Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 FEMRAT NE AKSH

Shko poshtë 
AutoriMesazh
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

FEMRAT NE AKSH Empty
MesazhTitulli: FEMRAT NE AKSH   FEMRAT NE AKSH EmptySun May 03, 2009 5:08 pm

AKSH ESHTE NJE STRUKTUR E PERBERE NGA TRIMA TE ZGJEDHUR QE LUFTON PER BASHKIMIN E TROJEVE SHQIPTARE ,SA JANE TE KYQURA FEMRAT SI NJE FAKTOR PASI QE SIQ DIHET FEMRAT SHQIPTARE HISTORIKISHT KAN DHEN NJE KONTRIBUT TE QMUESHEM NE GJDO ASPEKT KUR BEHET FJAL PER ATDHEUN,PRA SA JANE TE GATSHME FEMRAT TE JENE KRAH TRIMAVE TE AKSH-SE TE JAPIN KONTRIBUTIN E TYRE PER BASHKIMIN KOMBETARE??fla


JU LUS TE GJITHAVE FEMRAT TE JAPIN INFORMACION SE SA JANE TE KYQURA NE AKSH DHE NE SHOQATEN E SAJ SHAIBK?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

FEMRAT NE AKSH Empty
MesazhTitulli: Re: FEMRAT NE AKSH   FEMRAT NE AKSH EmptySun May 03, 2009 7:35 pm

Po po hahahaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

FEMRAT NE AKSH Empty
MesazhTitulli: Re: FEMRAT NE AKSH   FEMRAT NE AKSH EmptySun May 03, 2009 8:34 pm

Voglushe ne FBKSH-AKSH (SHAIBK).
Jan te kyqura shum femra,bile intelektuale me fakultete te ndryshme prej Juriste e deri ne prof etj.
SHAIBK ne per qdo dite pranohen anetare te rinje dhe ka kerkesa te medhaja!
Ne shqiperi Kosove dhe ne ilirid maqedoni!
Po edhe ne diaspore ne tere evropen!
Une nuk e di ku jeton ti,po ne gjermani ke mundesi te lajmerohesh dhe ne zvicerr apo vende tjera!
Ma qon nje mesazh Nr tel:dhe bisedojm menyrat se si ku!
Tashe iniciatives se Koqo Danaj ju ka bashkangjit edhe FBKSH -AKSH SHAIBK kjo ishte platform edhe e FBKSH!
Dhe ne korrik apo qershor dote mbahet nje takim apo kuvend ku dote miratohet platforma per bashkimin kombetare!
Dhe pritet te marrin pjese afer 2000 delegat!
Ku dote marrin pjes edhe delegatet e shaibk nga evropa! fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

FEMRAT NE AKSH Empty
MesazhTitulli: Re: FEMRAT NE AKSH   FEMRAT NE AKSH EmptySun May 03, 2009 9:20 pm

zeriatdheut shkruajti:
Po po hahahaaune nnuk e di se qka ka qesharake ne kete mes,mor zotri nuk te ben gjinia burrr,burr te bejne veprat e jo gjina ,me vjen keq qe qeshet per gjera te tilla ku nuk eshte aspak per te qeshur sepse ka femra edhe me "BURRA"se burrat....e sa i perket qeshtjes se AKSH -se une te falenderoj shume xhiti per informacionin por burri im eshte i kqyr edhe une jam ne rjedha te vazhdueshme,por desha te di per vajzat e forumit,edhe sa i perkete asaj qe jane te kyqura intelektual,jam shume e sigurt une edhe jam intelektuale edhe kam mikesha e shoqe intelektuale qe i takojne keti formacioni,synimi i te cilit eshte i qarte.U.S.A......(UNITED STATES OF ALBANIA)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mergimtari
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Mergimtari

Male
Numri i postimeve : 755
Age : 107
Vendi : Jashtë forumit
Registration date : 31/05/2008

FEMRAT NE AKSH Empty
MesazhTitulli: Re: FEMRAT NE AKSH   FEMRAT NE AKSH EmptySun May 03, 2009 9:44 pm

U.S.A = term femijeror

A e di pse ? Sepse shqiptaret sot jane pa asnje shtet , nuk e di se nga do te lindin ato shtete ?

Plus kesaj ky term nuk eshte ne te miren tone , Shqiperia Etnike apo Natyrale deri sa te arrihet qellimi. Kur te arrihet qellimi vetem Shqiperi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

FEMRAT NE AKSH Empty
MesazhTitulli: Re: FEMRAT NE AKSH   FEMRAT NE AKSH EmptyMon May 04, 2009 10:32 am

Voglushe!
me vjen mire qe je e kyqur ne keto struktura!
Eshte qesharake per disa njerez primitiv qe injoruan uck-dhe injorojn aksh dhe strukturat e saja!
Edhe serbija dhe greqija maqedonija bejne te njejten gje!
PO ketyre ju kan bashkangjit disa shqiptare servile tradhtare qe nuk kan te ndalur!
Dhe ata qeshen ,qeshen me uck qeshin tashe sepse ka individ qe kishin veshur uniformen sa mu pa ne fashat apo me populli!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

FEMRAT NE AKSH Empty
MesazhTitulli: Re: FEMRAT NE AKSH   FEMRAT NE AKSH EmptyMon May 18, 2009 1:49 pm

Edhe ne uçk ka pasur femra,dhe disa qe i shihja i njihja mire qe para luftes benin orgji me shkije dhe na dhijten uçk!Edhe ne AKSH e njejta po perseritet!Ne lufte nuk munden mu kyq patriotet dhe pik no komento !Edhe nese kyqen i vrajn apo i distancoin dhe nese i vrasin ne emer te tyre perfitoin e antareve te tyre ua çnjerezoin siq po ua bejn !Shikoni Agim Zatriqi me Rugoven ja vrajten Ukshin Hotin dhe qiken e tij ja perqit ne RTK Agim Zatriqi pioneri i titos!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Teuta.Gjika
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 145
Age : 35
Vendi : Mitrovice
Profesioni/Hobi : "Shqiperine e mori turku, i vu zjarr. Shqipetar, mos rri, po duku, shqipetar!
Registration date : 13/05/2008

FEMRAT NE AKSH Empty
MesazhTitulli: Re: FEMRAT NE AKSH   FEMRAT NE AKSH EmptySat May 23, 2009 11:02 am

Vogelushe,

SHAIBK nuk eshte shoqate e AKSH-se.
Une e di se ka mjaft vasha qe jane kyqur ne FBKSH-AKSH dhe (paralelisht) ne SHAIBK.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

FEMRAT NE AKSH Empty
MesazhTitulli: Re: FEMRAT NE AKSH   FEMRAT NE AKSH EmptySat May 30, 2009 2:26 am

Amerika dita dites eshte ka largohet nga shqiptaret,a jeni ka shifni o shqiptar do na han dreqi zi !Ne shqipet u kputem duke i bere baba here amerikanet here turqit here topuzin tim!He bre dreqi e hanket tradhetarin shqiptar,e ma shume dreqi zi e ngrent ate shqiptar qe mashtrohet ne tradhetara!Mos u prekni vellazni !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

FEMRAT NE AKSH Empty
MesazhTitulli: Re: FEMRAT NE AKSH   FEMRAT NE AKSH EmptySat May 30, 2009 2:37 am

Qe nga sot o vellazni po e krijoi nje ushtri te reje per shqiptar me emrin "Ushtrija e Shpetimit te Kombit Shqiptar"
Komandat me shpallni mua e po e hapi nje gjirollogari siRamushi,Lima,Thaqi,Sejdiu,e gjere tek i burgosuri me parshem Adil Gafurriovski qe tani po hyne ne politike !Po pse more shqiptar te zinj e perkrahni njeriun qe sja dini rrenjet,edhe magarin juve me ba me ua lavdue qe ashte patriot shqptar ju e propozoni ktyetar te juajin !A e dini qe baba Adilit e ka vra dhendrrin e vete vetem pse i ka kalue neper are ?! A me skije mallo morgen !Jarani dhe Sali Berisha e pati burgosur kinse ky po i then normat nderkombetare dhe ma vone e liroi dhe ja qellimiiiiiii § euro milioner !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

FEMRAT NE AKSH Empty
MesazhTitulli: Re: FEMRAT NE AKSH   FEMRAT NE AKSH EmptySat May 30, 2009 7:58 pm

Po valla haxhi edhe magarin mi than banu kryetare keta thojne magari i mire!
Se qfare prejardhje ka nga vjen kushe eshte mbrapa tije apo atije nuk e dine fare.
Sepse levizje mundet kushdo te formon ka sa kallamoqi ne kosove ,po qka kane bere asgje.
jane pasunue kane villa shpija te bukura dhe vetem thojn jemi per bashkim.
Punet lluge .
kan mendue per bashkim vllaznim me shkije apet!
Hiqen fjalen bashkim vllaznim tashe e nderruan multietnik a eshte njesoj.
haaaaa na knaqen ,,more plot patriot me bateri"
A leje qe kosova dote jet shtet kurre!
Po bile dote coptohet edhe shqiperia frik. fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Delia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

FEMRAT NE AKSH Empty
MesazhTitulli: Re: FEMRAT NE AKSH   FEMRAT NE AKSH EmptySat May 30, 2009 8:04 pm

Vall ju lumt se boll mir jeni ka e dini se qka keni hjek e qka kemi me hjek me turli kalaveshi tu rreh gjoks kishe une dikushi deri pi mushin gjepak e tani , banu ju qka te doni ,deri kur se ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

FEMRAT NE AKSH Empty
MesazhTitulli: Re: FEMRAT NE AKSH   FEMRAT NE AKSH EmptySat May 30, 2009 8:22 pm

Oj trandofile na knaqen me patriotizem ne internet!
A shkavi po punon po naj merr kapak kapak tokat vendin!
keta politikanet tone jo na njofti ky jo ai .
PO qfare shteti po te njofin multietnik sipas 1244.
hej kuku kuku qfare mendesh kemi dhe disa gezohen bile dhe po pshtillen vet dhe femijet e tyre me flamur multietnik pro serb.A e pave si e priten amerikanin as nje flamur Kombetare!
Ai Kryetari i titos ne zyren e tije flamurin multietnik dhe te Rugoves .
Kuku qfare psikopata qka ju thote te huajve kure ta pyesin se qfare flamuri eshte ai!
me sorra te zeza te kalterta malazez a i car llazarit!
Haaa qfar psikopata ku ka ne bote flamur te persidentit! fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

FEMRAT NE AKSH Empty
MesazhTitulli: Re: FEMRAT NE AKSH   FEMRAT NE AKSH EmptyWed Jun 03, 2009 2:05 am

Detektivi
A nuk e shef qe gadi tere bregdetin Salija ja fali Grekut,cotue e marue shqiperia dhe Kosova e kam cekur Mitrovicen, ne afersi te pejes,ne anen e Gilanit,ne zonen e Maqedonis rrena jam ka qendsi se te vertetat shqipeve sja kona hiq !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

FEMRAT NE AKSH Empty
MesazhTitulli: Re: FEMRAT NE AKSH   FEMRAT NE AKSH EmptyWed Jun 03, 2009 11:36 am

O Haxhi keta shietn krejt tokat shqiptare ,keta do ketu gervalllen ,,i kemi punet mire".
Po keta jane djemt nipat e komunistave te Titos.
keta me politik kane shkaterrue popullin shqiptare dhe vazhdojne.
PO tashe me decentralizim ska me mbet asgje me.
Shkijet e marrin per lezeti .te ne vetem pallen me goje e pune asgje.per dite shkaterrohemi keta hua amerika hua greki turku gjermani itali hua hua si gjat. fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

FEMRAT NE AKSH Empty
MesazhTitulli: Re: FEMRAT NE AKSH   FEMRAT NE AKSH EmptySun Jun 07, 2009 1:41 am

Se luan topi o Detektivi,por çka do te beje i gjori populli i roberuari nje dite shume te aferte ?A eshte ma mire tani te ngrihet ne komplote,apo kur ti vjen vakti,por vaktin e urzoproin keta prape dhe per popullin njesoi nuk e lene as me luftue as me fole !Hede
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
FEMRAT NE AKSH Empty
MesazhTitulli: Re: FEMRAT NE AKSH   FEMRAT NE AKSH Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
FEMRAT NE AKSH
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: