Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Cila ishte befasia e dites!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
AutoriMesazh
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 55
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 21 EmptySat Nov 28, 2009 3:21 pm

befasija e dites asht se po mi vjedhedhin postimet me demek qenkna i aft dhe shej e mir asht.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 21 EmptySun Dec 13, 2009 12:21 am

befasija e dites ishte nje bised qe ekam ber sote ne msn?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 21 EmptySun Dec 13, 2009 12:25 am

shpresoj per te mire fionaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 21 EmptySun Dec 13, 2009 12:27 am

hahha pa dyshim voglushe dhe me ka befasu me te vertet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 21 EmptySun Dec 13, 2009 12:28 am

marrsh befasi te tilla gjdo dite gezohem per ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 21 EmptySun Dec 13, 2009 12:29 am

flm je shume mire flm edhe ni here. edhe ti sa me shpejte ishlla na befason me nje b.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 21 EmptySun Dec 13, 2009 12:31 am

hehehehehee ke lexuar deshiren time shume falemnderit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 21 EmptyMon Dec 21, 2009 9:37 pm

befasija e dites ishte eee???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 21 EmptyTue Dec 22, 2009 12:28 am

Befasia, nuk e di se kun e paska pengu fotia ime, hahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 21 EmptyWed Dec 23, 2009 2:00 am

befasija e mbremjes me mire te them.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Cila ishte befasia e dites! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 21 EmptyWed Dec 23, 2009 1:59 pm

Befasia e dites ishte Hiq azgje ska befasi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Parapsikologu
Hero anëtar
Hero anëtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 52
Vendi : Ferizaj-Kosovë
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 21 EmptyWed Dec 23, 2009 2:23 pm

Befasia e dites, Vesa ne forum..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 39
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 21 EmptyWed Dec 23, 2009 2:50 pm

Befasia e dites ishte qe mua ma kishin bo foton bjonde sot Cila ishte befasia e dites! - Faqe 21 Icon_eek larg qofte se nuk do te jem kurre bjonde. Cudi se si ndodh qe ndryshohen kaq shpesh fotot e avatarit, pa dijenine e antarit. Do kisha kuriozitet ta dija se logjika e thjeshte te thote qe po u ndryshua nje foto me kaq lehtesi dhe pa menduar, c'behet me rubrikat e tjera te proflit....privatesine, etj etj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 21 EmptyWed Dec 23, 2009 3:38 pm

isha duke punu ne dyqan
dhe per nje moment e mbylla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Cila ishte befasia e dites! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 21 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cila ishte befasia e dites!
Mbrapsht në krye 
Faqja 21 e 21Shko tek faqja : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: