Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 EmptySun Jan 03, 2010 1:59 am

Ani vazhdoni ju prift e mbara po mos merni ne qafe djem te rinj duke i genjyer dhe pastaj lene mes rugez se eshte keq apo jo?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
NIPIIXHAXHIT
Anëtar i ri
Anëtar i ri
NIPIIXHAXHIT

Male
Numri i postimeve : 167
Age : 40
Vendi : te dardha
Registration date : 28/09/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 EmptySun Jan 03, 2010 2:21 am

Ani vazhdoni ju prift e mbara po mos merni ne qafe djem te rinj duke i genjyer dhe pastaj lene mes rugez se eshte keq apo jo?
Zeriatdheut e kuptoi shqetsimin tuj, mendoi se tani e kuptuane te gjithë ket lloi "partiotizmi" sa te zbehet aq dhe te dyshimet,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 EmptySun Jan 03, 2010 2:42 am

ne spo marrim kerkan ne qaf ata ata jan vet organizuar, me punen dhe vprat e tyre nese bejn.... dot rrespekohen apo komprimitohen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 EmptySun Jan 03, 2010 2:54 am

Zeri un mendoj se kem nevoj per nji formacion te till nese mendon te kunderten,pra urdhero elaburoje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 EmptySun Jan 03, 2010 3:43 am

Xhema une skam kunder asgje kure eshte ne pyetje te marim hakune mijra deshmoreve por don seriozitet e perkushtim kjo pune deri sa nuk jane keto gjera skemi pse flasem me shum vetem te luajm me vetveten nese na duhet nje formacion i till valle pse duhet me i ndru shkornjat e U,C,K le te mbeten ata pse i kane inate ato shkronja e dalin her aksh,uksh e ucmz ucc etj etj. a nuk te duken lojna keto ketu shifet serioziteti dhe perkushtimi nje gje qe nis nga inati nuk ka sukses xhema keshtu mendoj un.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 EmptySun Jan 03, 2010 3:58 am

shum mir shokit per mua nuk qon pesh si dote quhet keshtu apo ashtu, mu me intereson vetum qellimi,per bashkim nuk po di veq pom duket se UCK-ja kan marr niri i kem lan ne loq, si populli edhe institucionet kush nuk lodhet per ta, mos i kan shti edhe kta vesht ne lesh sepse i rrasem ne burgje vet na, ndoshta mos po gaboj veq se.......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 EmptySun Jan 03, 2010 4:06 am

Pa mar parasyshe se kushe i ka lene ne balte ata shkronja le te mbeten prape epse me aksh do te thote te bindim popullin se jane me te mire jo XHema ai qei ka mbet besnik Uck eshte prape ne ate ruge skemi pse bej manovra te emrave gjoja te dukemi mete mire ajo per mua qe ne start duket sikur me luajt , andaj mendoj qe nese ka seriozitet dhe perkushtim nuk prishin pune ne popull shkronjat e uck mendoj me madheshtore dote jete besimi dhe vullneti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 EmptySun Jan 03, 2010 4:21 am

Nejse zeri un jam kan pjes perberse e tyre veqese nuk po di ndosht t´i lam faktorit koh net deshmon pra,ndoshta edhe sdot ket nevoj. ka njerz qe i din gjerat ma saktesisht,klm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhavo_
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
xhavo_

Male
Numri i postimeve : 782
Registration date : 20/03/2008

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 EmptySun Jan 03, 2010 1:47 pm

Do te dështojë, fatkeqësisht, sikurse qe dështoj AKSh për shkak te arrogancës, ndasive dhe klanizimit te theksuar te prijesve te tyre.

Një ushtri kombëtare është ushtri e shqiptarëve dhe gjithëpërfshirëse, e jo e grupeve e klaneve ideologjike!

Pikërisht janë të tillë njerez qe kanë rrezikuar dhe vazhdojnë te rrezikojnë imazhin mbarëkombëtare te UçK-së. Siç duket interesi personale, nderdija dhe budallakina personale qëndrojnë mbi idealet kombëtare. Badihava me flet ti mua për kontribute, për punë, për atdh, për komb, kur veprat tua dhe sjelljet tua janë në kundërshtime me fjalët!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 EmptySun Jan 03, 2010 3:12 pm

xhavo mir e ke se ende nuk po mundim te formojm ji ushtri apertiake dhe po deshtojn, dhe dot te deshtojn, interesi personal para ati kombetar,me shpejt i tubon nji thes pleshta se tre, shqiptar.kan dal dhjet levizje ber bashkim e as te nji nuk bashk punojn me njera tjetren.dot dot shkoj gjat deri sa te vetdisohemi.....!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 EmptySun Jan 03, 2010 6:13 pm

"Edhe se realiteti djegë, sa më parë të konfrontohen me të është më mirë, fundi i fundit edhe populli i Indis kur filloj të kuptoj se Lopa nuk është Zot por kafsh ka filluar të zhvillohet ekonomikisht."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
afrim_m
Fillestar/e
Fillestar/e
afrim_m

Male
Numri i postimeve : 27
Age : 44
Vendi : Shqiperi Etnike
Registration date : 24/11/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 EmptyTue Jan 05, 2010 12:20 pm

Keni hapur nje teme, ne te cilen flitet me shume se sa punohet. Keni hapur nje teme, ne te cilen flisni kunder shqiptaret se sa te flisni mire per to. Eshte themelluar nje ushtri, e cila punon per interesa te ndryshme dhe rezikon te ndali dhe te prishi ter procesin, ne te cilet kalojne shqiptaret!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 EmptyTue Jan 05, 2010 5:53 pm

uksh
egziston dhe prane saje jan bashkue te gjithe patriot e atdhetare.
Ju ka hy friga tradhtareve atyre qe 10 vite manipuluan ne emer do fare fronteve te internetit ,mendojne se populli ha kashte dhe se disa psikopat te mjere qe skan lidhje me koke perveq hajnise.
ky fare afrimi thote po naj prishin proceset me te cilat kalojne shqiptaret.
Jo more zoteri po ja prish hajnin mashtrimet qe keni bere .
po prsihe bashkim vllaznimin e ri me maqedonas qe bene Ali Ahmeti e ne kosove qe bejne keta te mjere servile qe shkaterruan qka ka shqiptare ne emer te uck.
Dhe jane pasunue per veti .
kjo tem eshte shum me vene se flasim jo kunder shqiptareve po kunder ,,shqiptareve " tradhtare ata sjan shqiptare po hajna mashtrue qe nje dite duhet te pergjigjen per hajnin qe i bene ketij populli dhe u pasunuan njerezit per veti dhe kan bere pasuri te hatashme dhe skan te ndalur.
Uksh i njef dhe duhet te merret me keta hajna dhe tja tregon vendin ku e kan.
Ju ka ardhe fundi manipulimeve dhe patriotave te internetit qe dijne te luajn mire vallen e tradhtise..
Ju lumte uksh,keni perkrahjen e shume atdhetareve patrioteve te vertet shqiptare.
Po ndoshta frigen ja ke shti servileve laramaneve tradhtare qe tere naten punojn me armikun a diten shiten ,,patriot".
Duhet me emra ti qitni haptas ata qe tradhtuan dhe qe punojne per interesa te armikut.
ju lumte pun e mbare..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Delia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 EmptyTue Jan 05, 2010 10:56 pm

Qe sa koh flitet për kët Ushtri po raste konkrete ende nuk kemi deri kur duhet të presim ?
Deri kur të bëhen të gjitha ashtë quajtura marveshje për shfarosjen e një pjese të Kombit ?

Deri kurë të bëhet Kombi rush për gogla ?

Deri të vidhet e gjith Pasurija mbi dhe nën toksore ?

Deri kur ti shitet edhe pragu i shpis ?

Saj për ket shkrimit të Afrimit e ka me të drejt sepse shum flitet dhe pun hiq po në anën tjetër , me fjal të kota të tjerët po punojn me vepra dhe po i kriejn punët e tyre ,
Nuk ishte dashur kaq shum të përfolet por të veprohet më konkret.
Nuk ka as një reagim me mediaj elektronike dhe të shkruar nga kjo ?
Nuk i u drejtua as kujt për përgjegjsi as kujt ?
Atëher shtroeht pyetja kush qenka vall kjo dhe kush do përfitoj nga kjo ?
Prandoj thuhet një thënje mos bën hop pa kcye .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 34
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 EmptyWed Jan 06, 2010 12:52 am

Duhet qe ketyre qe behen patriota tu thojna hadeni na prini ne front e nese nuk e bejne nje gje te tilee e meritojne plumin ne koke!
Vertete fjale si grat e keqinja e pune si Demusha kan mashqit tan shqiptar,marrja nuk ka kufi!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 EmptyWed Jan 06, 2010 2:41 pm

kadal oj feride kadal se seshte leht te punojsh me kete popull.
me keta ,,patriota" te fronteve qe vjedhin e mashtrojne njerez e skane fare anetare .
Duhet pune ,eshte veshtire te jesh patriot i vertet ne kete mes te njerezve te prishte e politikaneve servil e kriminel.
levizje sa te duash ,po mi mush xhepat.
Eja edhe ne e formojme nje po qka bene vet.
ishalla uksh e ka perme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 34
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 EmptyWed Jan 06, 2010 3:59 pm

Po i bashkojna tri ushtrit(uçk,aksh e uksh) e po e krioina nje te vetmen" Ushtrin Popullore Shqiptare"
E kush i permend te parat plume ne koke se ata jane te paret qe ne emer te tyre shfrytezuan shqiptaret dhe na tradhetuan,e nese i nxejna kete duke na u perzire tua japim hakun si çdo popull qe luftoin per liri e bashkim si ja beri se fundi populli gjerman qe i bashkoi dy gjermanit .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 34
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 EmptyWed Jan 06, 2010 4:12 pm

A mi jepni teshat ju burrat shqiptar e vete si Shote Galica po ja nisi luftes,e ju meshifnu neper kotecat e pulave,dhe po behem mashkull se per bese ska ma mashqi te vendosur shqiptar qe te luftoin per ta ndertue nje shtet te kombit shqiptar .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tosybell
Anëtar i ri
Anëtar i ri
tosybell

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 30
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 EmptyFri Jan 22, 2010 5:31 am

KU MBET KJO USHTRRI MAS VITIT TRI QE THOISHIN KA ME MAR AKCIONE HAJDENI ahhahahahahhaha


BONI BONI HAJGARE ME NE SE ZOTI KA ME JU VRA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 34
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 EmptyFri Jan 22, 2010 10:54 am

Morrin akcione nese bashkpunoin me pushtetin okupues,per me ua qindisur popullit deshun,e duarthate!!!!!!!!!Siq i lane mu ne balte shqiptaret e maqedonise, shqiptaret e lugines se presheves dhe kosoven!Tani prape me te njejta diçka po zihet?

Po bojne hajgare dhe zoti kerkon spo e vret e me u kajt samen!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 EmptySat Jan 23, 2010 12:30 am

mos nguti se kto pun dojn durim,kujt nuk i pritet net shkon vet ne ben diq ma shpejt e ma mir.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 34
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 EmptySat Jan 23, 2010 12:32 am

Edhe me nise vete timonin ta vjedhin tradhetaret dhe jesi si balta ne buthen e magarit!Nuk eshte hera e pare qe kam psue,hy!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 EmptySat Jan 23, 2010 12:35 am

e po valla pra ki kujdes shka po nis se ta marrin menjiher!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 34
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 EmptySat Jan 23, 2010 12:37 am

Ma kan marr jo nje here po hy ska numrime,dhe une kerkund as ne sharki as ne tok as ne deti .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 EmptySat Jan 23, 2010 12:39 am

per sharki e tok kum ni feride aper deti jo hala je e prapt beli!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 3 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: