Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Perse rruga Durres-Nish dhe jo rruga e Arberit?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Perse rruga Durres-Nish dhe jo rruga e Arberit? Empty
MesazhTitulli: Perse rruga Durres-Nish dhe jo rruga e Arberit?   Perse rruga Durres-Nish dhe jo rruga e Arberit? EmptyWed Jan 28, 2009 9:14 am

Sala me tradhetaret dhe kusaret e tjere po na hiqen patriota se po ndertojne rrugen qe do te lidhe shqiptaret.

Rruga e vertet qe lidh shqiptaret eshte Rruga e Arberit qe nuk po duket gjekundi.

Berisha dhe tradhetar te tjere punojne per serbin e grekun dhe une e kuptoje arsyen.

Ju ftoje tek kjo teme te shkruani c'fare do gjeje qe dini dhe ju ingtereson per keto dy rruge.

Faleminderit,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Perse rruga Durres-Nish dhe jo rruga e Arberit?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: