Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Shqiptarët

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Politikë

Këtu mund të postohet çdo gjë që ka të bëj me Politikë
46216441Politikane apo m...
Fri May 08, 2020 9:56 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Histori

Në këtë kategori mund të postoni çdo gjë që ka të bëj me historinë shqiptare, me historinë tonë të lavdishme...
4328850Per ju heronje t...
Sat Apr 11, 2020 10:50 am
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Shqiptarët Empty
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 0kacimix745prej Thu Dec 30, 2010 5:26 am
kacimix Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 0Atdhetari579prej Tue Dec 28, 2010 1:31 am
Atdhetari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 0Medalim1192prej Mon Dec 27, 2010 6:58 pm
Medalim Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
36Xhemshiti2819prej Thu Nov 25, 2010 9:38 pm
xhema Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 5, 6]
135......6945prej Sun Oct 31, 2010 10:08 pm
rrimtaf Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 13Mexhid Yvejsi846prej Mon Oct 25, 2010 10:24 pm
xhiti Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 7, 8]
197BashKom9999prej Mon Oct 25, 2010 10:18 pm
xhiti Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 10Orfe@3472prej Mon Oct 25, 2010 9:51 am
Medalim Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 10osmani halitj1517prej Sat Oct 23, 2010 7:42 pm
detektivi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 2Fatlumii602prej Tue Oct 12, 2010 8:19 pm
xhiti Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 18ngadhenjimi1374prej Tue Oct 12, 2010 8:17 pm
xhiti Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 3Atdhetari696prej Tue Oct 12, 2010 6:49 pm
Atdhetari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 2osmani halitj615prej Mon Oct 11, 2010 8:18 pm
Atdhetari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 0osmani halitj622prej Sun Oct 10, 2010 9:14 pm
osmani halitj Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 18Nezir Myrta2395prej Sat Sep 25, 2010 12:29 am
petritkola Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 14......837prej Sat Sep 18, 2010 6:37 pm
xhiti Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 17Atdhetari1194prej Fri Sep 17, 2010 10:30 pm
xhiti Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
61Kristaq F. Shabani3135prej Mon Sep 13, 2010 3:32 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 0baki_ecc@yahoo.com570prej Sat Sep 11, 2010 1:24 am
baki_ecc@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 5shqipdon908prej Wed Sep 08, 2010 10:37 am
detektivi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 2shqipdon1126prej Fri Sep 03, 2010 11:42 pm
shqipdon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 6rrimtaf631prej Thu Aug 19, 2010 1:31 pm
xhiti Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 1kacimix567prej Tue Aug 17, 2010 12:42 am
xhema Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 10Atdhetari2658prej Wed Aug 11, 2010 12:08 am
Atdhetari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
47Mirushe9999prej Wed Jul 14, 2010 1:50 pm
Xili Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
37Sofra8749prej Sun Jun 27, 2010 11:43 pm
petritkola Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 0baki_ecc@yahoo.com703prej Mon Jun 21, 2010 4:47 pm
baki_ecc@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 9, 10]
237Shqipo_9999prej Fri Jun 18, 2010 10:38 am
Shqipo_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 4kacimix914prej Thu Jun 10, 2010 9:54 pm
xhema Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 2......687prej Sun Jun 06, 2010 11:28 am
xhiti Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 3Medalim1690prej Thu Jun 03, 2010 12:54 pm
Mixha Selim Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 5, 6]
144agim__barja9999prej Mon May 31, 2010 4:03 pm
xhiti Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 0Andi Ballshi2217prej Tue May 18, 2010 11:50 pm
Andi Ballshi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 0baki_ecc@yahoo.com578prej Sun May 09, 2010 1:13 am
baki_ecc@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 3kacimix1194prej Sun May 02, 2010 2:08 am
Ilmi Veliu Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
27......2359prej Sat May 01, 2010 1:15 am
...... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 9kacimix9171prej Fri Apr 16, 2010 6:44 pm
xhema Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
27murturi2446prej Sun Apr 11, 2010 1:12 am
Atdhetari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 19kacimix3970prej Sat Mar 27, 2010 4:25 am
petritkola Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 4Atdhetar853prej Tue Mar 23, 2010 6:30 pm
albaninr1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 8kacimix1173prej Tue Mar 16, 2010 1:03 am
Shqipo_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 8Mysafir1699prej Sun Mar 14, 2010 1:26 pm
xhema Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 14......898prej Wed Mar 10, 2010 10:30 pm
xhema Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 17murturi1481prej Wed Mar 10, 2010 10:20 pm
xhema Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
47Sofra8279prej Mon Mar 08, 2010 11:01 pm
Angela Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 11haxhiu2307prej Tue Feb 23, 2010 11:54 pm
bledselimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
68rrimtaf3595prej Sat Feb 20, 2010 2:08 pm
xhiti Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 24Leka i Madh2741prej Fri Jan 29, 2010 5:26 pm
gjakushi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 11......961prej Wed Jan 27, 2010 2:25 pm
feride Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShqiptarët Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
33......3789prej Sun Jan 24, 2010 1:14 am
feride Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderator:BashKom
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Krye-Temë Krye-Temë
Global announcement Global announcement
Ngjitëse Ngjitëse