Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 EmptyMon Jan 25, 2010 1:10 am

o njeri kupton ju apo jo un nuk kam dal jasht korrnizes se temes mua ajo qe me beri te potencohm ishte shkrim juaj si xhem qe her mbron uqk e here thuani se kan luftu me pushk se nuk kan kersit e si i bin kjo mor ??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 EmptyMon Jan 25, 2010 1:12 am

un mendoj se Fiona e ke me qellim se mua met te vertet sme shkon dora ta shkruj me ket( Q) dhe nuk besoj se gjat ter polemikave se ta kem shkruar si ti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 EmptyMon Jan 25, 2010 1:14 am

Askush seshte i keq me dashje...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 EmptyMon Jan 25, 2010 1:17 am

xhem UQK ::::::::::::::UQK:::UQK :::::::::::::::::UQK::::::::::::::::::::UQK

UCK:::::::::::::::::UCK::::::::::::::::::::::UCK:::::::::::::::::::::::UCK


u knaqet tani xhem.

te lem tani me fionaaa se nuk ka lezet te meremi me gjera qe i duan kombit po ne kete tem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 EmptyMon Jan 25, 2010 1:18 am

FIONA - sa per ta mbrojtur nuk mvaret prej meje, vepra uck e kam cek dhe me heret amundesh ta (PESHTYESH DJELLIN)
Njejt asht puna e tyre.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 EmptyMon Jan 25, 2010 1:18 am

po mire nese nuk eshte askush i keq me dashje pse nuk me kerkut falj pra ju mua se me thon se bej shkrim me injoranc apo nuk te lejon krenarija te besh nje gje till.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 34
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 EmptyMon Jan 25, 2010 8:25 am

Driniiiii
Anëtar i Besueshëm
Numri i postimeve: 1704
Age: 28
Vendi: Belfast
Registration date: 16/02/2009


Titulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. Yesterday at 9:22 pm
Feride.

Ben ti shaka. O qunak!
Njerz si ty UCK nuk ka pranu, arsyet dihen...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 34
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 EmptyMon Jan 25, 2010 8:27 am

Une nuk shkrova qe mua nuk me kan marr o DRINIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Driniii;sipas teje cilet shqiptar i paskan marr me luftue kundra serbeve ?Na trego o vajze !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 EmptyMon Jan 25, 2010 10:19 pm

Feride.
Me ty nuk dua te debatoj, pasi nuk ia vlen.
Dhe jo se keni kapacitet, por se juve gjate gjithe kohes qe shkruani, jo vetum ne ket forum, por edhe ne shum tijer, hidhni balt ne vlerat shqiptare.
Jo nga vetja e jote, por se ashtu ju porositin tetjeret.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 34
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 EmptyMon Jan 25, 2010 10:34 pm

Driniii
Shume gabim e ke fole kete qe thua qe shkruai çka me thone te tjeret !

Bile nuk e ke gjete njeriun e tille.
Nese nuk te pelqen e verteta eshte diçka tjeter qe nuk ja vlene,a sa per debatim ,nga une ke vetem perjetime dhe vlerat e kerkujna nuk ja mohoi as qe ja shtoi .

Une bile me ju jam mundue sa ma i sinqert te behem e ju si doni merrne .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 EmptyTue Jan 26, 2010 3:21 pm

uksh ka shkue ne pushime dimrore ne hene.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 34
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 EmptyWed Jan 27, 2010 12:47 am

Rrofshin shoket e tu luftetaret e lirise o Detektivi,pakes ke por kan vlere te madhe mos ta ndin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 EmptySat Jan 30, 2010 1:54 am

hajt se zbritin ne tok perseri, se aty e kan prejardhjen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
afrim_m
Fillestar/e
Fillestar/e
afrim_m

Male
Numri i postimeve : 27
Age : 44
Vendi : Shqiperi Etnike
Registration date : 24/11/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 EmptySat Jan 30, 2010 9:57 pm

Detektivi
Po ti je ne pushim jetesor! As ne toke, as ne hene, por ne qiell je!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 EmptySat Jan 30, 2010 10:48 pm

jo more i mjere afrim ,ju ti keni met as ne qiell as ne toke.
Se ne jemi netoke dhe me shume shoke.
e ju servilet hajnat as ne tojke as ne qiell
po se shpejti do t,ju zbresim ne toke dhe do ti jepni llogari ketij populli qe tere kohen keni rjepur duke e vjedhe.
hajni shoqerohet me hajna.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 34
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 EmptySun Jan 31, 2010 12:18 am

Per keta lufta ka mbarue dhe dojn me dialog me fitue bashkimin!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 EmptySun Jan 31, 2010 11:48 am

pse mos te shkaterrohen shqiptaret ,ku ende bene politik qyshit hajni lopari banditi krimineli.
Mundohen qdo kushe ti futin hundet ne politik.
a tere diten e naten shkojne qaf per qafe me maqedonin shkaun grekin etjetrin.
keshtu e qojne jeten duke akuzuar patriotet e vertet e duke i perkrahe bashkpunetoret e anmikut ,sepse jane vet te tille.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 34
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 EmptySun Jan 31, 2010 4:01 pm

e vertete eshte pasha zotin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agrono
Fillestar/e
Fillestar/e
agrono

Male
Numri i postimeve : 30
Age : 40
Vendi : Zvicer
Registration date : 16/11/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 EmptySun Jan 31, 2010 11:57 pm

Njerst si Detektivi jan ne andrra Holliwudi. Endrrojn se jan si Bred Pitti tu nejt ne internet e tu fantazu. Po edhe Feridja eshte si Anxhelina Joli tu fol kunder UCK-se.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 34
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 EmptyMon Feb 01, 2010 5:20 am

agrono
Ti ma qon mallin siq e paten mbrojtur luften partizanet e titos dhe te enverit,kush ka fole keq per serb ushtria e enverit i ka pushkatue shqiptaret e kosoves dhe me teje!
Edhe tani kush ka fole keq se si ka luftue uçk e kan ngrere ago ymeri e kan nfrere per amshim.Dhe ty te vjen mire ani e drejta yte ashte,nuk habitem me ju,sepse nuk je i vetem!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agrono
Fillestar/e
Fillestar/e
agrono

Male
Numri i postimeve : 30
Age : 40
Vendi : Zvicer
Registration date : 16/11/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 EmptyMon Feb 01, 2010 6:01 pm

Po ty te ka lan mendja. Si mund me krahasu ushtrine serbe dhe uck-neUKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 Icon_mad UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 Icon_mad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 34
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 EmptyMon Feb 01, 2010 6:52 pm

agro

Ti nuk done ta lodhish trurin,se te pelqen mbrapesht me kuptue realitetin qe e kam cekur te verteten e hidhure.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agrono
Fillestar/e
Fillestar/e
agrono

Male
Numri i postimeve : 30
Age : 40
Vendi : Zvicer
Registration date : 16/11/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 EmptyTue Feb 02, 2010 11:14 pm

Feride
ti je kon ajo, qe dikur ke than uck eshte dor e zjatur e serbise, dhe sot hala e krahason me ushtrine serbe.
si nuk ke turp
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 EmptyWed Feb 03, 2010 12:05 pm

me se shumti qe po gervallen kinse ne emer te uck-se jane ata qe perpara shajshin Adem jasharin dhe uck.
Atehere uck kishte perkrahes ne gishta.
Kurse tashe shume dezertore e tradhtare thirren ne emer te uck kinse mi mbulue tradhtite e tyre.
mendojne se nuk njifen apo uck nuk ka pas ividentim per keta persona.
Po mendojne pse jane ne pdk apo akk kanan uck.
Qfare budalleku ,keto jane parti dhe skane lidhje fare me uck.
vetem se eshte e vertet se uniformen e uck ka veshe qyshit udbashi e tradhtari duke u rrezit ne tirane durres .
Dhe kodrave te kosoves.
Pas lufte te gjithe ,,uck".
bashe keta po pallen kinse qenkan bere trima.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agrono
Fillestar/e
Fillestar/e
agrono

Male
Numri i postimeve : 30
Age : 40
Vendi : Zvicer
Registration date : 16/11/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 EmptyWed Feb 03, 2010 4:50 pm

xhavit dalloshi
qite naj dokument qe deshmon se ti je nga ato gishta qe ki perkrah uck-ne.
boll fole kot. mbylle mo gojen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 5 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.
Mbrapsht në krye 
Faqja 5 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: