Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutoriMesazh
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 55
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 EmptySat Apr 24, 2010 9:18 pm

UKSH:T mos perseriten gabimet qe i beni kosova

hynen ne bisedime ende pa u fituar LIRIA abort i pa nevojshem,

mo te behen ksi pazarlaqe ne dém te popullit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tosybell
Anëtar i ri
Anëtar i ri
tosybell

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 31
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 EmptyThu Apr 29, 2010 2:30 am

KUr............................................... ? ? ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 41
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 EmptySun May 02, 2010 4:37 pm

vetem rrena
levizje kane formue tradhtaret ishe farkistet e bukosh tradhtarit e te Rugoves
me vjedhe popullin
me udbashe e tradhtare nuk ka liri as bashkim
ku ishin keta trima gjate luftes ne anen e shkaut
E tashe vjedhin pa u ndale qe 20 vjet vjedhin e vjedhin
kushe ju besone tradhtareve ,

rrena rrena rrena .......
Populli shqiptare mbaroi u zhduk u shkaterrua historia kultura e qka jo
ne shqiperi e morren greket serbet s,ka shqiperi ma
Sala ja ka shitur grekeve serbeve
ska ushtri asgje ,katastrofe
ketu ne internet na shiten do trima ,ata qe perkrahin here nje parti e here tjetren
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tosybell
Anëtar i ri
Anëtar i ri
tosybell

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 31
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 EmptyMon May 03, 2010 6:06 pm

KU MBETET UKSH KU MBetET !? !?!?!?!?!?!?!?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 EmptyMon Jun 07, 2010 9:17 pm

Cito :
KU MBETET UKSH KU MBetET !? !?!?!?!?!?!?!?

Ne pushime UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 Lol
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 55
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 EmptyTue Jun 08, 2010 1:45 pm

gadali bre se zani gjithmon kumbon ma von ja nini zanin!?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksh
Anëtar i ri
Anëtar i ri
aksh

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 39
Vendi : shqiperi etnike
Registration date : 21/11/2008

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 EmptyMon Jul 05, 2010 2:14 pm

USHTRIA KOMBËTARE SHQIPETARE UKSH


NJOFTIM PUBLIKUSHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH NE MENGJESIN E DITES SE SOTME RRETH ORES 03;30 MINUTA DATA 05.07.2010
KA KRYER NJE AKSJON SHUM TE SUKSESHEM NE ZONEN 3 KENDESH KUFITAR NDERMJET KUFIRIT KOSOVË SHQIPËRI MAQEDONI KU NJESITET E UKSH-së "ÇAMERIA" DHE NE MBESHTETJE TE NJESITIT "SKENDERBEU " KAN KRYER NJE AKSJON SHUM TE SUKSESHEM KU ESHTE SULMUAR NJE POZBLLOK POLICOR MAQEDONAS KU BILANCI KA QEN 3 PJESTAR TE UKSH-së KANË MBETUR TE PLAGOSUR LET DHE 4 POLIC SLLAVO MAQEDONAS KAN MBETUR TE VRARË.
TE PLAGOSURIT E UKSH-së JAN; ARDIAN SHKUPJANI,HYSNI BAJRAKTARI DHE BASHKIM HYSENAJ.
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE E MERR PERSIPER KET SULM SHUM TE SUKSESHEM NGA NJESITET E SAJ DHE KY ESHTE VETEM FILLIMI PER NJE SHQIPERI ETNIKE .
JEMI SHUM TE BEFASUR KU SLLAVO MAQEDONASIT JANË DUKE BËR TERR MEDIATIK KU PO BEHEN KINSE NUK KA NDODHUR ASGJE .
JU THEMI TE GJITHË ATYRE SHQIP FOLSAVE DHE SLLAVO MAQEDONASVE SE LUFTEN NUK DO TA SHIKOJN ME NE TV LUFTA DO TË JU TROKET NË DYERT E SHTEPIVE TË TYRE SEPSE LUFTA JON DO TE JET SHUM ME NDRYSHE SE NE TE KALUREN .
SHEF I SHTABIT TE PERGJITHSHEM TE UKSH-së

KOMANDANT KOSOVA

KOM.I NJESITIT "ÇAMERIA" BASHKIM ÇAMERIA

KOM.I NJESITIT "SKENDERBEU" KOM.KUMANOVAPRISHTINË-TIRANË-SHKUP-ULQIN ME 05.07.2010
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbksh-aksh.tk
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 EmptyMon Jul 05, 2010 2:31 pm

mire ja pahi ba,hakun e pahi marre
mir u lajmerut sepse u knaqen shpijunat tuj thane se ska uck.
shume shok prsein nga ju ,e vetmja shprese sepse humbem si komb.
Ju pershendes...sukses..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
a.f.k.sh.
Fillestar/e
Fillestar/e
a.f.k.sh.

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 51
Vendi : republika e kosoves
Registration date : 04/04/2010

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 EmptyMon Jul 12, 2010 1:44 am

une pak shpresa kam se ka diqka konkrete sa i perket kesaj , a duhet te kete patjeter se sllavo maqedonasit gjithmone e kan urrejtur popullin shqiptar ata duhet luftuar me qdo qmim se ata e njohin vetem forcen dhe vendosmerin e shqipetareve e din ata se kush jan shqiptaret por tek ne unifikimi duhet te jete ne formen me te mire, e shqip foleseve te cilet bashkepunojne ose interesi po ia verbon syte duhet ti trajtojme sikur sllavo maqedonasit se ata jane kundershtare te rrezikshem , dhe mos lejoni qe te kete keso njerez ne mesin e njerezve qe jane te paster si loti dhe jane atdhetare e patriote te pa lekundur dhe nuk e qesin ne pazar interesin e SHQIPERISE ETNIKE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sportisti
Fillestar/e
Fillestar/e
Sportisti

Male
Numri i postimeve : 36
Age : 30
Vendi : prishtine
Registration date : 12/07/2010

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 EmptyMon Jul 12, 2010 10:34 pm

Kesaj Ushtrie nuk po i nihet Pushka Amanet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xhevati
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Xhevati

Male
Numri i postimeve : 93
Age : 55
Vendi : Drenice
Registration date : 14/05/2010

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 EmptyTue Jul 13, 2010 6:38 pm

Jane ne pushime verore ne pllazhat maqedonase..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 EmptyWed Jul 14, 2010 9:39 am

Ne shqiptaret jemi mesuar vetum me nje stin, gjithmon themi sa te vije pranvera.
Pranverat po vin e po ikin e bashk me to edhe shpresat tona...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 EmptyWed Jul 14, 2010 1:25 pm

ishalla eshte krisma e hajrit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 55
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 EmptyFri Jul 23, 2010 4:03 pm

Prit me muj e prit me vjet pushka LILES spoi keset!!!


POJ ndoshta dhe ska nevoj more....edhe ma mir,.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xhevati
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Xhevati

Male
Numri i postimeve : 93
Age : 55
Vendi : Drenice
Registration date : 14/05/2010

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 EmptyFri Jul 23, 2010 5:36 pm

po more mir i kena punet ne kosoven multietnike
tashe ,pas Ramush Rugoves ne burg te FBKSH hajnat banditet dhe te FDBK
eulex dhe Thaqi do mi burgosin te gjithe kriminelet qe mashtrojn popullin se shpejti...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 41
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 EmptyWed Jul 28, 2010 10:20 am

edhe keta vetem fjala pahan pas,shum premtun e asgje sdul
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 51
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 EmptyThu Jul 29, 2010 11:07 pm

Thot Populli mos e vete se tregon ,edhe kta ashtu si duket siq thua detektiv e paskan pas vetëm për poena .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 EmptyFri Jul 30, 2010 12:20 am

Jo ore ne pushime verore, do te ja nini krismen ne pranver...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 EmptyFri Jul 30, 2010 9:41 pm

a ne pranveren tjeter a
boll po pushojkan...kure te shkaterromi
po kena republiken multietnike ,jemi kosovare u kry puna
ska nevoje per ushtri kemi ushtrine multietnike qe shkymin zjarma
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 EmptyFri Jul 30, 2010 9:47 pm

Jane ne stervitje... pastaj dimri do te bein plane, e kur vjen pranvera do te ndizet...?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 EmptyFri Jul 30, 2010 10:21 pm

ah sa prnverat shkune ,e ne vetem flasim
popull me servile ne bote ishim kane..
gjithmone na shkeli hiatoria e gjithmone te humbur..
keq ka mu kane per ne me ksi lloje njerez banda kriminel hajna e servile shpijuna interesgjinje dallavergjinje psikopata..tradhtare te shitur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksh
Anëtar i ri
Anëtar i ri
aksh

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 39
Vendi : shqiperi etnike
Registration date : 21/11/2008

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 EmptySun Oct 24, 2010 10:55 pm

TE NDERUAR VELLEZER E MOTRA JU BASHK ATDHETAR PAS SHUM KERKESAVE QE JAN BER NE E-MAILIN TON PER ME SHUM INFO NE WEB FAQEN WWW.UKSH.INFO JU NJOFTOJM SE TASH E TUTJE DO TE KET ME SHUM INFO PER TE GJITH POSAQERISHT PER SITUATEN E BRISHT QE ESHTE DUKE MBRETRUAR NE ILIRD DHENE PJESEN VERIORE TE MITROVICESME RRESPEKT

ADMINISTRATORI :BASHKIM SHKUPJANI,UKSH/b]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbksh-aksh.tk
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 EmptyMon Oct 25, 2010 10:18 pm

apet a,ku eshte uksh bre-apet ne internet..
i pat fjalet e medhaja po punet kerkund.......si G.Adili edhe ju me fjala
e shkrime te kota..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 8 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.
Mbrapsht në krye 
Faqja 8 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: