Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30
AutoriMesazh
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 30 EmptyMon Jul 13, 2009 11:54 am

Besa ka femer qe ne mengjez ti len najllonet tek pragu!!!

Femra i hakmirret tek i dashuri kur ai gjelozon dhe ja merr fytyren,Keto femra nuk e kuptoin dashurin e burrit dhe shkatrrohet familja !Nje thenje e pate thene kengetari i mire njohur Sabri Fejzullahu ku nga gjelozia qe mos ja marrin gruan tjeret nuk e kishte lejue me dale neper koncerte !Kush eshte bektesh merr vesh !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 30 EmptyTue Jul 14, 2009 12:55 pm

Pse genjejn meshkujte , e kan nga natyra apo thjesht ndihen me te relaksuare ,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 30 EmptyTue Jul 14, 2009 2:27 pm

Qka duhet me pas nje femer per me ju terheq juve per nje lidhje Serioze..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 30 EmptyTue Jul 14, 2009 5:17 pm

Mashkulli e genjen femren qe ajo ate ta doje!


pse femra e shpume e genjen mashkullin se eshte e vilrgjile !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mister
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 327
Registration date : 10/07/2008

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 30 EmptyTue Jul 14, 2009 9:53 pm

Vesa
duhet t'jete serioze
Fiona pse femrat a nuk genjejne?
Haxhiu
si mendon e shpume?nga plumbat e luftes apo si?
E genjen ate qe nuk ka pervoj me femrat(kopukin)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 30 EmptyWed Jul 15, 2009 12:14 am

Nuk them se nuk genjejn dhe femrat, kjo eshte nga natyra e njeriu, ama tet genjen me sy hapur, eshte diq banale qe veteme aj qe esht mesuare te bej nej gje till mund ta spjegoj ,genjeshtra mos te harrojm se eshte shume afat shkurte , po pasojat jan shume afatgjate ,

SHUME ME SHUM JAN FEMRAT ME TE SINQERTA ME SHUM SE MESHKUJ , NDOSHTA PO GJYKOJ NGA VETJA IME ,NDOSHTA DHE GABOJ ,POR UN KESHTU E VLERSOJ KET,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 30 EmptyWed Jul 15, 2009 12:15 am

une per veten time çdo Femer e respektoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 30 EmptyWed Jul 15, 2009 9:49 am

Mister
Edhe pse mashqit shqiptar jan spiuna kundra atedheut,ma besnik jan ndaj femres shqiptare se sa femrat shqiptare,Dhe genjejn mashkullin se jan te vergjila atehere kur e kan humbur virgjinitetin!Femres shqiptare kur ja jep lirin o Mister ajo bane gjera qe as djalli nuk bene!Shtetin e pavarur ma se shumti e ruan femra dhe per kete kombi shqiptar nuk eshte ka shef drite!Kur femrat ja nisin mu martue me te huajt ai vend eshte ka shkon drejte rroposjes !Por te gjitha keto ogurezeza na ka pergaditur qeverija e bosave!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mister
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 327
Registration date : 10/07/2008

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 30 EmptyWed Jul 15, 2009 8:36 pm

Fiona
Une nuk e di se si je ti??Njerzit ndryshojme nga njeri tjetri.
Haxhiu
Kuptohet se ne jemi shqiptar dhe kemi traditat tona por nese ne gjith evropen tash jemi me 15.07.09.19:35.Ateher nuk mund te themi se ne trojet shqiptare duhet te ndahemi nga ky kalendar,sepse delja qe ndahet nga delet e tjera do ta haje ujku.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 30 EmptyThu Jul 16, 2009 12:24 am

Ujqit jan ngopur me neve dhe ata nuk jan ka dijn se çka me ba me dele qe nuk hahen!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 30 EmptyThu Jul 16, 2009 8:16 pm

po normal qe ndryshojn , dhe une pajtohem plotsish me ju. se ka njerze qe kan munges karakteri ,te njeriut prandaj dhe ndryshojn ,manipulojn mbi veten si te duan sa keq eee..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 30 EmptySat Jul 18, 2009 2:18 pm

asnjehere nuk ndryshoj
perkundrazi kam respekt per gjinine femrore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 30 EmptyMon Jul 20, 2009 8:34 pm

po edhe per ate mashkullore duhet tkesh respekt o xili
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 30 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...
Mbrapsht në krye 
Faqja 30 e 30Shko tek faqja : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: