Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 EmptyWed Feb 03, 2010 5:15 pm

AGRONO-nese te intereson per Dalloshin, thirre Regj iberdemen Ibbrahim kelmendin Sabri kiqmarin shukri klinakun te gjith gjall jan mbasi je i interesuar, se vet njeri meu delklaruar se kam ba ket apo at asht pak si lavd.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 EmptyWed Feb 03, 2010 5:42 pm

Agrono
kure te hy ne forum Prof.Xhavit dalloshi
pyete vete e mos u bani si ato grat kurva pas perde.
ti je naj klyshe serbe apo naj zagar i serbise.
Qe dine vetem te ofendojshe patriotet qe jane te deshmuar per qeshtjen kombetare.
Ti vetem lehe si qent pas qdo gjeje qe shofin.
Ti je nje pseudonim qe sta qet betha me dale haptas .
Se je i perlyme ja perkrahe naj bandit e hajne qe sja vlen te mirremi me te.
Xhema shume mire tu ka pergjigj.
ka kushe i vlereson patriotet atdhetaret.
I vlereson puna e tyre.
Nuk di qka ka... keni kunder Prof.as nuk din mu nal apo palle si magar.
po kushe eshte ky zagar qe tju pergjigjet dikush..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 34
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 EmptyWed Feb 03, 2010 9:16 pm

agro o rrush i therpti

rugova e ka dite qe uçk eshte dore e zgjatur e serbise!
Sepse e pervodhen timonin qysh ne fillim dhe luften e shkerdhaven siq deshten.

Pyetje per ty ;

A u betuan te uçkes per bashkim kombetar apo per kesi kosove me dhire ne ta ?

Ne maqedoni per çfare balte e nisi luften Ali Ahmetovski ?Per bashkim kombetar apo me shtie prape nen serbosllavet maqedonas popullin shqiptar
Dhe nisoj edhe ne luginen e presheves?

Fole si shqiptar e jo serbofil komunist apo enverist,nanonist e etjera ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 50
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 EmptyThu Feb 04, 2010 12:16 am

Feride pse po pyet (thuhet nji thenje popullore mos e vet se tregon vet )
e treguan per qka dhe si luftuan.
UKSH qe sa flitet per te dhe as gje konkrete , se paku te tergohet se eshte diku .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agrono
Fillestar/e
Fillestar/e
agrono

Male
Numri i postimeve : 30
Age : 40
Vendi : Zvicer
Registration date : 16/11/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 EmptyThu Feb 04, 2010 2:10 am

Feride
Ti sot vjen me ato fjale, une qe kur u ndal lufta ne Kosove e disha se cfare eshte puna.

Po te pergjigjem shkurt: Hyn ne ndonje Forum serb, dhe shif cka shkrun sllavet per UCK-ne. Dhe krahasoje me shkrimet tuaja! Nuk dallohen shume!!!

Une nuk them me kritiku Ali Ametin, Hashim Thacin, Ramush Haradinajn e shum njers tjere! Ata jan mashtrusit, mund te jen edhe shume njers tjer si ata, qe tradhtuan luften!!
POR TI SKE TE DREJTE ME SHAJT UCK-NE!!!! Se duke shajt ti UCK-ne, e shajte ushtarin e par dhe te fundit, qe ra per BASHKIM KOMBETAR!!! E shajte nje krijese SHQIPTARE, e shajte luften, keshtu ti dhe shoket e tu nuk dalloheni nga Serbia!!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 EmptyThu Feb 04, 2010 11:48 am

beje po te beje qe ky fare agrono
te del me emr te vertet eshte ndonje farkiste ndonje bashkpunetore serbe apo sllavo maqedonas qe ska lidhje me uck.
Po bash keta njerez te udbes sote gervallen per kinse ne mbrojtje te uck.
njerez te tille njofim plote.
Qe ne kohen e luftes te shenjte te uck shajshin qka sthojshin .
bandit hajna kriminel e sote ata qe shajshin ata sote jane anetare te tyre partive pdk bdi akk dhe mendojne se si jane bere anetare jane te zeshem mi mbulue marrinat tradhtine kinse ne jemi uck.
keta tradhtare qe i njofim tashe behen me patriot se patrioti me fjale.
partit politike i durojne jo pse se dijne po ja kana votatat e tyre.
Dhe ky mendone se njerezit ti quan bashkpunetore serbe bash ata qe njifen per patriotizem atdhetarizem.
Po kushe je tek e fundit ti qe te vleresojshe diken.
Rrugaq te pa vlere ,asne familje te vete.
Ketu ne internet na shiten patriot e qka.
kurse ne jeten e perditshe sjan askushi,
Ky provokon gjithnje se eshte i porositur nga te tjeret bandit e kriminel e hajna ,se ashtu jane edukue.
Zonja feride e atdhetare nuk e kane dert se ju akuzoni se jeni plehri i shqiptarise.
ka kushe interesohet per keta atdhetare ..
Ha buken tende e baje gajlen e huaj ,ky kjo eshte kultura edukata familjare qe kane keta lloje njerez.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 34
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 EmptyThu Feb 04, 2010 2:49 pm

agro dallavergji

Une te pyeta kjart ,e ti po ikish si grat e keqija!

Per çka u betue uçk te beja pyetje o agron
Per çka e nisen luften ne maqedoni e ne luginen e PRESHEVES ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tosybell
Anëtar i ri
Anëtar i ri
tosybell

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 30
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 EmptySat Feb 06, 2010 1:49 am

ku mbet uksh, kur vllezirit ton ne ilirid i denojn me burrg te perjetshemm

uksh nuk po duket kerka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 EmptySat Feb 06, 2010 7:14 pm

TOSYBELL-per burgosje drejtoju Ali ahmeti se shokt e tij jan e jo uksh-s se kta nuk i kan gjyku ,se Ahmeti asht pjes perberse e qeveris e mos ja fut koti. dhe pos tjerash kush je ti, dhe ne, qe te natregojn uksh-ja se shka, si, dhe kur, e tek,....etj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tosybell
Anëtar i ri
Anëtar i ri
tosybell

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 30
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 EmptySat Feb 06, 2010 8:53 pm

oo xhema une po thom pse spo marrin masa me dal en sken se per ali ahmetin e di qe osht trradhtar

ee kujdes me fjalet kat fol me muuu !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tosybell
Anëtar i ri
Anëtar i ri
tosybell

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 30
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 EmptySun Feb 07, 2010 3:20 am

o zot o zot gjithmon femra mbetet e njejt mirret me pun te huja

a mos tu kum drrejtu ty moj feride JOO tlutem mos u perziii AKEJ
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 34
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 EmptySun Feb 07, 2010 3:08 pm

Me duket kurgje te keqe nuk te lendova !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shqipo_
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Shqipo_

Male
Numri i postimeve : 194
Age : 107
Vendi : Prespe
Registration date : 31/08/2008

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 EmptySun Mar 14, 2010 3:32 am

PERSHENDETJE TE GJITHEVE..

DUA TE JU BEJ ME DIJE SE UKSH-JA SAPO KA HAPUR WEB FAQEN E RE E CILA TANI ESHTE ME PROFESIONALE, E PAGUAR DHE E SIGURTE..

JU LUTEM TE NA JEPNI PERKRAHJE DHE REGJISTROHENI SEPSE NA NEVOJITET TE GJITHE TE JEMI BASHKE QE TE DALIM NGA KJO POZITE QE JEMI...

NUK KA ME DURIM... UKSH-JA ESHTE E VETME SHPRESE QE NA KA MBETUR
JU LUTEM HYNI DHE POSTONI,

RROFTE SHQIPTARIA
RROFSHIN USHTARET TE UKSH-SE
RROFTE KOMBI SHQIPTAR

www.uksh.info
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbksh-aksh.tk
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 EmptySun Mar 14, 2010 1:04 pm

Pershendetje cdo te behet me faqen e me parshme, do te sillen shkrimet, komentet nga ajo faqe ne kete.
Mirmbetshi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shqipo_
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Shqipo_

Male
Numri i postimeve : 194
Age : 107
Vendi : Prespe
Registration date : 31/08/2008

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 EmptyTue Mar 16, 2010 12:33 am

faqja dot mbyllet... disa shkrime mund te silen si dekleratat dhe njfoftimet kryesore...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbksh-aksh.tk
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 EmptyTue Mar 16, 2010 10:25 pm

a e zunen adilin,dhe ku jane zhduk,apo jane ne kerkim uksh!.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 50
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 EmptyWed Mar 17, 2010 12:19 pm

detektiv edhe ti shum po lip, kush kan me zan ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 EmptyThu Mar 18, 2010 1:16 am

Po cuditem cdo dite e me shum kur po lexoj te kjo faqe!

ceshte kjo ushtri?

pse kjo ushtri?

ja keni bere veti keto pytje dikush nga ju qe mendon te behet nje organizim i nje ushtrije ,Pse nuk e tregon realen si kan rrjedh gjerat gjate luftes se fundit ne ks.?

un kam info shum te sakta. se kan dezertu shum ...jo ushtare te thjesh .po komandanta qe kan mbaru ushtrin me pare. dhe i kan len vetem ushtaret e thejsht ne fronte.
"po tani cfare mendon se edin te gjith cfar sjell lufta!"
pse nuk mendon ti bashkohet i gjith" populli Albinit"
po te formoni ushtri ! mendon se jemi ne 81-shi apo ne 98 !
Per zote cuditem. si bien pre e dezinformata shum( nga ju) qe ju mendoj shum njerz me nje vizijon shum te qart per jeten !?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 EmptyThu Mar 18, 2010 8:53 am

FIONA- mos u befaso mos u kufizo!
"po tani cfaré mendon se e dini te gjith cfar sjell lufta"
Pse kjo ushtri?
kjo ushtri esht per ILIRID pik se pari, dhe jo per kosové, e tani ta shofim se si ku tek!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 EmptyThu Mar 18, 2010 9:46 pm

fionaa
eshte hera e pare qe pajtohem me ty.
ne lufte kishte detertore hajna e qka jo.
Ata qe vjedhen sot jane ne parlamen qeveri deputet etj.
Bukoshi hajn me miliona vjedhi Isa Mustafa
etj
Dezertuan farkistet Ahmet krasniqi Tahir Zema
pas lufte disa hajna te UCK zun banesa fabrika shtepija restorane hotele etj
Pasuni pa kufi
ps lufte kercnime shantazhe hajni ,
ata qe sdijshin hundet mi fshi vjedhen plaqkiten dhe u ban pasunik mbrenda nates .
Kurse ushtaret e thjeshte me opinga patike deshe e zbathur luftuan.
Po pse luftuan !
Qe keta hajna te naj heqin kombin flamurin identitetin te coptojne tokat tona etj.
Shpujunat qe3 shane uck tashe ne politi k me kete.
Edita tahiri qka stha per uck ateher tashe do jet ne qeveri.
Gjergj Dedaj u burgos nga uck tashe ne qeveri .
haj medet haj.
veshtire qe te luftojne ma shqiptaret po jo u zhdukem fare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 50
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 EmptyFri Mar 19, 2010 12:43 am

Po kto që po i cekni po edhe sa ka që nuk jan cek ,
(Thuhet një thënj Popullore kangën pe di po zani spom shkon )
Edhe po i shofim dhe e dijm kush qka bëri po ja që e kan zan vendin dhe po luajn por deri kur vall ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 EmptyFri Mar 19, 2010 12:46 am

fionaa
eshte hera e pare qe pajtohem me ty.
ne lufte kishte detertore hajna e qka jo.
Ata qe vjedhen sot jane ne parlamen qeveri deputet etj.
Bukoshi hajn me miliona vjedhi Isa Mustafa
tani erdhen dritate atje prandaj thua?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shqipo_
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Shqipo_

Male
Numri i postimeve : 194
Age : 107
Vendi : Prespe
Registration date : 31/08/2008

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 EmptyFri Mar 19, 2010 4:12 am

EMBLEMA
UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 2_18_03_10_7_46_27
www.uksh.info
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbksh-aksh.tk
Atdhetar
Fillestar/e
Fillestar/e
Atdhetar

Male
Numri i postimeve : 5
Age : 29
Vendi : Aty ku bukes i thon buk e ujit ujë
Registration date : 03/01/2010

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 EmptyFri Mar 19, 2010 1:22 pm

Ku në fakt është UKSH-ja? Pse nuk po shohim së paku një dalje publike të saj si deshmi e ekzistimit, besoj se do ishe e udhes një gjë e tillë si deshmi se nuk është vetëm një ushtri interneti.Ps.Regullojeni titullin e temes, Bejeni Kombetare e jo Kombatre si është tani.

Ju faleminderit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 EmptyFri Mar 19, 2010 11:54 pm

Ps.Regullojeni titullin e temes, Bejeni Kombetare e jo Kombatre si është tani.

Ju faleminderitnga 1 deri ne 10 ka shku numri i postimev dhe askush nuk epask vrejte eeeeeeeeee kushe punon dhe gabon Atdhetar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare. - Faqe 6 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.
Mbrapsht në krye 
Faqja 6 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: