Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Polemika

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 51
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Polemika Empty
MesazhTitulli: Polemika   Polemika EmptyTue Dec 15, 2009 12:23 pm

Të nderuar antar me kërkes të antarve po e hapim edhe kët Temë .
Që të kenmi mundsin të shkruajn për shum qështje dhe të japim mendimet rreth qdo qështje .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 55
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Polemika Empty
MesazhTitulli: Re: Polemika   Polemika EmptyTue Dec 15, 2009 5:02 pm

ju flm ti bashkom i rrespektuar. sepse ktu bejm polimika te lloj llojshme.klm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Polemika
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: