit ne Miss Bota, gje qe ju meshkujt se keni ah ah ah.
E sa per futboll nese ne-femrat nuk mund ta bejm permes kesaj loje, ka shume shumeeee lojera tjera qe te njejten kohe e prezantojm Kombin, te pakten ne kemi arritur te mberrijm diku, kurse ju meshkujt c'far beret deri me sot permes futbollit?!! Perveq se nuk keni ber asgje, na keni mare ftyren na keni qit hijen e keq si Kombe...Rrezeltatet flasin keshtu e pranuhat ju apo jo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 EmptyThu Feb 07, 2008 2:49 am

E_Bukura a e zbulon fytyra personalitetin?!,qe me ore para pasqyres rini ja pse eshte e bukur te jeshe mashkull.

E si kombe nuk jemi ne fajtor qe me vite kemi qen nen sundim.!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
E_Bukura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
E_Bukura

Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 32
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 EmptySat Feb 09, 2008 4:22 pm

Beton, Shqiperia ka 95 vjete qe eshte shtete, kujto vendet tjera qe jane perreth qe jan njohur me vone si shtete dhe ku jane pergjithsisht me sport apo ne futbolle. Leri tash arsyetimet e kota, mos u mundo qe te nxirresh nga kjo situat vetem qe te perfiton ta nenqmon gjinin e kundert...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 EmptySat Feb 09, 2008 4:39 pm

Megjitheat tani po shtoje edhe une diçka rrethe kety mendimi tuaj E_Bukura se Shqipria eshte e verte se ka 95 vjet qe eshte shtet por ishte e mbyllur shkau i sllavo-grekve e te tjerat te ja leme kohes vete tregon kombetarja e shqipris ne vitet e fundi ka mare nje vrulle te hatashme e ju uroj suksese ne te ardhmen e jam i bindur se per pake kohe,do te prezentohen ne finalet evropiane,ja perse eshte e bukur te jeshe mashkull.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
E_Bukura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
E_Bukura

Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 32
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 EmptySat Feb 09, 2008 4:50 pm

Per c'far vrulli te hatshem e keni fjalen Beton? Shko pyeti lojtaret te tregojne me mire, mos do te thuash se humbja midis Shqiperis nga Bullgaria 4-2 eshte vrull? Apo humbja nga Romania 6-1, eshte vrullle!! Nese ky eshte vrulle i hatashem ateher, mjeret ne per kete krenari.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 EmptySat Feb 09, 2008 5:01 pm

E_Bukura po ti i shikon veq ndeshjet qe kan nje rezultat ne humbje por fitoret ku jane te lutem pse mos te ndiheni krenare ju te mjerat per fitoret qe bejen,me vjen keq por eshte e vjeter e verteta......hahhahhha

Mashkulli zbuloi BOTEN edhe shpiku BISEDEN,
Femra zbuloi BISEDEN edhe shpiku THASHETHEMET
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
STUPCAT
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 626
Age : 39
Registration date : 17/09/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 EmptySat Feb 09, 2008 5:03 pm

perse tjesh mashkull esht diqka e buker
se pse jam stupc
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 EmptySat Feb 09, 2008 5:09 pm

perse nuk eshtemire per te tjeret te jene meshkuj,po mendoj per ata qe nuk jane Stupca?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 EmptyTue Mar 18, 2008 2:49 am

perse tjesh mashkull esht diqka e buker
se pse jam stupc


Ha ha ha Stupcat

Une se pse jam Beton.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 EmptyTue Mar 18, 2008 10:34 am

Sepse je krejtesisht i pavarur dhe pa komplekse. Sepse shkon ne dyqan dhe nje send qe kushton 1 euro e blen 2 euro, por ai send te duhet, kurse nje femer blen nje send qe kushton dy euro per nje euro, por nuk i duhet fare ai sendi. Sepse je me pak i nderlikuar, dhe i ke gjerat paksa me te thjeshta. Sepse kur flet nuk nenkupton.

Po i le ca te tjera per me vone.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 EmptyTue Mar 18, 2008 12:04 pm

Te jeshe mashkull eshte diçka e bukure sepse ajo qe eshte e rendesishme sote eshte edhe neser. Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Euridika
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Female
Numri i postimeve : 1408
Vendi : Kosovë
Registration date : 11/11/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 EmptyThu Apr 10, 2008 1:11 am

..sepse ... mund te jete vone, ora 11 e mbremjes.. je nervoz , me deshire kishe dal per nje sheti e vetme deri tek lumi ,apo nje ecje pa cak.....prit pakez... po te jesh mashkull kete mund ta besh ,a nuk eshte e bukur kjo - lirija personale???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kristal
Fillestar/e
Fillestar/e
Kristal

Female
Numri i postimeve : 49
Vendi : Vl
Registration date : 04/04/2008

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 EmptySun Apr 20, 2008 1:34 am

Pergjithesisht se je me i pavarur dhe me pak i paragjykuar nga shoqeria,megjithate te jesh femer eshte idealja pasi femrat i modelojne meshkujt!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 EmptySun Apr 20, 2008 1:40 am

Te jesh kengetar nuk do te thote te keshe vetem nje ze te mire ,por duhet te jeshe edhe menaxher i vetes.!

Te jesh mashkull eshte diçka e bukur dhe duhet te jesh i sigurt qe tek pragu i deres thret o i zoti i shpis ,e e jo oj zonja e shtepis.

Por te jesh edhe Zotri te jeshe menaxher i vetes qe te thyresh O Zorti e jo o i poshter ..hahah pak shaka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Kristal
Fillestar/e
Fillestar/e
Kristal

Female
Numri i postimeve : 49
Vendi : Vl
Registration date : 04/04/2008

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 EmptySun Apr 20, 2008 3:02 am

Shkeputur nga "Fletet e Kallamit" (Robert Berns)

.....E beri Zoti seksin mashkull
kur ende s'kishte shkolle
se Zoti shkollen s'e kish dashur
ndaj s'ishte mendje holle,

Pastaj mesimet Zoti ndoqi
mes librave i strukur
u lodh dhe koken perpoqi
dhe doli seksi i bukur....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
loredana
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
loredana

Numri i postimeve : 886
Registration date : 24/04/2008

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 EmptyMon Jun 16, 2008 1:14 pm

te jesh mashkull asht shum mir valla une perveti kam pas qef me kan mashkull.
pse nuk thojn mashklli asht darka dreqit ??
po thojn femna asht darka dreqit per dishka e kan than plakat hahaha..
edhe thojn se gabimi mashkllit shlyhet me nje filgjan uj a gabimi femnes me krejt ujt e detit nuk shlyhet.
pserqata femna duhet 10 her mashum se mashklli mu rujt edhe me mendu mal arg.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
beri
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
beri

Numri i postimeve : 1237
Registration date : 11/12/2007

Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 EmptyMon Jun 16, 2008 4:09 pm

zoti i ka nda dy gjinit
te bukuren e kan femrat kurse te miren mashkullit
esht emire te jesh mashkull sespse je i afte ta mbrosh veten nje kohesishte edhe gjinin e kundert (femren ) prandaj seshte e tepert me thon se ne ket bote mashkulli eshte zotrues ku per krah i kan zojnat femra.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!   Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.! - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Perse t'jesh mashkull eshte diçka e bukur.!
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: