Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Anetar i dalluar me postime cilesore

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutoriMesazh
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 EmptyTue Jan 06, 2009 12:02 am

per mendimin tim anetaret me te dalluar dhe mne te zgjuar jane < Sofra , Eva , Ylari , BiBiKiM , Arta , Akili , Kosovarja >
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Blerti_Gashi
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Blerti_Gashi

Male
Numri i postimeve : 593
Age : 32
Vendi : Në Troje të Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 EmptyThu Jan 15, 2009 1:02 am

Xili.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.BashkimiKombetar.com
E_Bukura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
E_Bukura

Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 33
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 EmptyWed Jan 21, 2009 2:59 pm

Anila, Veneta, Eva, Mirushe, Guximi, Feneri...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
loredana
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
loredana

Numri i postimeve : 886
Registration date : 24/04/2008

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 EmptyWed Jan 21, 2009 3:01 pm

une hahahaahhahaa.... Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 EmptyWed Jan 21, 2009 3:07 pm

Loredana, Meli.

_________________
Është diçka që vlen...

më shumë se pranvera, që shkëlqen më shumë se dielli ,më shumë se ari...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 EmptyWed Jan 21, 2009 3:11 pm

per mua jan te gjith ,nuk kam dallim per as nje edhe as nuk dua ta veqoj nje ,vetem i pershendes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PeriiKeputur
Anëtar
Anëtar
PeriiKeputur

Male
Numri i postimeve : 342
Age : 108
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Profesioni/Hobi : ANTI-SERB
Registration date : 12/05/2008

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 EmptyWed Jan 21, 2009 3:13 pm

Te gjithe antaret te cilet kane hyre ne kete forum madheshtor te gjite bejne postime cilesore..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 39
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 EmptyWed Jan 21, 2009 3:24 pm

Te gjithe jane te mrekullueshem, por do vecoja Guximin, Anilen, Ago Mujin, Zeriatdheut, Leka i Madh, E_Bukura, Gjuren, Blerti_Gashin, Akilin, Vrana Kontin.

Me pelqejne shume postimet e fundit te disa anetareve qe nuk i kisha lexuar me pare dhe jane anetare te rinj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 EmptyWed Jan 21, 2009 3:33 pm

Sofra dhe Une Arrow
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 EmptyWed Jan 21, 2009 3:35 pm

ooo mos keshh,
ti kerkush nuk te thot e tani une une Razz

Eva, Muja e halili Ago Muji, Blerti Gashi etj etj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Muja e Halili
Anëtar
Anëtar
Muja e Halili

Male
Numri i postimeve : 294
Age : 25
Vendi : GalaxY
Profesioni/Hobi : Mi vra shkijet
Registration date : 15/01/2009

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 EmptyWed Jan 21, 2009 3:37 pm

Sipas mendimit tim,te gjithë anetaret e keti forumi kane bere nje pune te mrekullueshme ,pa dallim,te gjithe kane postuar shenime cilesore,dhe sipas mendimit tim cdo njeri e cili ka te pakten deshiren me te vogel per te kontribuar me dije per Bashkimin kombetar e ka nje falenderim nga une.

Rrespekte nga Muja e Halili.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PeriiKeputur
Anëtar
Anëtar
PeriiKeputur

Male
Numri i postimeve : 342
Age : 108
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Profesioni/Hobi : ANTI-SERB
Registration date : 12/05/2008

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 EmptyWed Jan 21, 2009 3:43 pm

Te gjithe te cilett jane regjistruar jane antar cilesore dhe mos ndonje qe nuk e do bashkimin kombetar eshte regjistruar ne kete forum pa dyshim qe jo ne kete forum eshte gjithqka BASHKIM KOMBETAR
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 EmptyWed Jan 21, 2009 3:51 pm

Këtë Muja dhe Halili gjithashtu edhe PeriiKëputur nuk po i njoh aq shumë por i kanë bërë disa postime shumë të mira, meritojnë respekt.

Postues të tjerë ka përplot more, po ec e nisja të shkruash emra tash e ta humbësh një orë !

Faleminderit Bibikim për vlersim të postimeve të mia, por kam vrejtë se ka postues ma të mirë se unë në këtë forum.

_________________
Është diçka që vlen...

më shumë se pranvera, që shkëlqen më shumë se dielli ,më shumë se ari...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
elisa
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
elisa

Numri i postimeve : 2298
Registration date : 10/07/2008

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 EmptyWed Jan 21, 2009 4:03 pm

Ka shume antar\e qe kane postime shume te mira po do te veqoja keta , Guximi , Vrana Konti , Bibikim , Akili , Sofra, Eva , Ago Muji .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PeriiKeputur
Anëtar
Anëtar
PeriiKeputur

Male
Numri i postimeve : 342
Age : 108
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Profesioni/Hobi : ANTI-SERB
Registration date : 12/05/2008

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 EmptyWed Jan 21, 2009 4:06 pm

Padyshim asnje antar ne kete forum nuk shkruan per lavderime por shkruan se ka gjak Shqiptari dhe mendon per Shqiptari.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Vizitor
Vizitor
avatar


Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 EmptyWed Jan 21, 2009 4:07 pm

Un jam mesi nuk jam

Riki30 esht,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Muja e Halili
Anëtar
Anëtar
Muja e Halili

Male
Numri i postimeve : 294
Age : 25
Vendi : GalaxY
Profesioni/Hobi : Mi vra shkijet
Registration date : 15/01/2009

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 EmptyWed Jan 21, 2009 4:09 pm

Sofra shkruajti:
Këtë Muja dhe Halili gjithashtu edhe PeriiKëputur nuk po i njoh aq shumë por i kanë bërë disa postime shumë të mira, meritojnë respekt.

Postues të tjerë ka përplot more, po ec e nisja të shkruash emra tash e ta humbësh një orë !

Faleminderit Bibikim për vlersim të postimeve të mia, por kam vrejtë se ka postues ma të mirë se unë në këtë forum.

Faleminderit Z.Sofra,shpresoj se do vije dita kur do te njihemi. Cool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PeriiKeputur
Anëtar
Anëtar
PeriiKeputur

Male
Numri i postimeve : 342
Age : 108
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Profesioni/Hobi : ANTI-SERB
Registration date : 12/05/2008

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 EmptyWed Jan 21, 2009 4:11 pm

Muja e Halili shkruajti:
Sofra shkruajti:
Këtë Muja dhe Halili gjithashtu edhe PeriiKëputur nuk po i njoh aq shumë por i kanë bërë disa postime shumë të mira, meritojnë respekt.

Postues të tjerë ka përplot more, po ec e nisja të shkruash emra tash e ta humbësh një orë !

Faleminderit Bibikim për vlersim të postimeve të mia, por kam vrejtë se ka postues ma të mirë se unë në këtë forum.

Faleminderit Z.Sofra,shpresoj se do vije dita kur do te njihemi. CoolFaleminderit edhe prej meje Z. Sofra
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
egzona-
Anëtar i ri
Anëtar i ri
egzona-

Female
Numri i postimeve : 71
Age : 27
Vendi : prishtina
Registration date : 28/11/2008

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 EmptyWed Jan 21, 2009 4:14 pm

normal qe une hehahea ska diskutime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Muja e Halili
Anëtar
Anëtar
Muja e Halili

Male
Numri i postimeve : 294
Age : 25
Vendi : GalaxY
Profesioni/Hobi : Mi vra shkijet
Registration date : 15/01/2009

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 EmptyWed Jan 21, 2009 6:54 pm

Postime Cilesore kan bere te gjithe,por normal edhe eksperienca e bene te veten ,dhe ata qe kane eksperience me te madhe ,mendoj se i kan Postimet me cilsore,p,sh Sofra,Eva,BibiKiM,Leka i Madh,E_bukura,e shume,shume te tjere.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 7 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Anetar i dalluar me postime cilesore
Mbrapsht në krye 
Faqja 7 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: