Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar???

Shko poshtë 
+3
detektivi
Aldo
Agrone
7 posters
AutoriMesazh
Agrone
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Agrone


Male
Numri i postimeve : 609
Age : 39
Vendi : jasht
Registration date : 28/01/2009

sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar??? Empty
MesazhTitulli: sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar???   sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar??? EmptyFri Mar 06, 2009 8:07 pm

nese do behemi levizja, zeri e deshira e popullit un jam gati qe neser te kthehem ne shqiperi per te perkrahur ket inicjativ, ju sa gati jeni e sa e doni bashkimin?

vetem nese e dojm me te vertet ather do behet bashkimi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Aldo
Anëtar
Anëtar
Aldo


Male
Numri i postimeve : 490
Age : 36
Vendi : durres
Registration date : 06/01/2009

sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar??? Empty
MesazhTitulli: Re: sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar???   sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar??? EmptySat Mar 07, 2009 12:59 am

un jam gati per bashkim kombetar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Aldo
Anëtar
Anëtar
Aldo


Male
Numri i postimeve : 490
Age : 36
Vendi : durres
Registration date : 06/01/2009

sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar??? Empty
MesazhTitulli: Re: sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar???   sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar??? EmptyFri Mar 27, 2009 9:39 pm

A JENI GATI O JU FORUMISTE TE DASHUR QE TE BASHKOJME KOMBIN TONE?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Agrone
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Agrone


Male
Numri i postimeve : 609
Age : 39
Vendi : jasht
Registration date : 28/01/2009

sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar??? Empty
MesazhTitulli: Re: sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar???   sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar??? EmptyFri Mar 27, 2009 9:51 pm

te nderuar forimist, ju a e doni bashkimin kombetar???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar??? Empty
MesazhTitulli: Re: sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar???   sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar??? EmptyFri Mar 27, 2009 9:53 pm

Vetem bashkimi e shpeton ket popull nga kuqedrat e huaja .
e shpeton nga gllaberimi i metejm te tokave shqiptare nga ar´miqet e huaj..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Aldo
Anëtar
Anëtar
Aldo


Male
Numri i postimeve : 490
Age : 36
Vendi : durres
Registration date : 06/01/2009

sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar??? Empty
MesazhTitulli: Re: sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar???   sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar??? EmptyFri Mar 27, 2009 10:06 pm

??????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gjergji
Fillestar/e
Fillestar/e
gjergji


Male
Numri i postimeve : 25
Age : 45
Vendi : belgjikê
Registration date : 09/11/2008

sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar??? Empty
MesazhTitulli: Re: sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar???   sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar??? EmptyMon Mar 30, 2009 2:16 am

[img]sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar??? Gjergj10[/img]
UNE JAMË GATI QE TE NDIHMOI NE REALIZIMINË E ËNDRRES SONË.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar??? Empty
MesazhTitulli: Re: sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar???   sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar??? EmptyTue Mar 31, 2009 10:12 am

Nese vdes pa e pare bashkimin e shqiptareve,fryma ime le ta mallkoi tere kombin shqiptar!!,sepse nuk dua te na qeverisin ata qe dje na qeverisen bashk me sllavet dhe tani ata qenefa na grahin ne vend te shkaut.Baba para 40 viteve me vidiq sy hapur edhe une ashtu duke ja shkelur amanetin e edhe une tua leja keshtu femive te mi duke bredhur rrugeve te dynjas e tradhetaret neve duke ne regjur,dhe mall me pas ne atedheun tim me shkue sikurse ti isha armiku ma i madh!!!Jo armikun tim une mendojsha se e kam vetem shkaun ,por armiqet ma te rrezikshem na çenkan servilat e shkaut qevritaret e djehit dhe te sotit jan te njejtit tradhetar.Po si po kan mundesi me na qeveris keta si ne kohen e Rankoviqit,si ne kohen e titos si ne kohen e Rugoves,si ne kohen e Thaqit,Limajve Sejdinave,Rexhepajve, Markajve.O zot zgjohu a nuk u ngive mbi ne ?O i njohi mire qe te gjithe te gjithe kan ngrere me shkije dhe behen kinse jan patriota e çlirimtar,apo behen edhe kinse kan qen te burgosur politike e politika e tyre ua nxjerreshin syt e u qorofshin me fare e fisni !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema


Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 58
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar??? Empty
MesazhTitulli: Re: sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar???   sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar??? EmptySun Apr 05, 2009 7:15 am

un jam gati per qdo inicijativ e cilla organizohet per ket ideal.me plot kuptimin e fjales,pa sakrific nuk behet agje. do jem pjes perberse e qdo organizimi te mirfilld.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rolling
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
rolling


Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 31
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar??? Empty
MesazhTitulli: Re: sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar???   sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar??? EmptyMon Apr 06, 2009 1:49 am

bashkimi do te ishte gjeja me e mire qe do ti nodhte kombit tone, shume(jo te gjithe) do te vdisnin per ta bashkuar shqiperine(edhe une jam nje nga ata)

nga formuet dhe nga ushtrite e internetit nuk mund te behet gje por jam shume i sigurte qe revolucioni do te filloje shpejt, nga ky revolucion do te tronditet ballakani dhe do te dridhen eshtrat e dushmaneve qe e shkelnin shqiperine.
P.Sne mesin e ketyre dushmaneve ka edhe asi qe veten e kane quajtur shqiptar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar??? Empty
MesazhTitulli: Re: sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar???   sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar??? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
sa jeni gati te bashkepunoni per bashkimin kombetar???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» A JENI BËRË GATI.....
» Garda "Vojvodat” kërkon bashkimin me Bullgarinë!!
» Cfare keshilloni per ta bere bashkimin kombetar?
» POLITIKANTËT TANË, BASHKIMIN KOMBËTAR E KANË FSHIRË
» cfar duhet te bejm qe te bejm bashkimin kombetar parti???

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Politikë-
Kërce tek: