Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Missi dhe Misteri i forumit?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriMesazh
echo
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Female
Numri i postimeve : 1470
Age : 30
Registration date : 29/05/2008

Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Missi dhe Misteri i forumit?   Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 EmptyTue Jun 10, 2008 12:26 am

qyqy valla po dishe Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
**Embelsira**
Hero anëtar
Hero anëtar
**Embelsira**

Female
Numri i postimeve : 2909
Age : 32
Vendi : Kosove
Registration date : 08/12/2007

Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Missi dhe Misteri i forumit?   Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 EmptyTue Jun 10, 2008 10:53 am

Mergimtari shkruajti:
Nuk po shoh logjike ne kete loje kur nuk ka foto ? Si ta dime se cila/cili eshte e/i bukur ?

Bukuria fizike nuk dallohet nga shkrimet , por nga nje apo me shume foto . Nga shkrimet dallohet vetem dija dhe injoranca e antareve.

Miss/Mister mund te zgjedhet edhe ndonje qe nuk ka dituri te duhur por e ka bukurine natyrore ...


Ju falemnderit , nqs ju pengon kjo kritike lirisht mund ta fshini nga kjo teme nqs ja prishi shijen temes .

Mergimtari.

Jo,neve nuk kemi nevoj me fshi hiq sepse nuk na hyne ne pune kjo kritika jote sepse kjo tem tashme eshte mbyllur missi dhe misteri jane zgjedhur dhe se di pse i komentoni gjerat kur ato veq jane kryer.Megimatri kuptoje se kjo ishte vetem nje loje ,ku votat kane shkuar ashtu ne baze te paramendimeve,nuk ka qen konkursi i hapur per miss dhe mister Kosova qe te ju dergojmi ne foto e gjera tjera qe ti kerkone sepse kjo ishte veq nje lojeeeeee....dhe asgje me teper, me vjen keq qe ju dhe shume te tjere nuk e keni kuptuar esencen e temes.
Respekt!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
interesant
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
interesant

Male
Numri i postimeve : 606
Age : 35
Vendi : Tokë
Registration date : 11/04/2008

Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Missi dhe Misteri i forumit?   Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 EmptyTue Jun 10, 2008 11:04 am

Po qe nevoja te vendosen fotot e antarve per tu votuar atehere po e therrasim edhe nje TV shteterore te i gjiron dhe ne fund missit dhe misterit ti bejme nje shperblim ne Antalia apo Pallma de Majorka si fitimtar Very Happy

E sa i perket asaja se a eshte tem koti apo loje koti, ketu te gjitha temat jane te lira per te gjithe antaret, dhe jane te lire te zgjedhin te shkruajn apo jo, te marrin pjese apo jo pa asnje imponim, po nuk ju pelqej juve dikuj i pelqen, dhe se njeriu gjithehere ka nevoj per relaksim dhe per ndonje loje qe per nje qast te harroj edhe lodhjen edhe problemet qe mund ti kete, dhe fundja une nuk po shof se jeni aq persona serioz sa qe mos te merrni pjese ne kesi lloj lojrash.

Ky se paku eshte mendimi im personal
Mbrapsht në krye Shko poshtë
lilu
Moderator
Moderator
lilu

Female
Numri i postimeve : 2153
Age : 41
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : agjente shitjesh
Registration date : 07/07/2008

Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Missi dhe Misteri i forumit?   Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 EmptyThu Aug 21, 2008 4:22 pm

Misi i forumit - VESA

Mister - Parapsokologu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Parapsikologu
Hero anëtar
Hero anëtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 52
Vendi : Ferizaj-Kosovë
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Missi dhe Misteri i forumit?   Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 EmptyThu Aug 21, 2008 5:47 pm

Uaaaaaaaaaa lilu, shume te falemnderit, je e pa pame...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona

Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 32
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Missi dhe Misteri i forumit?   Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 EmptyWed Oct 29, 2008 2:29 am

Parapsikologu shkruajti:
Uaaaaaaaaaa lilu, shume te falemnderit, je e pa pame...

a dish ti qe njoni qeshtu tuj vjedh fore kish pas dek a???hahahahahahahahahahahaha

uuu pakkaaaa

Misi asht tina
mister asht bibikimiiiiii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
**Embelsira**
Hero anëtar
Hero anëtar
**Embelsira**

Female
Numri i postimeve : 2909
Age : 32
Vendi : Kosove
Registration date : 08/12/2007

Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Missi dhe Misteri i forumit?   Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 EmptySun Dec 21, 2008 3:31 pm

A doni me na i marr kurorat a jo??Viti 2009 erdhi edhe rregull e kesaj loje ka qen qe kuroara te kthehet para vitit 2009,evv qysh po shihet don me me mbet edhe kete vit hahaaha.Sofra e bejm bashk edhe mos t'i kthejm hiq ???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Missi dhe Misteri i forumit?   Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 EmptySun Dec 21, 2008 3:44 pm

Miss është < Eva >
Mister < Guximi >
Mbrapsht në krye Shko poshtë
**Embelsira**
Hero anëtar
Hero anëtar
**Embelsira**

Female
Numri i postimeve : 2909
Age : 32
Vendi : Kosove
Registration date : 08/12/2007

Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Missi dhe Misteri i forumit?   Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 EmptySun Dec 21, 2008 3:59 pm

O kadale Xili bre se ala se kam dorzu hahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Missi dhe Misteri i forumit?   Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 EmptySun Dec 21, 2008 4:01 pm

Miss < Ëmbëlsita
Mister < Akili >
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Missi dhe Misteri i forumit?   Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 EmptySun Dec 21, 2008 4:01 pm

hahahahaha qet tem se pasna pa more hahahaha.
Qyre per mis nuk e di, veq per mister e kem kandidatin fitues
Bibikimin Very Happy Very Happy Razz Razz hahahahahahahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
**Embelsira**
Hero anëtar
Hero anëtar
**Embelsira**

Female
Numri i postimeve : 2909
Age : 32
Vendi : Kosove
Registration date : 08/12/2007

Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Missi dhe Misteri i forumit?   Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 EmptySun Dec 21, 2008 4:05 pm

Aaaaa Ago shume keq qe nuk e ke dijt kush ka qen missi hahaha.

Po prap ke propuzu keq.Qyre Xili sa mir ja ka qellu haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 27
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Missi dhe Misteri i forumit?   Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 EmptySun Dec 21, 2008 4:08 pm

Po valla Xili e ka dit hallall Xili Razz:P:P:P.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Missi dhe Misteri i forumit?   Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 EmptySun Dec 21, 2008 9:10 pm

MISS < Veneta >
Mister < Gjura >
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Missi dhe Misteri i forumit?   Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 EmptyMon Dec 22, 2008 12:09 am

Disa postime u fshin ne kete teme, iu lutemi keni kujdes tema duhet te vazhdoje keshtu :

Missi dhe Misteri i forumit?

Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 Icon_post_target nga Kosovarja prej Sat Apr 05, 2008 2:09 pm
Pershendetje te nderuar forumiste

Do doja te hapja nje teme te tille pasi qe eshte edhe tek kategoria chit-chat besoj se do hasi ne mirkuptim,qe te zgjedhim Misin dhe Misterin e forumit, eshte normale se nuk njifemi andaj nga shkrimet ,nga sjelljet e tij/saj mund te i identifikojme deri diku...

Rregullat jane keto:

Se pari do votojm se cilat femra dhe cilet mashkuj do hyjn ne sondazh pas 2 faqeve te votave ato do vendosen ne sondazh normal do behet dhe numrimi i tyre dhe do filloj edhe votimi ,qe do zgjat 1 muaj varesisht prej votave shpresoj qe me kuptuat...

Ju duhet te shkruani ne kete menyre:

Vota ime per femra: ...... ...... ......
Vota ime per mashkuj: .... ....... ......

Pra keni te drejt ti votoni nga 3 anetare....

Shpresoj te jem e qart per cdo gje do jem ketu ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Missi dhe Misteri i forumit?   Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 EmptyMon Dec 22, 2008 7:41 am

Miss < Kosovarja >
Mister < Betoni >
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Missi dhe Misteri i forumit?   Missi dhe Misteri i forumit? - Faqe 5 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Missi dhe Misteri i forumit?
Mbrapsht në krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: