Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 A JENI BËRË GATI.....

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nezir Myrta
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Nezir Myrta

Male
Numri i postimeve : 660
Age : 108
Vendi : usa
Registration date : 23/03/2008

A JENI BËRË GATI..... Empty
MesazhTitulli: A JENI BËRË GATI.....   A JENI BËRË GATI..... EmptyTue Nov 18, 2008 6:19 pm

A JENI BËRË GATI, për Dasmen në Prishtinë, nesër? E sa e me çfarë do të kontribuoni, për mbrojtjen e pavarësisë e sovranitetit të Kosovës?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Blerti_Gashi
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Blerti_Gashi

Male
Numri i postimeve : 593
Age : 32
Vendi : Në Troje të Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

A JENI BËRË GATI..... Empty
MesazhTitulli: Re: A JENI BËRË GATI.....   A JENI BËRË GATI..... EmptyTue Nov 18, 2008 8:23 pm

Do kontribojme me zemer e shpirt po me keto qe kemi kontribuar deri tani se keshtu na mesoj Xhaxhi Enver .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.BashkimiKombetar.com
gjakushi
V.I.P
V.I.P
gjakushi

Numri i postimeve : 841
Registration date : 26/03/2008

A JENI BËRË GATI..... Empty
MesazhTitulli: Re: A JENI BËRË GATI.....   A JENI BËRË GATI..... EmptyTue Nov 18, 2008 8:30 pm

Nezir Myrta shkruajti:
A JENI BËRË GATI, për Dasmen në Prishtinë, nesër? E sa e me çfarë do të kontribuoni, për mbrojtjen e pavarësisë e sovranitetit të Kosovës?


Baca Nezë ! Mbase të kujtohen demonstratat e 1981 dhe federalizmi jugosllav ? Edhe ata pyetnin shpesh se si do ta beni Republikën !

Populli i gjeti shtigjet ! Sërish ka njëmijë Alternativa. Por, këtë radhë hyn Obcioni i Bashkimit Kombëtar! Patjetër të arrihet !fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gjura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Gjura

Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 38
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

A JENI BËRË GATI..... Empty
MesazhTitulli: Re: A JENI BËRË GATI.....   A JENI BËRË GATI..... EmptyTue Nov 18, 2008 8:31 pm

Nje per te gjithe -te gjithe per nje !
Eshte motoja e madhe e xhaxhit ENVER qe neser te jene ne Prishtine te gjithe te bashkuar ata qe e duan kombin Shqipetar te bashkuar,armiqte te plasin krejt....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Blerti_Gashi
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Blerti_Gashi

Male
Numri i postimeve : 593
Age : 32
Vendi : Në Troje të Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

A JENI BËRË GATI..... Empty
MesazhTitulli: Re: A JENI BËRË GATI.....   A JENI BËRË GATI..... EmptyTue Nov 18, 2008 8:55 pm

gjakushi shkruajti:
Nezir Myrta shkruajti:
A JENI BËRË GATI, për Dasmen në Prishtinë, nesër? E sa e me çfarë do të kontribuoni, për mbrojtjen e pavarësisë e sovranitetit të Kosovës?


Baca Nezë ! Mbase të kujtohen demonstratat e 1981 dhe federalizmi jugosllav ? Edhe ata pyetnin shpesh se si do ta beni Republikën !

Populli i gjeti shtigjet ! Sërish ka njëmijë Alternativa. Por, këtë radhë hyn Obcioni i Bashkimit Kombëtar! Patjetër të arrihet !fla
I kujtohen madje madje shum mir demostratat e '81-shit se ky thot qe ka qen prires i tyre dhe nuk ka as edhe nje fakt te vetem.

Kemi qene, jemi dhe do mbesim te gateshem per gjithqka qe duhet dhene per KOMBIN SHQIPTAR.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.BashkimiKombetar.com
Nezir Myrta
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Nezir Myrta

Male
Numri i postimeve : 660
Age : 108
Vendi : usa
Registration date : 23/03/2008

A JENI BËRË GATI..... Empty
MesazhTitulli: Re: A JENI BËRË GATI.....   A JENI BËRË GATI..... EmptyTue Nov 18, 2008 9:35 pm

Blerti_Gashi shkruajti:
gjakushi shkruajti:
Nezir Myrta shkruajti:
A JENI BËRË GATI, për Dasmen në Prishtinë, nesër? E sa e me çfarë do të kontribuoni, për mbrojtjen e pavarësisë e sovranitetit të Kosovës?


Baca Nezë ! Mbase të kujtohen demonstratat e 1981 dhe federalizmi jugosllav ? Edhe ata pyetnin shpesh se si do ta beni Republikën !

Populli i gjeti shtigjet ! Sërish ka njëmijë Alternativa. Por, këtë radhë hyn Obcioni i Bashkimit Kombëtar! Patjetër të arrihet !fla
I kujtohen madje madje shum mir demostratat e '81-shit se ky thot qe ka qen prires i tyre dhe nuk ka as edhe nje fakt te vetem.

Kemi qene, jemi dhe do mbesim te gateshem per gjithqka qe duhet dhene per KOMBIN SHQIPTAR.

po gjakushi, ashtu na thonin edhe p;r republiken e 7 brenda ish-rsfj - po doli ndryshe edhe tash e tutje do te dali ndryshe

shpresoj te mos kete parolla te demshme, se nuk ua kap grepi - por ato parolla qe mbrojn; sovranitetin e Kosoves dhe bashkimin e kombit!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gjura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Gjura

Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 38
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

A JENI BËRË GATI..... Empty
MesazhTitulli: Re: A JENI BËRË GATI.....   A JENI BËRË GATI..... EmptyTue Nov 18, 2008 10:28 pm

A je bere gati ti Zotrrote Nezi Myrta per te nesermen.
Meqe qenke kaq i informuar zotrrote.???????
Meqe e din se çfar do te ndodhte atehere ,duhet te kesh shume dijeni edhe per neser apo?
Dihet spunat i dine te gjitha:
Per çfare shpreson ti?
Na shpjego me qarte?
C'far do te thote per ty parulla(parolla) te demshme?
Per çfar grepi flet ZOTERROTE?
Ti duhet te flashesh shqip qe te kuptojme fjalite tuaja.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


A JENI BËRË GATI..... Empty
MesazhTitulli: Re: A JENI BËRË GATI.....   A JENI BËRË GATI..... EmptyTue Nov 18, 2008 10:34 pm

Neza na eshte bere gati per te Spiunuar prap, qe te jete prap deshmitar kunder protestuesve, kot e ke neza, se tash mund te fluturoj koka, mos harro se te kane vdekur shoket, nuk te mbeshtet askush tash.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

A JENI BËRË GATI..... Empty
MesazhTitulli: Re: A JENI BËRË GATI.....   A JENI BËRË GATI..... EmptyTue Nov 18, 2008 10:50 pm

o lale ase qe mundet ta afrohet Neza se nuk jane UCK ne male ma apo ne mergime e hane derqi ma nuk i ka afer njesitet speciale te RAHMAN MORINES per ate po pyet secfare dote ndodhe neser done ta mare vesht nga large se zemren djeg e ka pase te ishte aty po te ishte edhe serija se i kishte mbushe xhapat EURO po nga zemra e plset thote ashtu
NEZO PER TY E DIJE QE STE PELQEN
ENVER HOXHA PARTI ENVER JEMI GATI KURE DO HER
OSE E, HO TE kujtohet kjo parulle se djam nenash keni rase mbrenda vetem per kete thenje E,HO
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


A JENI BËRË GATI..... Empty
MesazhTitulli: Re: A JENI BËRË GATI.....   A JENI BËRË GATI..... EmptyTue Nov 18, 2008 10:53 pm

i kujtohet mire, por ky tradhetari me shume ka pelqyer, ...shoku tito ne te betohemi, nga rruga jote nuk do te largohemi..., kete edhe ne gjume ne vend te lutjes e ka thene.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

A JENI BËRË GATI..... Empty
MesazhTitulli: Re: A JENI BËRË GATI.....   A JENI BËRË GATI..... EmptyWed Nov 19, 2008 12:07 am

Po po ka psu metamorfoza
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

A JENI BËRË GATI..... Empty
MesazhTitulli: Re: A JENI BËRË GATI.....   A JENI BËRË GATI..... EmptyWed Nov 19, 2008 6:30 am

PO gati jame me i zhduke tradhtaret
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rolling
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
rolling

Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 28
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

A JENI BËRË GATI..... Empty
MesazhTitulli: Re: A JENI BËRË GATI.....   A JENI BËRË GATI..... EmptyWed Nov 19, 2008 5:24 pm

Nezir Myrta shkruajti:

po gjakushi, ashtu na thonin edhe p;r republiken e 7 brenda ish-rsfj - po doli ndryshe edhe tash e tutje do te dali ndryshe

!
thoshin se do te marrim nje republike dhe na doli pavarsi, tash do te amrrim pavarsi ndoshta na del bashkim...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Nezir Myrta
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Nezir Myrta

Male
Numri i postimeve : 660
Age : 108
Vendi : usa
Registration date : 23/03/2008

A JENI BËRË GATI..... Empty
MesazhTitulli: Re: A JENI BËRË GATI.....   A JENI BËRË GATI..... EmptyWed Nov 19, 2008 5:48 pm

ju me këto mend, as jeni gati as bëni asgjë - ju jeni zogj shtrigash -
që hani njeritjetrin - në emër të forumit Bashkimi Kombëtar! Duhet ta
dini njëherë e përgjithmonë! E duhet ta kuptoni, se nuk keqpërdoret
forumi as rinia shqiptare, që don të njihet, takohet me bashkëatdhetarë
edhe si lidhje atdhe-diasporë!

Me këto mendime ju zhdukni vetëm vetveten edhe keqpërdorni bashkimin e shqiptarëve! (jo për ty roling, por për: zerin, gjuren, vrana kontin, feneri-good_luck-blerti gashin-gjakushin- multinik, ago mujin...)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gjakushi
V.I.P
V.I.P
gjakushi

Numri i postimeve : 841
Registration date : 26/03/2008

A JENI BËRË GATI..... Empty
MesazhTitulli: Re: A JENI BËRË GATI.....   A JENI BËRË GATI..... EmptyWed Nov 19, 2008 6:49 pm

Nezir Myrta shkruajti:
ju me këto mend, as jeni gati as bëni asgjë - ju jeni zogj shtrigash -
që hani njeritjetrin - në emër të forumit Bashkimi Kombëtar! Duhet ta
dini njëherë e përgjithmonë! E duhet ta kuptoni, se nuk keqpërdoret
forumi as rinia shqiptare, që don të njihet, takohet me bashkëatdhetarë
edhe si lidhje atdhe-diasporë!

Me këto mendime ju zhdukni vetëm vetveten edhe keqpërdorni bashkimin e shqiptarëve! (jo për ty roling, por për: zerin, gjuren, vrana kontin, feneri-good_luck-blerti gashin-gjakushin- multinik, ago mujin...)


Ke kualifikuar shumë rëndë baci Nezir! As me njeh dhe as që mund ta dishë përgjithësinë e asaj që thua se jemi zogj shtrigash! Një pretendues arian si ti nuk e kishte lejuar të njollosë edhe ato prej nga jemi lindur nëse kemi ndonjë faj. Aq ma pak kur nuk është ashtu!

Pershendetje!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Blerti_Gashi
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Blerti_Gashi

Male
Numri i postimeve : 593
Age : 32
Vendi : Në Troje të Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

A JENI BËRË GATI..... Empty
MesazhTitulli: Re: A JENI BËRË GATI.....   A JENI BËRË GATI..... EmptyWed Nov 19, 2008 6:54 pm

Nezir Myrta shkruajti:
ju me këto mend, as jeni gati as bëni asgjë - ju jeni zogj shtrigash -
që hani njeritjetrin - në emër të forumit Bashkimi Kombëtar! Duhet ta
dini njëherë e përgjithmonë! E duhet ta kuptoni, se nuk keqpërdoret
forumi as rinia shqiptare, që don të njihet, takohet me bashkëatdhetarë
edhe si lidhje atdhe-diasporë!

Me këto mendime ju zhdukni vetëm vetveten edhe keqpërdorni bashkimin e shqiptarëve! (jo për ty roling, por për: zerin, gjuren, vrana kontin, feneri-good_luck-blerti gashin-gjakushin- multinik, ago mujin...)
Nezo faliminderit shum .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.BashkimiKombetar.com
Blerti_Gashi
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Blerti_Gashi

Male
Numri i postimeve : 593
Age : 32
Vendi : Në Troje të Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

A JENI BËRË GATI..... Empty
MesazhTitulli: Re: A JENI BËRË GATI.....   A JENI BËRË GATI..... EmptyThu Nov 20, 2008 4:05 pm

Qdo here ne qdo koh gati jemi, i kemi borq jeten Atdheut.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.BashkimiKombetar.com
thellenza
Anëtar
Anëtar
thellenza

Female
Numri i postimeve : 384
Vendi : Gjermanise dikund :p
Registration date : 25/08/2008

A JENI BËRË GATI..... Empty
MesazhTitulli: Re: A JENI BËRË GATI.....   A JENI BËRË GATI..... EmptyThu Nov 20, 2008 9:08 pm

pak po, pak jo ... me duhet edhe pakez koh.Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
A JENI BËRË GATI..... Empty
MesazhTitulli: Re: A JENI BËRË GATI.....   A JENI BËRË GATI..... Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A JENI BËRË GATI.....
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: