Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete?   Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete? - Faqe 3 EmptySat Jul 12, 2008 2:20 am

Po a eshte e verte qe Miku/shoku jane pasuria me e madhe ne jete ?

Si e konsideroni ju nje Mik/shok sa vlen per juve ai/ajo na tregoni me shume ne lidhje me kete thenje !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
elisa
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
elisa

Numri i postimeve : 2298
Registration date : 10/07/2008

Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete?   Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete? - Faqe 3 EmptySat Jul 12, 2008 10:33 am

nje fjale e urte popullore thote : Pa shokun e mire njeriu nuk i njeh gabimet e veta : nje shok i mire per mu vlen shume edhe nje pershendetjeeeeeeee shkon per te I
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 39
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete?   Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete? - Faqe 3 EmptyTue Dec 16, 2008 12:06 pm

Sot eshte shume e veshtire te dallohen miqte dhe shoket e vertete, saqe ndonjehere te vjen ne menyre te natyrshme pyetja: A ekziston miqesia dhe shoqeria e vertete apo thjesht e kemi shpikur ne, me fantazine tone, per t'u ndjere me mire?

Shoku dhe miku me i mire per ne eshte vetja jone, sa me shume ta duam dhe ta respektojme veten dhe sa me shume te perpiqemi te ruajme dinjitetin, aq me shume do na respektojne edhe te tjeret. Ne sjelljet e te tjereve me ne, shpesh here eshte pasyra e asaj qe ne perfaqesojme. Lidhjet qe ne perpiqemi t'i quajme shoqerore, shume shpesh bazohen ne lidhje nevojash dhe domosdoshmerish te ndryshme, qofte ne sferen shpirterore, apo edhe ne deshiren apo nevojen per te kaluar disa momente te kendshme prane dikujt qe na pelqen dhe e perzgjedhim me shume se te tjeret.

Per mua eshte shume e veshtire te dalloj nje shok te vertete,,, Nuk e di per ju...?!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete?   Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete? - Faqe 3 EmptyTue Dec 16, 2008 1:52 pm

Shoku ma i mire eshte shoku i burgut dhe i llogores.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete?   Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete? - Faqe 3 EmptyTue Dec 16, 2008 1:57 pm

Ago Muji shkruajti:
Shoku ma i mire eshte shoku i burgut dhe i llogores.
D.m.th une jam shoku Yt, pasi qe kemi qene ne Burg per disa dite bashke.!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete?   Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete? - Faqe 3 EmptyTue Dec 16, 2008 1:58 pm

Aaaaaaa t'kqij jan Cernagort Bib Very Happy Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete?   Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete? - Faqe 3 EmptyTue Dec 16, 2008 1:59 pm

Ago Muji shkruajti:
Aaaaaaa t'kqij jan Cernagort Bib Very Happy Razz
E more Ago, nuk harrohen ato dite e nete vuajtje.

Shoku i vertet eshte ai i cili nuk te rrahe shpinen per te thene vazhdo keshtu se mire e ke, por eshte ai qe te tregon rrugen e drejte ...?!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete?   Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete? - Faqe 3 EmptyTue Dec 16, 2008 2:04 pm

Edhe keta tonet ketu sjan ma te mire hiq o Bib, tuli gardiant tuli titisti ka.

Aj qe hjek kalitet ma shpejt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete?   Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete? - Faqe 3 EmptyWed Dec 17, 2008 1:53 am

Shoke i vertet eshte aje qe te flet ne ftyre jo ai qe te qe tregohet engjell e te del djalle
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Delia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete?   Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete? - Faqe 3 EmptyWed Dec 17, 2008 3:15 am

Miku i mirë dihet në ditë të vështira ,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete?   Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete? - Faqe 3 EmptyMon Dec 22, 2008 8:06 am

nga sjelljet dhe morali
i dalloj sepse ai njeri qe te do vertet dallohet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
foxteam
Fillestar/e
Fillestar/e
foxteam

Male
Numri i postimeve : 43
Age : 48
Vendi : TROJET SHQIPTARE
Profesioni/Hobi : USHTARAK
Registration date : 22/12/2008

Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete?   Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete? - Faqe 3 EmptyMon Dec 22, 2008 9:20 am

shoket dhe miqte i dalloj neper udhtim dhe jashte vendit ose rruges ato momente, vete vetija kallxon shokun ose mikun
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete?   Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete? - Faqe 3 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si mund te dalloni miqtë dhe shoket e vertete?
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: