Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Jepni nje keshille,kritike apo sygjerim anetarite me larte!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutoriMesazh
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Jepni nje keshille,kritike apo sygjerim anetarite me larte! - Faqe 16 Empty
MesazhTitulli: Re: Jepni nje keshille,kritike apo sygjerim anetarite me larte!   Jepni nje keshille,kritike apo sygjerim anetarite me larte! - Faqe 16 EmptySun May 24, 2009 12:05 pm

Te arri nivelin e jetes, qe te jetoj ,per te punuar , e jo te punoj ,per te jetuare.Shocked
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Jepni nje keshille,kritike apo sygjerim anetarite me larte!
Mbrapsht në krye 
Faqja 16 e 16Shko tek faqja : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: