Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Premtimi i fundit qe i ke bere vetes!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Premtimi i fundit qe i ke bere vetes! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Premtimi i fundit qe i ke bere vetes!   Premtimi i fundit qe i ke bere vetes! - Faqe 4 EmptyThu Jul 16, 2009 8:09 pm

Tmos , te mos i besoj cdokujte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
beri
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
beri

Numri i postimeve : 1237
Registration date : 11/12/2007

Premtimi i fundit qe i ke bere vetes! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Premtimi i fundit qe i ke bere vetes!   Premtimi i fundit qe i ke bere vetes! - Faqe 4 EmptyFri Jul 17, 2009 9:41 am

une premtim si boj veti se smundem mi realizu hiq edh e mire e dini se qysh mendon nuk i del njerit kurr .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Premtimi i fundit qe i ke bere vetes! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Premtimi i fundit qe i ke bere vetes!   Premtimi i fundit qe i ke bere vetes! - Faqe 4 EmptyFri Jul 17, 2009 9:43 am

Te shkoj ne pushim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Premtimi i fundit qe i ke bere vetes! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Premtimi i fundit qe i ke bere vetes!   Premtimi i fundit qe i ke bere vetes! - Faqe 4 EmptyFri Jul 17, 2009 1:11 pm

Tvizitoj spanjen , po pate mundesi me bej dhe mua ftesen o zemra do ikim bashk ne te dyjat ,,,,,,,,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Parapsikologu
Hero anëtar
Hero anëtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 52
Vendi : Ferizaj-Kosovë
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Premtimi i fundit qe i ke bere vetes! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Premtimi i fundit qe i ke bere vetes!   Premtimi i fundit qe i ke bere vetes! - Faqe 4 EmptyFri Jul 17, 2009 1:35 pm

Ta takoj ate qe pushon hahhaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Premtimi i fundit qe i ke bere vetes! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Premtimi i fundit qe i ke bere vetes!   Premtimi i fundit qe i ke bere vetes! - Faqe 4 EmptyFri Jul 17, 2009 8:16 pm

te takoj nje njeri qe e dua me shpirt dhe zemer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Premtimi i fundit qe i ke bere vetes! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Premtimi i fundit qe i ke bere vetes!   Premtimi i fundit qe i ke bere vetes! - Faqe 4 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Premtimi i fundit qe i ke bere vetes!
Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: