Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 VIDEO E JUAJ E PREFERUAR

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Orfe@
V.I.P
V.I.P
Orfe@

Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 110
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEO E JUAJ E PREFERUAR   VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 EmptyMon Oct 20, 2008 1:45 am


  • Pashko Vasa O moj Shqipni

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Orfe@
V.I.P
V.I.P
Orfe@

Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 110
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEO E JUAJ E PREFERUAR   VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 EmptyMon Oct 20, 2008 1:45 am


  • Himni shqiptar

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Orfe@
V.I.P
V.I.P
Orfe@

Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 110
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEO E JUAJ E PREFERUAR   VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 EmptyFri Oct 24, 2008 8:58 pm


  • Reshat Arbana-Maskarenjtë

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Orfe@
V.I.P
V.I.P
Orfe@

Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 110
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEO E JUAJ E PREFERUAR   VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 EmptyFri Oct 24, 2008 9:01 pm


  • Reshat Arbana BALTE SHQIPTARE & DASMA E MADHE

  • pershendetje per katundarinplak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Orfe@
V.I.P
V.I.P
Orfe@

Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 110
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEO E JUAJ E PREFERUAR   VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 EmptyFri Oct 24, 2008 9:02 pm

Reshat Arbana Qe nga jugu ne veri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
njonidrenica
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 838
Registration date : 09/06/2008

VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEO E JUAJ E PREFERUAR   VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 EmptyFri Oct 24, 2008 10:36 pm

biligoa te lutem me trego ku po i gjon keto video, mekan knoq shum flm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
njonidrenica
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 838
Registration date : 09/06/2008

VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEO E JUAJ E PREFERUAR   VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 EmptyFri Oct 24, 2008 10:39 pm

biligoa flm je e fort
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 27
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEO E JUAJ E PREFERUAR   VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 EmptyFri Oct 24, 2008 10:55 pm

https://www.youtube.com/watch?v=zKC4MicGsts

Kjo ja vlene te shikohet 10 here ne dite, ta rrenqefe trupin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
MUHAMETII
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
MUHAMETII

Numri i postimeve : 1106
Registration date : 07/05/2008

VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEO E JUAJ E PREFERUAR   VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 EmptyFri Oct 24, 2008 11:17 pm

A mund te me tregoj dikush se ku mund ta gjej ate kengen qe eshte ne fund te filmit "Udha e shkronjave", por edhe ne filmin e Skenderbeut.

Ja kete:
https://www.youtube.com/watch?v=VzsCuN46r2E
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Orfe@
V.I.P
V.I.P
Orfe@

Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 110
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEO E JUAJ E PREFERUAR   VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 EmptyFri Oct 24, 2008 11:37 pm

MUHAMETII shkruajti:
A mund te me tregoj dikush se ku mund ta gjej ate kengen qe eshte ne fund te filmit "Udha e shkronjave", por edhe ne filmin e Skenderbeut.

Ja kete:
https://www.youtube.com/watch?v=VzsCuN46r2E
Gjergj Kastriot Skenderbeu - www.tanmarket.com/php
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MUHAMETII
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
MUHAMETII

Numri i postimeve : 1106
Registration date : 07/05/2008

VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEO E JUAJ E PREFERUAR   VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 EmptyFri Oct 24, 2008 11:52 pm

Biloga, ne ate link ka vetem reklama, nuk mund te dawlondoj kengen. Me trego me hollesisht nese keni mundesi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
murturi
Ushtarak
Ushtarak
murturi

Male
Numri i postimeve : 517
Age : 45
Vendi : Bruksel
Registration date : 19/04/2008

VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEO E JUAJ E PREFERUAR   VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 EmptySat Oct 25, 2008 2:22 am

biligoa shkruajti:

Te pershendes biligo vertet esht diqka me shum se nje deshir per t ejetu,dhe per te rrnu i gjall me ata qe ja dojn t emiren kombit.

Kjo video me kujtoj milaim zekn i vetemi gazetar dhe raporter nga lufta,Gazetar me arm ne dor!
te lumt Bili:fla:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbdk.eu
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEO E JUAJ E PREFERUAR   VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 EmptySun Dec 07, 2008 3:38 am

https://www.youtube.com/watch?v=ETpYUWALMVM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEO E JUAJ E PREFERUAR   VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 EmptySun Dec 07, 2008 3:41 am

kjo...

https://www.youtube.com/watch?v=TpFYjTzv5t4&feature=related
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEO E JUAJ E PREFERUAR   VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 EmptySun Dec 07, 2008 7:41 am

VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 Default VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 Pixel-vfl73
PORSCHE

_________________
Është diçka që vlen...

më shumë se pranvera, që shkëlqen më shumë se dielli ,më shumë se ari...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEO E JUAJ E PREFERUAR   VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 EmptySun Dec 07, 2008 9:23 pm

https://www.youtube.com/watch?v=w42ycMkAhVs
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 39
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEO E JUAJ E PREFERUAR   VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 EmptyWed Jan 14, 2009 6:17 pm

http://video.google.com/videoplay?docid=-3218737324303902466&hl=en
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEO E JUAJ E PREFERUAR   VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 EmptyThu Jan 15, 2009 6:41 am

https://www.youtube.com/watch?v=_YlNpyL5A70&feature=related
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Leka i Madh
V.I.P
V.I.P
Leka i Madh

Numri i postimeve : 1368
Vendi : Dielli lind nga malet!
Registration date : 02/09/2007

VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEO E JUAJ E PREFERUAR   VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 EmptyThu Jan 15, 2009 1:10 pm

Ne youtube.com njeriu gjen nje kinema te tere ku sheh cdo gje qe enderron. Me miliona e milliona video pambarim. Te mira dhe jo te mira. Por ju ftoj sinqerisht qe 3 minuta kohe ti ndani dhe ta shikoni kete video F-E-N-O-M-E-N-A-L-E:

https://www.youtube.com/watch?v=cJkeabWesiM&feature=channel_page
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEO E JUAJ E PREFERUAR   VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 EmptyThu Jan 15, 2009 2:36 pm

Leka i Madh teper mahnitese kjo video... Fatkeqesisht disa jane verbuar ne mes te dites dhe nuk shohin!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEO E JUAJ E PREFERUAR   VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 EmptyThu Jan 15, 2009 4:16 pm

https://www.youtube.com/watch?v=AYq8EueDYNM&feature=related
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEO E JUAJ E PREFERUAR   VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 EmptyThu Jan 15, 2009 4:40 pm

https://www.youtube.com/watch?v=-qwSFx3Tf1g
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ILTA
Anëtar i ri
Anëtar i ri
ILTA

Female
Numri i postimeve : 129
Age : 37
Vendi : Shqiperi
Registration date : 09/02/2009

VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEO E JUAJ E PREFERUAR   VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 EmptyMon Apr 06, 2009 3:35 pm

Feja e shqiptarit eshte shqiptaria

https://www.youtube.com/watch?v=R6O4uajjhbo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 39
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEO E JUAJ E PREFERUAR   VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 EmptySun Aug 02, 2009 10:59 pm

Aristidh Kolia - Rrenja jone Arberore

https://www.youtube.com/watch?v=phX-UPjwCSI&feature=related
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEO E JUAJ E PREFERUAR   VIDEO E JUAJ E PREFERUAR - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
VIDEO E JUAJ E PREFERUAR
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: