Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
paioni
Anëtar i ri
Anëtar i ri
paioni

Numri i postimeve : 128
Registration date : 15/05/2008

Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?   Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? - Faqe 2 EmptyThu Jan 01, 2009 1:06 am

Jame ne shpi time duke e festuar Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?   Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? - Faqe 2 EmptyThu Jan 01, 2009 7:18 am

Iku 2008, dhe tani jem në 2009 ! këtë ndrrim motmotesh e pritem së bashku me familjen e Trëndafiles, me të cilën familje bashkarisht kalojm edhe shumë festa tjera gjatë vitit.

Të gjithëve edhe një herë urime Viti i Ri 2009 !

_________________
Është diçka që vlen...

më shumë se pranvera, që shkëlqen më shumë se dielli ,më shumë se ari...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
GocPejone
Anëtar
Anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 372
Age : 100
Vendi : Matiqan
Registration date : 16/09/2007

Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?   Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? - Faqe 2 EmptyFri Jan 02, 2009 6:30 pm

e pritaaa Midis Peje .. ! Hera par qe jom n'ks dimrit hihi ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?   Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: