Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Fshatrat e Ohrit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
alban kita
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 23
Age : 30
Vendi : korce
Profesioni/Hobi : nacionalizem
Registration date : 01/05/2008

Fshatrat e Ohrit Empty
MesazhTitulli: Fshatrat e Ohrit   Fshatrat e Ohrit EmptyThu Dec 18, 2008 11:29 pm

pershendetjte te dashur forumiste .doja te dija.di qe Ohri ka pak shqiptare .po me fshatrat cfare behet??? per shembull fshatrat reth liqenit jane shqiptare apo maqedone ??

ju lutem se kerkoj informacione te ndryshme!
Faleminderit!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Leka i Madh
V.I.P
V.I.P
Leka i Madh

Numri i postimeve : 1368
Vendi : Dielli lind nga malet!
Registration date : 02/09/2007

Fshatrat e Ohrit Empty
MesazhTitulli: Re: Fshatrat e Ohrit   Fshatrat e Ohrit EmptyThu Dec 25, 2008 2:04 pm

Me sa e di, ne Oher jane mbi 14 mije shqiptar. Numri i tyre eshte pergjysmuar pandalshem nder keto vitet e fundit.

Do perpiqem qe te gjej ndonje informacion konkret mbi fshatrat e Ohrit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fshatrat e Ohrit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: