Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
aksh
Anëtar i ri
Anëtar i ri
aksh

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 39
Vendi : shqiperi etnike
Registration date : 21/11/2008

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 EmptyWed Mar 24, 2010 1:57 pm

Pershendetje ne fillim UKSH egziston ajo eshte ne shqiperin etnike ajo e ka shtabin ne Kosov nen shtabin ne ilirid preshev mal te zi dhe ne shqiperi .
UKSH ne sken do te delse shpejti jo si rrekllam sa per te ber per media dhe per te then se ja qe ne egzistojm duke stopuar vetura kjo nuk pin uj me UKSH do te del ne sken me aksjone konkrete ne ILIRID ne veri te mitrovices ne preshev aty ku tashme i kemi njesitet tona kemi shum te interesuar per anatarsim por ne nuk i manipulojm duke ju then se jeni dhe duke i mashtruar .

UKSH se shpejti do te jet me veprimet e saj ku gjthnje e ma shum jan duke u antarsuar shum djelmosha dhe vajza shqiptare luftetar te ish luftrave te fundit

me rrespekt

ARDIAN SHKUPJANI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbksh-aksh.tk
Shqipo_
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Shqipo_

Male
Numri i postimeve : 194
Age : 107
Vendi : Prespe
Registration date : 31/08/2008

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 EmptyFri Apr 02, 2010 6:15 pm

USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE


UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 2_18_03_10_7_46_27


KOMUNIKATË NR 3

USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE - UKSH - LËSHON KETË KOMUNIKATË PËR MEDIA DHE PËR OPINIONIN E GJËRË SHQIPTAR QË NDODHEN NË SHQIPËRINË ETNIKE DHE NË DIASPORËN SHQIPTARE .

TË NDERUAR MOTRA DHE VËLLEZËR, JU LUFTËTAR TRIMA QË JENI BASHKUAR USHTRISË KOMBËTARE SHQIPTARE, JU AKTIVIST QË ASNJË MOMENT NUK JENI NDALUR DUKE PUNUAR PËR USHTRINË KOMBËTARE SHQIPTARE DHE PËR SHQIPËRINË ETNIKE.

JU NJOFTOJMË SE UKSH-JA ËSHTË DUKE I BËRË PËRGADITJET TË FUNDIT PLANIFIKUESE PËR TË FILLUAR MË AKSIONET E PARA USHTARAKE PËR SHQIPËRINË ETNIKE, KU NË FILLIM DO TË PËRQENDROHEMI NË MITROVICË DHE NE ILIRIDË.

JO RRALLË HERË NE KOHËT E FUNDIT DISA PERSONA NË DISA RAJONE TE ILIRIDËS DHE NË RAJONIN E MITROVICËS KANË PARË DISA PERSONA TË VESHUR MË UNIFORMA USHTARAKE DHE ME EMBLEMA TË UKSH-SË, KONFIRMOJMË SE ATA TRIMA JANË PJESËTARË TË USHTRISË KOMBËTARE SHQIPTARE.


UKSH - ËSHTË NË DIJENI PËR NGJARJET TË FUNDIT TË CILAT PO NDODHIN NË MITROVICË DHE NË ILIRIDË KU FORCAT TË SHUMTA KANË RRETHUAR DHE JANË DUKE E TENSIONUAR POPULLATËN SHQIPTARE NË TERRITORIN E ILIRIDËS, POSAÇËRISHT NË TETOVË DHE RRETHINËN E SAJ.
PRANDAJ SHTABI I PËRGJITHSHËM I UKSH-SE KA MARRË VENDIM QE AKSIONET E PARA TI FILLOJ NE ILIRIDË .

UKSH JU BËN THIRRJE QYTETARËVE SHQIPTAR NË ILIRIDË QË T’JU SHMANGEN POSTBLOKËVE POLICORE MAQEDONASE SEPSE ATO DO TË JENË CAKU I SULMËVE TË UKSH-SË, SEPSE KA ARDHUR KOHA NJË HERË E PËRGJITHMONË QË TË ÇLIROHEMI NGA OKUPATORËT TASHMË TË NJOHUR SERBO,SLLAVO-MAQEDONASE GREKE, KU ASNJË MOMENT NUK JANË DUKE U NDALUR DUKE I LARGUAR DHE DUKE E VRARË POPULLATËN E PAFAJSHME SHQIPTARE QË NDODHEN NË TOKAT E TYRE SHEKULLORE, PRANDAJ LUFTA ËSHTË E PASHMANGSHME.

USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE KA ANËTARËSUAR NJË NUMËR SHUMË TË MADH TRIMASH NË RADHËT TONA, POASHTU Ç’ DO DITË E MË SHUMË ËSHTË DUKE U SHTUAR NUMRI I ANËTARËVE NË RADHËT E UKSH-SË.

POASHTU USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE JU BËN THIRRJE ISH PJESËTAREVE TË UÇK- KOSOVËS ,UÇK-KOMBËTARE DHE TË UÇPMB-SË TË CILIT ENDE NUK JANË BASHKUAR NË RADHËT TONA QË TË NA BASHKOHEN PËR NJË QËLLIM FISNIK, ATË PËR SHQIPËRINË ETNIKE DHE PËR TOKAT SHQIPTARE.

LAJMËRIM:

TË GJITHË PERSONAT QË KANË DËRGUAR APLIKACIONE PËR TU RADHITUR NE RADHËT E UKSH-SË SË SHPEJTI DO TI MARRIN KONFIRMIMET SEPSE KEMI NJË NUMËR SHUMË TË MADH TË APLIKANTËVE.PRILL 2010 TIRANË-PRISHTINË-SHKUP-PRESHEVË –ULQIN

NGA SHTABI QENDROR I USHTRISË KOMBËTARE SHQIPTARE


SHEF I SHTABIT TË PËRGJITHSHËM TË UKSH-SË

KOMANDANT KOSOVA

E-Mail:
uksh-web@hotmail.com
Web: www.uksh.info
Tel: se shpejti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbksh-aksh.tk
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 EmptyFri Apr 02, 2010 6:26 pm

Pershendesim ,,UKSH"
Ju urojme suksese ,deke ju deshiruar fate te mbare!
Urojme qe mos te perseriten gabimet e ishe ,,UCK" dhe ,,AKSH" tradhtareve qe u pasuruan per veti ne emer te ,,AKSH" ,,UCK"
keta duhet ndeshkuar sepse muarren ne qafe djem e vajza te reja per qellimet e tyre karieriste...te pasurohen per veti!
Une ne diaspora do jemi ne sherbim te juajin..
Po me kushte qe mos te lejoni qe prane ,,UKSH" te rreshtohen hajnat ishe dezertoret e farkut qe bene marreveshje me serbine qe ti dorezojne armet!
Dhe tashe shiten ,,trima" pas lufte..
keta vodhen popullin u pasunuan per nje nate..

Deshirojme qe kjo lufte e shenjet do te jete me sukse.
Dihet se pas lufte ka negociata per paqe...
Duhet ne bisedime te inkuadrohen atdhetaret intelektual te dijshem dhe trima qe nuk leshojne peje me asw ni qmim per interesa kombetare..
Duke mos leshuar peje per qeshtjen madhore kombetare te huajt do te binden se qenka nje ushtri qe nuk perkulet...
Pra kujdes me ata qe udheheqin sektorin Politik..
Urime Urime Urime ,paqi fate fate....!!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 EmptySat Apr 03, 2010 2:33 pm

se pari ***** tradhtareve .....
Politikaneve tradhtare se ata jane fajtore per gjithqka dhe perkrahsit e tyre....

(kujdes fjalorin nga stafi )
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 50
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 EmptySun Apr 04, 2010 12:38 am

U lodhëm duke lexu Deklarata ......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 EmptySun Apr 04, 2010 1:32 pm

ta shofim bashkom
Nuk besoje se kesihovi edhe keta jane ushtri e internetit..
Po presim a do ti bejne fjalet vepra...
Nje atdhetare thote mo ju beso fjaleve mo ju beso rrenave ..
mos ju beso patrioteve me bateri ...
Mos ju beso propaganda te hajnave rrencave dallavergjive qe punojne per interesa te veta dhe i mbushin gjepat e vete..
Po besoju punes veprave konkrete...
ta shofim a e kane perme a vetem fjala....
tregon puna...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 EmptyTue Apr 06, 2010 12:00 am

Ju uroje suksese dhe vendosmeri!
besoje se keni pervoje te gjate nga lufta e ishe ,,UCK" dhe keni marre mesim se si duhet zhvilluar gjerat ne lufte ,qe tju hikni grackave te tradhtareve dhe Politikes tradhtare ..
PO edhe mesim se si duhet zhvilluar ngjarjet gjate luftes dhe pas luftes..
RRole kryesore luajne njerezit e pushkes po edhe te diplomacise ,pa diplomaci nuk ka lufte..
Keto dy gjera duhet te funksionojne si trupi me koken..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 EmptyThu Apr 08, 2010 4:57 pm

Veq se shpata dhe grykéhola do i drejtoj qeshtjet tona.=UKSH
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 EmptyWed Apr 14, 2010 9:35 pm

agaggagga sa trima nga interneti sa urimet sa trimerit hahahhah. zgjohun se iku ora gjumi??????????????????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 EmptyWed Apr 14, 2010 10:33 pm

mos thuaj ashtu se ka trima edhe shum bile qe mendja sta merr se keshtu thojshin edhe para lufte por dulen njerz si prej dheu dhe prap po gjallrojm duke ju faliminderuar pra deshmorve,rrespekt te perjetshum.

mos thuaj kurr jo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 EmptyWed Apr 14, 2010 11:19 pm

xhem para 11 viteve fatbardhsisht nuk kan qen internetat te pranishem ne kosove. keshtu qe ka pase tima liv hehhehhe.......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 EmptyThu Apr 15, 2010 1:49 pm

ok mir e ke deri dikun por po i presum pra kta te internetit pasi po te duken, shka un nuk mendoj ashtu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 50
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 EmptyThu Apr 15, 2010 4:19 pm

Prit e prit po deri kur ?
Si duket jemi vetëm ka i bëjm qejf veti me disa
Deklarta po pun kontrte ende nuk po shifet ?
jemi msuar të prsim me shekuj e të këndojm këng në qifteli deri sa të tjerët bëjn punt e veta e kur neve na del gjumi apo mbaron kanga po na bëhet shum e shum von .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 EmptyThu Apr 15, 2010 9:05 pm

von nuk esht, tash esht momenti i duher por lind pytja se sa dot i perkrahim ktu esht problemi, nese nuk mendojm te gjith se BASHKIMI esht nevoj per ekzisten e kem kot, mahalla mahalla, ket duhet ta dim vetum te gjith se bashku dhe te bashkuar arrim ne zil.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tosybell
Anëtar i ri
Anëtar i ri
tosybell

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 30
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 EmptySat Apr 17, 2010 4:44 pm

ditet po ecinnnnnn , shqiptarët ende ne pritjeeeee______________________

Ah ky dever o i fesatit nmes vllaznis, grat e huja doin me nai ba tzot e shpis
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 EmptyMon Apr 19, 2010 11:04 pm

Prit e prit po deri kur ?
Si duket jemi vetëm ka i bëjm qejf veti me
disa
Deklarta po pun kontrte ende nuk po shifet ?
jemi msuar të
prsim me shekuj e të këndojm këng në qifteli deri sa të tjerët bëjn punt
e veta e kur neve na del gjumi apo mbaron kanga po na bëhet shum e shum
von


HE-he cfare po pritni autobusin me siguri. apo ken po e pritni?
nuk ka me Adema.!!!!!!!!!

A mos po pritni 1 Prillin.do vi aj per ate t'jeni te siguret se do vi mbase 12 mujve te ardhshem...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 EmptyMon Apr 19, 2010 11:09 pm

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 Adem_jashari_rugova1993_1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 EmptyMon Apr 19, 2010 11:12 pm

3 po i njoh qitu po keta t'jert jo!

edin dikush kushe jan kete tjere.Kola petrite ti ka mundesi ti njoheshe?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 EmptyTue Apr 20, 2010 12:09 am

qka ka lidhje qe Rugova ka dale ne fotografi me Adem jasharin!
shume njerez dalin ne foto apo shoke ,po i ndane ideali ..
do e dojne karrigen do Atdheun..
Ky Rugova eshte fajtore per vrasjen e Adem jasharit me familje
Sepse ja qoi policine serbe..
Shume vete po identifikohen me Adem jasharin edhe udbashet edhe shpijunet edhe politikanet qe deri dje e nshajten e qka si thane...
ne foto shumica jane udbshet serbe...
kjo tem uksh ska lidhje me kete foto te udbasheve..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 EmptyTue Apr 20, 2010 12:22 am

uksh
a ne pushime verore shkut aaaaa
a i dini premtimet qe naj dhate ne forum..
keni me ba sulme kudo ...
keni m,e zan adil hajnin mbrenda 2 muajshe e qka jo...
ishalla rreziti mire po spo ka diell e merdhihi


patriotet kane vdek ...ska ma
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 EmptyTue Apr 20, 2010 1:08 am

Po ti ku je se thoje veq fillonja un i pari edhe aj shoku juaj xhiti apo mbase ka shi keto dite se preton te dilni te lageni..


E sa per foton nuk te pyta ty ku duhet ta vendose.por nese i njeh dikush keta tjere se jan te kjo foto.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 EmptyTue Apr 20, 2010 2:15 am

Realiteti nuk ka lidheje me keto foto disa ne foto jan ne rregull patriota, dhe gjysa udbash me fakte 1- rugova 2- mehmet kraja, denoncus i ADEM Demaqit legjendes gjall shka po don fakte ma te forta shko vete DEMAQIN te tregon pom doket edhe Avni Spahiu qenka, pra dihet shka i banen vllezrit tan ne amerik ja quan gazeten te cillen esht prononcuar vet pra 20 viteve me goj te vet, pra tre qe po i njoh un dubash prej mate mdhejve ,e ADEM JASHARIN ktu ne ket foto e ka nxan taksirrota-Ttaksirati i qoft leht dheu per jet e mot A -JASHARIT e ka pas me sinqeritet qeshtjen kombetare dhe e tregoj veten ndersa kta te tjeret po ta kishin me vertet pe atdhe dot i shkojshin bile te varri por kurr nuk i shkuan kurr sepse ADEM JASHARI nuk ju shkoj mas pordhve te tyre .
Plus - NA E SHAJTEN NA E VRAN DHE E QUJTEN DOR E ZGJATUR E SERRBIS). kot e keni me kto foto, se veprat jan fakte, a faktet jan shum kontraverse mos te mundohen me pshtjell se esht e kot se historia nuk shkruhet me foto por vetum me gjak, e ket e din edhe kalamajt, kto dokrra te komunisteve e udbashve ma nuk pin uj ,kto tradhti nuk i gelltit askush,sepse jem deshmitar te gjal; BUGJOVI kot shkruan libra per per shallen, sepse te dyt jan zorra e trash e bithes se serrbis ket mos ta horrojn se dim te gjith. dhe kot e kan te gjith qe mundohen ti mbrojn , sepse NAID HASANI veq ja nisi ksaj pune rrespekt dhe dot ju vjen reni edhe ktyre ne foto qe i permenda e shum tjerv qe besa, mos te keni gajle se drejtohen edhe kto pun.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 EmptyTue Apr 20, 2010 10:39 am

Avni Spahija ,Muharrem gazetari qe ishte me salen me 1997 kure shkaterroje shqiperin keta u gezojshin Rugov Tradhtari komunisti,Adnan merovci bashkpunetore i serbise
Milazim Krasniqi bashkpunetore i serbise Zogaj bashkpunetore i serbise etj
Adem jashari si shume ne kosove atehere ishin te gjithe ne ldk,se e konsiderun si levizje
po pas nje viti patriotet atdhetaret u larguan si Fehmi Lladrovci e shume te tjere edhe Adem jashari
Rastesishte kane dale ne fotografi
nuk dote thote se ke dale ne foto me Azem Vllasin qenke shok me te
po ndodhin keto gjera..
po kjo fionaaa ishte me krejte partit
Kushe te vjen ne pushtet me ty jam
per ate edhe i qet keto foto
sepse done te krahason Adem jasharin me Tradhtarin I.Rugova
Ademi ka dal edhe me Thaqin e tj
po keta tradhtuan ate idealin e tije dhe amanetin e tije
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 EmptyTue Apr 20, 2010 10:42 am

a pe hetoni se foto e Rugoves eshte e montume ,shiqoni miree e vereni
kete e kane montue pas luftes se uck se kinse Rugova ishte me Adem jasharin
pse nuk e qiten kete foto gjate luftes sa ke tuj luftue adem jashari ,e ky ja qoi policine serbe
Rugova dhe klika e tije duhet te ju ngriten padi per marrje pjese ne vrasjen e familjes jasharaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 EmptyThu Apr 22, 2010 12:41 am

a pe hetoni se foto e Rugoves eshte e montume ,shiqoni miree e vereni
kete
e kane montue pas luftes se uck se kinse Rugova ishte me Adem jasharin
pse
nuk e qiten kete foto gjate luftes sa ke tuj luftue adem jashari ,e ky
ja qoi policine serbe
Rugova dhe klika e tije duhet te ju ngriten
padi per marrje pjese ne vrasjen e familjes jasharajMontazhe nuk mund te thuashe se eshte.kjo shikohet kjart foto orgjinale.ama bashe me intereson kushe jan keta aje mbase Ademi tullac se duket cili eshte!milaim Krasniqi a eshte ky me mjekerr,duart lidhure se mban,keta duhet t'jen elita te larta politike mbase/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 7 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.
Mbrapsht në krye 
Faqja 7 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: