Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Shqiptarët

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Politikë

Këtu mund të postohet çdo gjë që ka të bëj me Politikë
46216441Politikane apo m...
Fri May 08, 2020 9:56 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Histori

Në këtë kategori mund të postoni çdo gjë që ka të bëj me historinë shqiptare, me historinë tonë të lavdishme...
4328850Per ju heronje t...
Sat Apr 11, 2020 10:50 am
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Shqiptarët Empty
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 19Leka i Madh1386prej Sun Feb 22, 2009 2:42 pm
Leka i Madh Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 8Sofra3199prej Sat Feb 21, 2009 4:45 am
Sofra Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 0kacimix750prej Tue Feb 17, 2009 1:22 am
kacimix Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 2Medalim1237prej Mon Feb 16, 2009 8:55 pm
Medalim Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 5, 6]
128Musafir8370prej Mon Feb 16, 2009 7:13 am
Agrone Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 3aristokrati690prej Mon Feb 16, 2009 1:09 am
delick Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 18ngadhenjimi1215prej Thu Feb 12, 2009 8:44 pm
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 8feratkoca818prej Mon Feb 09, 2009 2:00 am
Mirushe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
43PeriiKeputur2127prej Mon Feb 02, 2009 6:06 pm
PeriiKeputur Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 23PeriiKeputur1878prej Mon Feb 02, 2009 6:20 am
petritkola Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 0murturi4771prej Sat Jan 31, 2009 6:42 pm
murturi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 10ngadhenjimi669prej Fri Jan 30, 2009 2:27 am
murturi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 11Geni724prej Wed Jan 28, 2009 5:25 pm
PeriiKeputur Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 0petritkola661prej Wed Jan 28, 2009 9:14 am
petritkola Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 1PeriiKeputur2903prej Tue Jan 20, 2009 4:42 pm
Muja e Halili Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 1Ago Muji910prej Tue Jan 20, 2009 2:50 pm
PeriiKeputur Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 0xhavo_1017prej Mon Jan 19, 2009 1:52 pm
xhavo_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 4Ago Muji1063prej Sat Jan 17, 2009 10:21 pm
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 19Ago Muji6036prej Thu Jan 15, 2009 3:50 pm
Leka i Madh Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 16Blerti_Gashi1420prej Wed Jan 14, 2009 4:30 pm
Shqipo_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
81Leka i Madh9804prej Wed Jan 14, 2009 1:47 pm
Ilmi Veliu Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 6Leka i Madh2776prej Tue Jan 13, 2009 9:42 pm
Eva0506 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 13, 14]
338TRIBUNI10005prej Tue Jan 13, 2009 6:37 pm
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 3murturi2355prej Mon Jan 12, 2009 7:10 pm
Leka i Madh Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 1kacimix796prej Sun Jan 11, 2009 3:01 am
kacimix Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 9Ago Muji2686prej Sat Jan 10, 2009 5:09 pm
Ago Muji Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 0murturi689prej Mon Jan 05, 2009 9:05 pm
murturi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
30kacimix2394prej Mon Jan 05, 2009 9:03 pm
feneri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 5kacimix858prej Mon Jan 05, 2009 8:50 pm
feneri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 3Shqipo_1119prej Mon Jan 05, 2009 2:47 am
Shqipo_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 11kacimix804prej Wed Dec 31, 2008 7:41 pm
Shqipo_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 2Delia1242prej Tue Dec 30, 2008 2:44 am
Delia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 10feratkoca873prej Sun Dec 28, 2008 2:30 am
feratkoca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 1alban kita643prej Thu Dec 25, 2008 2:04 pm
Leka i Madh Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 5feratkoca801prej Wed Dec 24, 2008 7:30 am
foxteam Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
33shaban cakolli2289prej Tue Dec 23, 2008 8:26 pm
Xili Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetShqiptarët Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
35Adonisi1989prej Mon Dec 22, 2008 9:14 am
foxteam Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 0Ago Muji640prej Sun Dec 21, 2008 10:54 pm
Ago Muji Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 0Ago Muji684prej Sun Dec 21, 2008 4:03 pm
Ago Muji Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 0murturi622prej Sun Dec 21, 2008 1:03 am
murturi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 0kacimix846prej Sat Dec 20, 2008 1:26 am
kacimix Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 0alban kita553prej Thu Dec 18, 2008 11:48 pm
alban kita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 0alban kita706prej Thu Dec 18, 2008 11:34 pm
alban kita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 2Ago Muji993prej Tue Dec 16, 2008 5:23 pm
Eva0506 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 13xhavo_3338prej Mon Dec 15, 2008 10:47 pm
arsimh Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 8feneri757prej Mon Dec 08, 2008 8:03 pm
Uskana Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
67Kristaq F. Shabani5762prej Sun Dec 07, 2008 11:09 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 2feneri610prej Thu Dec 04, 2008 12:13 am
feneri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 16Orfe@1338prej Sat Nov 29, 2008 3:40 am
Shqipo_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 5Shqipo_598prej Thu Nov 27, 2008 7:48 pm
Mergimtari Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderator:BashKom
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Krye-Temë Krye-Temë
Global announcement Global announcement
Ngjitëse Ngjitëse