Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Jeta ne fshat-qytet

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 EmptySat Dec 12, 2009 4:03 am

Po si jo,edhe une ashtu si iriqi, Shqiptar fshatar kam lindur dhe ashtu do te vdes, jo fallco.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 EmptySat Dec 12, 2009 4:04 am

valla un ne qytet kam lind dhe ne qyte dua te jetoje .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 55
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 EmptySat Dec 12, 2009 4:04 am

jo per bes nuk mendova fare dhe nuk shiqova ditlindje mir e ke.nejse
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 55
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 EmptySat Dec 12, 2009 4:07 am

Drini edhe ti po edhe krokodil me qen qe sa vite ne diaspor zbutet se leje fshatari,?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 EmptySat Dec 12, 2009 4:07 am

epo xheme qka me ba jetojm ku jetojm neper evrope e bote sepse jem shpernda si zogje te korbit por prap mendjen e kem atje te lloqi jone ,te katundet e tona edhe pse skan rrokaqiej jane me te mirat ne bote,nejse mendim personal eshte ky
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 EmptySat Dec 12, 2009 4:09 am

Xhem korkodil jeton ne amazon, me sa di une jo ne diaspor, edhe ai si une nuk zbutet!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 55
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 EmptySat Dec 12, 2009 4:11 am

Ska lidhje se prej te mirav kena ardh po thojn disa?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 EmptySat Dec 12, 2009 4:16 am

pode po kush se provon se din ,buke e hidhur eshte gurbeti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 55
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 EmptySat Dec 12, 2009 4:20 am

po dhe nji burg i mbyllur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 55
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 EmptySat Dec 12, 2009 9:30 pm

Drini nuk mendova diq personale por ke fjala, dot mbetum fshatar, sido qofshit jeta jasht po te ndryshonte n´disa aspekte se dhe un nuk kamn dryshu dhe s´dot te ndryshoj rrenjesisht.klm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 EmptySat Dec 12, 2009 9:45 pm

Xhem une e ceka edhe mbrem, se Ks nuk ka qytet te mirefillta.
Jan disa qytet qe ja ndertu pas luftes dyt Botrore katastrof, ne qdo aspekt.
Sa i perket fshatit popullata e Ks eshte mbi 70% fshatare, une jame nje nga ta qe jam lindur ne fshate, pore mjerishte rritur ne qytet ne perendim.
Dhe sote edhe ne fshate jeta eshte avansuare eshte ne nivel jo edhe shume larg nje qyteti.
Per funde Ujku qimen e ndrron, por jo hujet Hahahaha Fshataret po sundoijn Ks.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 EmptySat Dec 12, 2009 9:55 pm

shiko shiko driniii fshatar,ja se pasna dit, ja valla une qytetare jam,hahahahhaa nejse pak shaka ne Kosove ska qytetar te pakt jane ata qytetar te mirefillt lind e rrit ne qytet dem baba dem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 EmptySat Dec 12, 2009 10:36 pm

Si jo, drini vetum neper fshatra kalon, vetum qytetzen e kuksit e ka permbys, ncncncnc
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 55
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 EmptySun Dec 13, 2009 1:30 pm

po mir e drini se fshataret po sundojn po veq shif shka po na bejn , po te kishim udhehequr ti dhe un edhe pse fshatar dot kishin me naj pa hajrin se skem ne shpirt djallzi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 EmptySun Dec 13, 2009 1:54 pm

Xhem, edhe keta i ran verdall evropes, e shkun edhe me larg, qe te mesojen dicka por nuk po gjein menyren, dhe nuk po deshiroin te mesoin po gjein arsyt, jo umnik tashti euleshi , e neser e ndrroin formulen.
Sa i perket vetit une nuk kam kapacitete, sepse jam nga ata qe e dua te verteten, e dua qe te shoh popullin ton te bashkuar, e ata qe mirren me politik, kan harruar se politika, nuk mirret me te verteten. E kemi ne shqiptare tradi qe mos te punoim ne zanatet tona, fshatri ne fusha e qytetari ne uzina e ...?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 55
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 EmptySun Dec 13, 2009 8:08 pm

Drini s´di qte them veq por po presum nji frym e re ta marr timonin, se per ndryshe keshtu vetum drejt e ne humner, veq besoj se dot te deportojn ata te cillet din dhe jan per ket popull por duhet ti pertkrahim pa rezerve ne gjitha aspektet se e dot vij dita, dot dahet shapi prej sheqerit besoj se dot komunikojm perseri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 EmptySun Dec 27, 2009 3:32 am

jeta ne fshate´???e me pase nje shtepi jo te madhe si vikendice nje kartel te bankese. nje bmw afer mir do ishte jeta ne fshate .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 EmptySun Dec 27, 2009 3:34 am

hahahahahahahhaah ishalla i ban valla se spo dishe hiq me lyp hahahahhaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Jeta ne fshat-qytet
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: