Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ??

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
socratus
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
socratus

Male
Numri i postimeve : 556
Age : 39
Vendi : Prishtinë
Profesioni/Hobi : psikologji, teologji, design
Registration date : 11/02/2009

Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ??   Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ?? - Faqe 2 EmptyWed Feb 18, 2009 12:25 am

vera pa tjeter
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.forum.ds-point.com
**Lumi_
Anëtar i ri
Anëtar i ri
**Lumi_

Numri i postimeve : 177
Registration date : 20/06/2008

Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ??   Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ?? - Faqe 2 EmptyWed Feb 18, 2009 3:20 am

shaban cakolli shkruajti:
vjeshten dhe frutat dua une

Po dardhat e dugta.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aedirisi
Anëtar i ri
Anëtar i ri
aedirisi

Male
Numri i postimeve : 75
Age : 32
Vendi : gr
Registration date : 25/02/2009

Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ??   Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ?? - Faqe 2 EmptyWed Feb 25, 2009 2:52 pm

te gjitha kan cilesine vet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
thellenza
Anëtar
Anëtar
thellenza

Female
Numri i postimeve : 384
Vendi : Gjermanise dikund :p
Registration date : 25/08/2008

Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ??   Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ?? - Faqe 2 EmptyFri Mar 27, 2009 8:57 pm

praneveren.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ??   Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ?? - Faqe 2 EmptySat Mar 28, 2009 4:44 pm

Veren
Mbrapsht në krye Shko poshtë
STEFNO
Fillestar/e
Fillestar/e
STEFNO

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 42
Vendi : HOLLAND
Registration date : 28/03/2009

Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ??   Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ?? - Faqe 2 EmptySat Mar 28, 2009 8:22 pm

Pranveren mo se erdhi koha te punoj tokat Exclamation
Mbrapsht në krye Shko poshtë
L1ndush3
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
L1ndush3

Female
Numri i postimeve : 553
Age : 38
Vendi : Gjk
Registration date : 04/12/2008

Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ??   Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ?? - Faqe 2 EmptyMon Mar 30, 2009 8:09 am

Dimrin e pelqej me shum valla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ??   Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ?? - Faqe 2 EmptyTue Mar 31, 2009 9:16 am

Pranvera
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Merisa
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
Merisa

Female
Numri i postimeve : 276
Age : 29
Vendi : Kosovë
Profesioni/Hobi : mjekesi
Registration date : 16/03/2009

Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ??   Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ?? - Faqe 2 EmptyTue Mar 31, 2009 9:23 am

mua me teper me pelqen vjeshta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ??   Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ?? - Faqe 2 EmptyThu May 28, 2009 7:44 pm

Pranvera .eshte stina me e bukur dhe me e gjalleruar .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ??   Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ?? - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cilen stine te vitit e pelqeni me shume ??
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: