Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Apel per ndihmë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Apel per ndihmë Empty
MesazhTitulli: Apel per ndihmë   Apel per ndihmë EmptySun Dec 21, 2008 10:54 pmFamilja Dauti nga fshati Brodec i Tetovës, ka në burg 4 anëtarë të familjes së ngushtë dhe një kusheri të tyre, në mesin e tyre dhe një invalid, Shkëndim Dautin. Për më tepër se një vit familja Dauti është përballur me shpenzime të mëdha që kanë dëmtuar rëndë gjendjen ekonomike dhe sociale të kësaj familje, anda luteni të gjithë ju që të ndihmoni materialisht këtë familje për të paguar avokatët si dhe për të siguruar medikamentet për të sëmurin Shkëndim Dauti dhe anëtarët e tjerë të burgosur të cilët gjithashtu janë në gjendje të rëndë shëndetësore.

Luteni që ndihmat tuaja (në euro) ti dërgoni në zhirollogarinë më poshtë:Kadri Dauti

f.Brodec p.n., 1200 Tetovë, R. e Maqedonisë

IBAN: /MK07 380-2-210305-012-30 eur

ProCredit Bank, Macedonia

Jane Sandanski 109 a, 1000 Skopje, Macedonia

SWIFT:PRBUMK22XXX
Ju falemenderit për ndihmën tuaj!

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Apel per ndihmë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: