Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Pergjigjuni me PO ose JO??

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigjuni me PO ose JO??   Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 EmptyTue Mar 17, 2009 11:25 am

po . kismet hehe


Po ju do dilni me von
Mbrapsht në krye Shko poshtë
L1ndush3
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
L1ndush3

Female
Numri i postimeve : 553
Age : 38
Vendi : Gjk
Registration date : 04/12/2008

Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigjuni me PO ose JO??   Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 EmptyTue Mar 17, 2009 2:46 pm

Po
dote dal me pi kafe po Ju?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
socratus
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
socratus

Male
Numri i postimeve : 556
Age : 39
Vendi : Prishtinë
Profesioni/Hobi : psikologji, teologji, design
Registration date : 11/02/2009

Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigjuni me PO ose JO??   Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 EmptyTue Mar 17, 2009 6:01 pm

po

Jeni te lumtur?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.forum.ds-point.com
Vizitor
Vizitor
avatar


Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigjuni me PO ose JO??   Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 EmptyTue Mar 17, 2009 6:55 pm

Pjeserisht po.

Beheni nervoz shpesh?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
socratus
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
socratus

Male
Numri i postimeve : 556
Age : 39
Vendi : Prishtinë
Profesioni/Hobi : psikologji, teologji, design
Registration date : 11/02/2009

Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigjuni me PO ose JO??   Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 EmptyTue Mar 17, 2009 7:03 pm

po


A mendoni se nervoza na bene mire?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.forum.ds-point.com
nardlushnja
Anëtar i ri
Anëtar i ri
nardlushnja

Male
Numri i postimeve : 90
Age : 50
Vendi : Greqi
Registration date : 27/04/2008

Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigjuni me PO ose JO??   Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 EmptyTue Mar 17, 2009 7:05 pm

Po
A mendoni se ky forum eshte me shume nga cduhet fetar sesa per bashkim kombetar?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigjuni me PO ose JO??   Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 EmptyTue Mar 17, 2009 7:09 pm

Po, eshte infektuar keq, siq eshte infektuar e gjithe Kosova nga keto gjera, kam frike se edhe ketij forumi i ka hyr i njejti virus.

A duhet t'ju rrijm perball, ne menyre qe mos te shperndahen shume si kerpurdhat mas shihut?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
nardlushnja
Anëtar i ri
Anëtar i ri
nardlushnja

Male
Numri i postimeve : 90
Age : 50
Vendi : Greqi
Registration date : 27/04/2008

Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigjuni me PO ose JO??   Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 EmptyTue Mar 17, 2009 7:13 pm

Nuk eshte e thene tu rrish perball,mjafton tu mos pergjigjesh dhe ngandonjehere tu kujtosh injorancen e tyre mesjetare.

A mendoni se pervec copi paste nga libra fetar dine ndonje gje tjeter me shume?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigjuni me PO ose JO??   Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 EmptyTue Mar 17, 2009 7:19 pm

Absolut Jo. Vetem te bejn copy-paste dhe te shperndajn ne qdo forme, sepse paguhen ne nje menyre ose tjeter.

A mendoni se sot te gjithe ata njerez qe bejn pjes ne kete grup, pra qe leshojn mjekrra dhe qe nuk din asgje perveq si te bejn propagand "fen e tyre" jane njerez te devijuar? ( une po, te pakten ne ata qe i njoh, te gjithe kan deviju.)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
nardlushnja
Anëtar i ri
Anëtar i ri
nardlushnja

Male
Numri i postimeve : 90
Age : 50
Vendi : Greqi
Registration date : 27/04/2008

Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigjuni me PO ose JO??   Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 EmptyTue Mar 17, 2009 7:24 pm

Nuk mendoj se jane te devijuar.Jane te paditur ose te djallzuar(sepse e bejne bukur punen e tyre).Harrojne qe forumi eshte i hapur per te gjithe fete dhe ateistet po ashtu.

A mendoni se eshte me mire qe te largohen temat fetare nga Forumi sepse sjellin percarje dhe jo bashkim???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigjuni me PO ose JO??   Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 EmptyTue Mar 17, 2009 7:28 pm

Te klasifikohen dhe te mbet vetem nje pjes e tyre, dhe ne ato tema te bejm debat si duhet. Dhe jo te hapten tema, apo te sjellin shkrime ne menyre urdherore.

Pse pas shume shekujsh po ndodhe diqka e pa zakont tek shqiptaret ne lidhje me besimin e tyre? A ka ketu gisht dikush nga jasht?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
socratus
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
socratus

Male
Numri i postimeve : 556
Age : 39
Vendi : Prishtinë
Profesioni/Hobi : psikologji, teologji, design
Registration date : 11/02/2009

Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigjuni me PO ose JO??   Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 EmptyTue Mar 17, 2009 7:30 pm

Pa tjeter, qe dija eshte e pakufizuar per te cilen nuk eshte e lehte te konkludosh nga disa shkrime te caktuara, ta zeme se njeri prej tyre eshte nje zdrukethetar i shkelqyer me dije te larta ne profesion. Paragjykimet nuk sjellin progres.

A mund te perparojm duke paragjykuar?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.forum.ds-point.com
nardlushnja
Anëtar i ri
Anëtar i ri
nardlushnja

Male
Numri i postimeve : 90
Age : 50
Vendi : Greqi
Registration date : 27/04/2008

Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigjuni me PO ose JO??   Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 EmptyTue Mar 17, 2009 7:34 pm

Sigurisht.Kane gisht ata qe nuk duan bashkimin tone kombetar(fqinjet tane ne pergjithesi)

a duhet t'u kushtojme rendesi te madhe fese,nderkohe qe populli yne eshte komb me dy shtete dhe nje pjese te mire te tij jashte ketyre dy shteteve????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigjuni me PO ose JO??   Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 EmptyTue Mar 17, 2009 7:36 pm

Socrates, nuk ishte konkludim vetem ne disa shkrime, por ne shume si dhe ate qfar po ndodhe jasht forumit, ne familjet tona, ne rrethin tone dhe ne gjithe Kosoven. Eshte diqka qe po shihet dhe qe pak po brengosemi. Nejse, ti e sheh nga nje kend tjeter, une nga nje kend tjeter dhe e lem me kaq, per momentin.

Jo, por edhe paragjykimet jane te domosdoshme ne disa raste. S'mund t'ju ikim!

A mund te behet e jona, diqka qe i takon tjeter kujt?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Agrone
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Agrone

Male
Numri i postimeve : 609
Age : 36
Vendi : jasht
Registration date : 28/01/2009

Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigjuni me PO ose JO??   Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 EmptyTue Mar 17, 2009 7:54 pm

po

a e dojm bashkimin kombetar?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
socratus
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
socratus

Male
Numri i postimeve : 556
Age : 39
Vendi : Prishtinë
Profesioni/Hobi : psikologji, teologji, design
Registration date : 11/02/2009

Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigjuni me PO ose JO??   Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 EmptyWed Mar 18, 2009 11:10 am

PO

A e levizim "gishtin" per bashkim kombetar?

-------

http://www.bashkimikombetar.com/viewtopic.forum?t=2784
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.forum.ds-point.com
Sponsored content
Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigjuni me PO ose JO??   Pergjigjuni me PO ose JO?? - Faqe 40 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pergjigjuni me PO ose JO??
Mbrapsht në krye 
Faqja 40 e 40Shko tek faqja : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: