Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Cila eshte e meta e juaj?

Shko poshtë 
+30
Driniiiii
xhema
......
istogalia
Xili
Ademi85
tom sojer
E_Bukura
Mysafir
Loti
vuthjanja1
Argent
Mister
loredana
shaban cakolli
lilu
elisa
rrebelja
rolling
Mergimtari
Kosovarja
spirito
tina
**Embelsira**
Beton
thellenza
Guximi
Riki30
stabili
voglushja
34 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja


Female
Numri i postimeve : 906
Age : 40
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptySat Sep 06, 2008 9:59 pm

Gjdo njeri ka nje te mete duke e ditur qe ZOTI vtem veten e ka len perfekt,te bisedojm dhe te diksotojm rreth dobesive tona...
repekste
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatarCila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptySat Sep 06, 2008 10:36 pm

Per qudi mu me paska harru "zoti" ose me ka kriju per qejfi te vete pa asnje te mete, ahahahha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
stabili
Anëtar
Anëtar
stabili


Male
Numri i postimeve : 459
Age : 64
Vendi : Kosove
Registration date : 10/05/2008

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptySat Sep 06, 2008 11:48 pm

Nuk i zene fleta ...aq shume temeta kam !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Riki30
Admin
Admin
avatar


Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 46
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptySun Sep 07, 2008 12:05 am

Gjakun e kam te embel e mickonjat .... Sad

_________________
Cila eshte e meta e juaj? 59378307zo9

BASHKIMI KOMBETAR
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi


Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 29
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptySun Sep 07, 2008 12:10 am

Behem shpejt nerovz, sidomos me ata te cilet cdo te dyten fjale e flasin palidhje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
thellenza
Anëtar
Anëtar
thellenza


Female
Numri i postimeve : 384
Vendi : Gjermanise dikund :p
Registration date : 25/08/2008

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptySun Sep 07, 2008 2:18 am

pak e padurushme, pak e ndjeshme, pak kokeforte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptySun Sep 07, 2008 2:31 am

voglushja shkruajti:
Gjdo njeri ka nje te mete duke e ditur qe ZOTI vtem veten e ka len perfekt,te bisedojm dhe te diksotojm rreth dobesive tona...
repekste

Autore e temen per te biseduar temen do te kishte qen mire te thoni te metat tuaj njeher cilat jane ...

Ishte sa per temen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
**Embelsira**
Hero anëtar
Hero anëtar
**Embelsira**


Female
Numri i postimeve : 2909
Age : 33
Vendi : Kosove
Registration date : 08/12/2007

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptySun Sep 07, 2008 11:08 am

Premtimi shkruajti:
Per qudi mu me paska harru "zoti" ose me ka kriju per qejfi te vete pa asnje te mete, ahahahha.
Une ja kom dhen planin per me te kriju te tille si je Very Happy

Une te mete, s'po di ndoshta qesh pak me te madhe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tina
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
tina


Female
Numri i postimeve : 2564
Age : 39
Vendi : qka po ju interson juve bre
Profesioni/Hobi : me nga mas topi mujsha me zan
Registration date : 18/09/2007

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptySun Sep 07, 2008 12:50 pm

una jam kokfort shum edhe nervoz kogja si shum keq po skam qka boj kshtu jam un hahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
spirito
Anëtar
Anëtar
spirito


Female
Numri i postimeve : 429
Vendi : graveyard
Registration date : 02/07/2008

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptySun Sep 07, 2008 1:08 pm

Nuk fali, une kam gjithmone te drejte, jua them te tjereve te vertetat brutale direkt e ne sy edhe pse mund te me kushtoje shtrenjte, jam pak kokeforte.
Dhe te tjeret thone qe jam shume kryelarte qe nuk eshte absolutisht e vertete.Eshte nje aktrim per ta bere te forten ne kete bote te poshter Wink
mjaft e shava veten.......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja


Female
Numri i postimeve : 906
Age : 40
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptySun Sep 07, 2008 4:11 pm

besimi i tepert te njerzit eshte e met e imja une kam shume besim te njerzit te cilen shume shpesh me zhgenjejn ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatarCila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptySun Sep 07, 2008 5:11 pm

Voglushja, nuk eshte eshte edhe keq nese shgenjhesh prej njerezve...Me keqja do te ishte sikur te zhgenjheshe shpesh nga vetvetja!

E kam more nje te "mete" edhe une! Nuk u besoje perrallave sikur qe besojne shumica...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatarCila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptySun Sep 07, 2008 11:56 pm

E mete e imja eshte se nuk iu besoje femrave hiq.!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja


Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 36
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptyMon Sep 08, 2008 12:22 am

BiBiKiM shkruajti:
E mete e imja eshte se nuk iu besoje femrave hiq.!!

Wow te meten e njejte,vetem se une si besoj gjinise tjeter Mashkujve>>!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Mergimtari
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Mergimtari


Male
Numri i postimeve : 755
Age : 109
Vendi : Jashtë forumit
Registration date : 31/05/2008

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptyMon Sep 08, 2008 12:36 am

Jam paksa dembel Rolling Eyes .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatarCila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptyMon Sep 08, 2008 12:44 am

Mergimtari, kete edhe une e kam, por nuk e klasifikoje si te mete, se shume here ja kam pa hajrin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rolling
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
rolling


Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 29
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptyMon Sep 08, 2008 10:38 am

bindem shpejt dhe kur nervozohem e kam problem te ndalem Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrebelja
V.I.P
V.I.P
rrebelja


Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptyMon Sep 08, 2008 10:41 am

Jam e ndjeshme aq sa nuk duhet edhe jam shum gjaknxehte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
elisa
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
elisa


Numri i postimeve : 2298
Registration date : 10/07/2008

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptyMon Sep 08, 2008 11:10 am

Nganiher flas dhe qesh me ze shume te larte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptyMon Sep 08, 2008 11:24 am

Sinqeriteti Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
spirito
Anëtar
Anëtar
spirito


Female
Numri i postimeve : 429
Vendi : graveyard
Registration date : 02/07/2008

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptyMon Sep 08, 2008 12:55 pm

elisa shkruajti:
Nganiher flas dhe qesh me ze shume te larte.
iiiiiiiii se harrova edhe kete te mete kam une, me ndryshimin se nuk qesh po bertas
Mbrapsht në krye Shko poshtë
stabili
Anëtar
Anëtar
stabili


Male
Numri i postimeve : 459
Age : 64
Vendi : Kosove
Registration date : 10/05/2008

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptyMon Sep 08, 2008 3:31 pm

Humbi kohen pa lidhje ... me te tjeret - kte e beje per shkak te miresjelljes - por sa ia vlene barra qirane,nuk jam i sigurte !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
lilu
Moderator
Moderator
lilu


Female
Numri i postimeve : 2153
Age : 43
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : agjente shitjesh
Registration date : 07/07/2008

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptyMon Sep 08, 2008 5:15 pm

E meta ime, apo te metat e mia,uh sa shume qe jane, e para qe jam kokeforte si shkem, jam shume neglizhente, shume gjumashe kete te fundit e kam me shume shumice.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptyMon Sep 08, 2008 5:22 pm

nuk i shoh mire te metat e mia,mendoj te tjeret i shohin me mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
loredana
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
loredana


Numri i postimeve : 886
Registration date : 24/04/2008

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptyMon Sep 08, 2008 6:33 pm

nje te met te madhe e kom se nuk muj me prit, e urrej pritjen...
e kajher asht mir kur je me durim edhe munesh me prit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cila eshte e meta e juaj?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Cila eshte moto e jetes suaj?
» Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .
» Cili eshte Profesioni juaj..?
» Cili eshte modeli juaj ne jete dhe pse?
» Cila kombësi evropiane është më e mençur?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: